לסגור את ת"א יפו בערב 9 באב

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
יקרב לבבות?

השף חיים כהן יסגור את המסעדה בערב תשעה באב: "לא מתבייש להגיד שטעיתי"​

השף חיים כהן הודיע כי יסגור את מסעדת "יפו תל אביב" הלילה, זאת בעקבות הסערה הציבורית​

Harrington

Well-known member
מנהל
יקרב לבבות?

השף חיים כהן הודיע כי יסגור את מסעדת "יפו תל אביב" הלילה, זאת בעקבות הסערה הציבורית​

סתם הצגה אחת גדולה כל הסיפור. רוב המסעדות שדיווחו שיפתחו השנה כמחאה על החקיקה, פתוחות כל שנה בתשעה באב. חלק אחר החליט לפתוח בלי כל קשר למחאה, אלא בגלל צרכים כלכליים, לאחר שהמחאה דפקה להם את ההכנסות תקופה ארוכה שגם כך באה אחרי תקופת קורונה וכו'. דוגמה לכך היא אגב דווקא חיים כהן, שהצהיר כך בפה מלא, על אף שהתשקורת דיווחה שהוא פותח כחלק מדומיין מהמחאה כביכול :).

stavanit

Well-known member
יקרב לבבות?

מסכן יתרושש

SupermanZW

Well-known member
יקרב לבבות?

שתיקה יפה לחכמים. אם היה שותק ופותח היה עדיף בהרבה.

אבי בן 1231

Well-known member
יקרב לבבות?

למה לסגור את המסעדות, מה הבעיה?!

דיברגנט חדש

Well-known member
למה לסגור את המסעדות, מה הבעיה?!
לסגור מסעדות, אני יכול להבין, כי זה יום צום לחלק מהציבור ואפשר להתחשב ולכבד את הצמים.
מה שלא מובן לי, זה למה לסגור את מרכזי הספורט? אם המשק היה מושבת ולא היו עובדים באותו יום, הייתי מבין, אך כאשר זה יום עבודה רגיל לכל דבר, לא מובנת לי הסגירה?

in bal1

Well-known member
לסגור מסעדות, אני יכול להבין, כי זה יום צום לחלק מהציבור ואפשר להתחשב ולכבד את הצמים.
מה שלא מובן לי, זה למה לסגור את מרכזי הספורט? אם המשק היה מושבת ולא היו עובדים באותו יום, הייתי מבין, אך כאשר זה יום עבודה רגיל לכל דבר, לא מובנת לי הסגירה?
לא יודעת אלו מרכזי ספורוט סגורים.אשמח אם תעיר את עיניי.הדבר היחיד שמהלך השנים שביקשו ממני זה לא להפעיל מוסיקה.

אבי בן 1231

Well-known member
טוב שאתה מודה שהחוק הזה הוא הבעיה.
סוף, סוף השפיות גברה על הבערות!
המסעדות נפתחו, דו"חות לא ניתנו ומעבר לכביש נערכה תפילת ט' באב המונית ללא נסיונות להפריע אחד לשני.
מסתבר שאם קצת רצון והתחשבות - ניתן לשבת