למצוא את האפיקומן ב
אנשים

למצוא את האפיקומן ב../images/Emo43.gif אנשים

במהלך ימי החג, נחביא מדי יום אפיקומן בפורום אקראי. גלו באיזה פורום מתחבא האפיקומן, ענו על החידה הנמצאת בפורום ואולי תזכו במארז מוצרי ספא מפנק במיוחד מתנת Spring ! את כל הפרטים בנוגע לתחרות תוכלו למצוא כאן: http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=1450393 והיום: בפורום הזה, אם תהיו טובים, המנהל יכין לכם סטייק. אם תהיו רעים, הוא יצליף בכם. חושבים שאתם יודעים באיזה פורום מדובר? חפשו את האפיקומן! _____________________________________________________________________
רוצים להתעדכן במה שחדש ומעניין בפורומים? כל ההודעות המומלצות, כל החדשות וכל העדכונים, ממתינים לכם עכשיו בעמוד הפורומים הראשי: http://forums.tapuz.co.il רוצים להגשים חלום ולנהל פורום? http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp

Soggy Dream

New member
הקורבן!!!!!!!!!!!!!!!!

והפעם הקורבן הוא...... pickle weasle.. יאללה אנשים להסתער!!!

שורטייי

New member
בקשה =)

שם: תאריך לידה: מקום מגורים: שיר אהוב: סרט אהוב: תוכנית טלוויזיה אהובה: זמר אהוב: זמרת אהובה: יום אהוב בשבוע: דיסק אהוב: תאריך אהוב: האם אי פעם עישנת? האם אי פעם שתית אלכוהול? האם אי פעם לקחת סמים? האם אי פעם עברת על החוק? האם אי פעם נשבר לך הלב? האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? האם אי פעם בכית על מישהו? האם אי פעם בכית על מישהי? האם אי פעם שברת למישהו את הלב? האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? האם אי פעם שיקרת? יש\אין חבר: גובה: מידת נעלים: פריסינג: קעקועים: ב24 שעות האחרונות בכית? ב24 שעות האחרונות צחקת? ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? ב24 שעות האחרונות קנית משהו? בימים אלו אתה מאוהב? הדבר שהכי קשה לך איתו: מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? האדם האחרון שהתקשר אלי- האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: המקום האחרון שהייתי בו: הסטיה שלי היא: הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- תכונה טובה שלי: תכונה רעה שלי: האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? האם צחקת על מישהו בעל מום? האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? תרמת פעם לקבצן? האם גנבת משהו במכולת? יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? אכלת משהו לא כשר? אתה שומר כשרות? שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? הפרת הבטחה שהבטחת? השתכרת עד אבדן חושים? מה צבע החדר שלך? באיזה בושם אתה משתמש? אתה אוהב לענוד תכשיטים? מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? חיבקת מישהו/י? מישהו/י חיבק/ה אותך? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? איזה כיתה את: הבנאדם הכי יפה שראית: את חושבת שאת יפה? את חושבת שאת צבועה? את חושבת שאת קנאית? את חושבת שאת קרצייה? את חושבת שאת עקשנית? את אוהבת את עצמך? בזבזנית או חסכנית? בנאדם ש: שונא/ת: אוהב/ת: מתגעגע/ת אליו: חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: הכי מצחיק: הכי דפוק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: יש לך פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? את רוצה להיות זמרת? את רוצה להיות שחקנית? אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? איפה את רוצה פירסינג? אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת: יש לך חברים בפורומים? מי האדם האחרון שדיברת איתו? מה את עושה עכשיו? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? מה התוכנית האחרונה שראית? מה הדיסק האחרון ששמעת? מה החלום שלך? האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? שאבת אבק בלי שביקשו ממך? בנית טירה מחול? היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? היית בחקירה משטרתית? enjoy :)

Pickle Weasle

New member
יאיי אני אוהב שאלונים

שם: אליאור תאריך לידה: 23/11/93 מקום מגורים: ראשון שיר אהוב: all apologies סרט אהוב: יוקרה, השתולים תוכנית טלוויזיה אהובה: שנות ה-70 זמר אהוב: קורט זמרת אהובה: איימי לי יום אהוב בשבוע: שישי דיסק אהוב: In utero תאריך אהוב: 6/6/6 מוחעחע האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? לא שידוע לי האם אי פעם נשבר לך הלב? כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? בטח האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? המון האם אי פעם בכית על מישהו? לא בקטע רומנטי האם אי פעם בכית על מישהי? כן בקטע רומנטי האם אי פעם שברת למישהו את הלב? נפרדתי ממישהי אבל זה היה נורא בהבנה... אני מקווה שלא. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן האם אי פעם שיקרת? יאפ יש\אין חברה: אין גובה: 176 מידת נעלים: 46 פריסינג: אין קעקועים: אין ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? המון ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? בערך את כל המשפחה בחג שני ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? אממ לא חושב :O ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? כרטיס אוטובוס בימים אלו אתה מאוהב? כן הדבר שהכי קשה לך איתו: מתמטיקה מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אפחד האדם האחרון שהתקשר אלי- אלון האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אממ זה היה לפני שנתיים בערך XD המקום האחרון שהייתי בו: סבא וסבתא הסטיה שלי היא: צוואר הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- יש הרבה... הורים תכונה טובה שלי: מצחיק תכונה רעה שלי: ביישן האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? רק בפטל XD האם צחקת על מישהו בעל מום? בעבר כן. עכשיו כבר לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? כן, יותר מזה גם >< עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? עיוור תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? לא אכלת משהו לא כשר? במסעדה אמרו שהשרימפס כשר אבל אחרי שאכלתי צחקו עליי שאני פתי אז לא יודע XD אתה שומר כשרות? כן שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? צלחת חח הפרת הבטחה שהבטחת? יכול להיות השתכרת עד אבדן חושים? לא עד כדי כך מה צבע החדר שלך? קרם בעע באיזה בושם אתה משתמש? דולצ'ה גאבנה [גאבאנה/גבאנה/גבנה?] אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? אממ זרקתי כריך של ילדה ענייה לפח :S באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? 18 מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? אוקטובר חיבקת מישהו/י? חג שני מישהו/י חיבק/ה אותך? חג שני עישנת? NEVER שתית משקה אלכוהולי? ינואר השתכרת? ט' שכבת עם מישהו/י? טרם היית במועדון? יומולדת של עדי דרור D: לבשת חצאית? בפורים האחרון קנית בגד? אממ שבועיים ככה אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? רומנטי? חופש גדול הקדישו לך שיר? לא זוכר חח שיפרו לך את המצברוח? היום כשצ'לסי עלו לחצי גמר היום: באיזו שעה התעוררת? 1 מה/מי העיר אותך? אומי מה היה הדבר הראשון שאמרת? ''לא אסלח לך לעולם'' מה היה הדבר הראשון ששמעת? ''נו קום קום הכנתי פנקייק כשל''פ'' מתוקה מה היה השיר הראשון ששמעת? אתן לך שנים ליאור נרקיס בעעעעעעע מה אכלת? פנקייק איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מתמטיקה >< איזה כיתה אתה: י' הבנאדם הכי יפה שראית: קירה נייטלי [אם מתעלמים מהגוף שלה.... יפה בשבילי זה הפנים] ****אין לי כוח לשנות את המין**** את חושבת שאת יפה? בערך את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? לפעמים את חושבת שאת קרצייה? לא את חושבת שאת עקשנית? תלוי עם מי ועל מה. את אוהבת את עצמך? ככה בזבזנית או חסכנית? אף פעם לא חסכתי ממש כסף אבל אני גם לא קונה הרבה דברים... סתם מידי פעם וזה מתחדש. בנאדם ש: שונא/ת: שמאלנים שונאי ישראל מבריטניה אוהב/ת: אמא מתגעגע/ת אליו: כמה ילדים שנפרדתי מהם לתיכונים חסר לך: ידידה שטסה לחו''ל עושה לך טוב להיות איתו: בי''ש 3> הכי מצחיק: לירון הכי דפוק: שני מוחעחע הכי מוזר: פוכי הכי כיף לדבר איתו: אלון יש לך פלאפון? כה למי אתה מתקשר הכי הרבה? שני לשאול אם היא אירגנה יציאה XD איזה צלצול יש לך? oh the guilt [אמא מתחרפנת חחחחחח] הקול הכי יפה ששמעת? של שירה? עופרה חזה איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? הטירה הנעה את רוצה להיות זמרת? לא יודע לגבי קריירה כזאת אבל הייתי רוצה קול יפה מגניב כזה את רוצה להיות שחקנית? כןןןןןןןן אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? אולי אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? שיהיה אוזן אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? מעצב את החדר יפה, כמה דיסקים, כמה משחקים לסוני, כמה ספרים... חופשה בחו''ל [אפעם לא הייתי] פורום אהוב: לאחרונה זה היחיד שאני חבר בו XD באיזה פורומים את כותבת: בעבר הייתי חבר קבוע בפורום הארי פוטר [לא פה] ובפורום אמונה והשקפה. גם זיהוי שירים לפעמים יש לך חברים בפורומים? כן. החברה שלי לשעבר מהפורומים חחח מי האדם האחרון שדיברת איתו? אבא מה את עושה עכשיו? עונה את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? נאדה מה הסרט האחרון שראית? הטירה הנעה 3> מה התוכנית האחרונה שראית? ארתור XDDDD מה הדיסק האחרון ששמעת? absolution מה החלום שלך? שיבוא משיח האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן, שנפלתי מהמפלי האימה בסופרלנד [לא מפחיד כמו שזה נשמע אבל בכל זאת] רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? בחיים לא רציתי להתאבד שאבת אבק בלי שביקשו ממך? חחחחחחחחחחח לא בנית טירה מחול? כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? יש מצב נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? כן היית בחקירה משטרתית? לא חג שמייח

Soggy Dream

New member
אחי..

מה דעתך על בנים שלובשים סקיני? מה דעתך על עישון? מה דעתך על בילי ג'ו
? מה דעתך על סטוצים? להקה אהובה: האם אתה בתול? אם כן, למה? אם לא, מתי הפסקת להיות? מה דעתך על האזהרה: "העישון גורם לאימפוטנציה"? אתה נמשך לבנים? לבנות? לחפצים? לצמחים? לבעלי חיים? לגופות? מה פשר הכינוי שלך במסן? אתה עובד? אם היית פוגש את קורט קוביין שעה לפני שהוא התאבד היית אומר לו: והוא היה עונה לך ש: אם היתה לך להקה, והייתם מוציאים אלבום, איך הייתם קוריאם לו? ולמה? אם היתה לך להקה, והייתם מקדישים הופעה לזכרו של קורט קוביין, איזה שיר היית שר? מה אתה מעדיף, חזה שופע או מוצק? בהצלחה

new born1

New member
חחחחחח ללא ספק אתה הוכתרת

כגאון משחק הקורבן! חחח ככה צריכים לשאול את השאלות כי ככה מתעללים XDDDDD

Pickle Weasle

New member
אווו אתה צפוי כל כך P:

מה דעתך על בנים שלובשים סקיני? מגעולים מה דעתך על עישון? מגעול מה דעתך על בילי ג'ו ? זמר מעולה, מכוער מוחעחע מה דעתך על סטוצים? לא בקטע להקה אהובה: נירוונהה האם אתה בתול? כן אם כן, למה? כי... להשתעשע במיטה עם החברה [אפילו ערומים] זה אחלה... אבל סקס בגיל הזה לא מתאים לדעתי. אני ארגיש לא בנוח עם עצמי ועוד יותר עם החברה. אם לא, מתי הפסקת להיות? מה דעתך על האזהרה: "העישון גורם לאימפוטנציה"? לא זוכר מה זה אימפוטנציה כרגע אתה נמשך לבנים? רק אלייך :) לבנות? כן לחפצים? לפעמים לצמחים? לא לבעלי חיים? לא לגופות? לא מה פשר הכינוי שלך במסן? גן ילדים בצפת ['שושנים בדוד' למי ששאל] אתה עובד? לא אם היית פוגש את קורט קוביין שעה לפני שהוא התאבד היית אומר לו: ''קורט, תשיר לי forever young'' והוא היה עונה לך ש: ''fuck you all, this is the kast song for today'' , שר i hate myself and want to die ומתאבד. אם היתה לך להקה, והייתם מוציאים אלבום, איך הייתם קוריאם לו? ולמה? מומינים קלסטרופוביים. כי זה משעשע. אם היתה לך להקה, והייתם מקדישים הופעה לזכרו של קורט קוביין, איזה שיר היית שר? let it die מה אתה מעדיף, חזה שופע או מוצק? לא אוהב חזה שופע יותר מידי. אוהב סביר.

Soggy Dream

New member
הנה באה עוד נגלה חחח

חשוב מה היה קורה אם: היית נוגע לבחורה רנדומלית בחזה: הייתי הולך עירום ברחוב רק עם גרב על הזה שלך: היית מקיא על מחבט, מטגן את זה ואוכל אחר כך: בילי ג'ו היה תופס אותך ומרביץ לך על זה שאמרת הוא שמכוער??? מה שלומך: מתי כבר נצא: את האוהב אותי? היית כאן.

Pickle Weasle

New member
D:

חשוב מה היה קורה אם: היית נוגע לבחורה רנדומלית בחזה: אין מצבב בחיים... אבל היא הייתה מכה אותי [פקצה] / נבהלת ובורחת [חננה] / נבהלת ובורחת ומתלוננת למשטרה יום למחרת [חננה כלבה] [למרות שלא כלבה כי זה לגיטימי חחחח] הייתי הולך עירום ברחוב רק עם גרב על הזה שלך: נשים היו מחייכות או מקללות, גברים היו מכים אותי או מתחילים איתי. היית מקיא על מחבט, מטגן את זה ואוכל אחר כך: הייתי מקיא שוב חחחח בילי ג'ו היה תופס אותך ומרביץ לך על זה שאמרת הוא שמכוער??? הוא לא היה מרביץ לי הוא הומו :) מה שלומך: מצויין מתי כבר נצא: בוא מחר את האוהב אותי? כן P:

למעלה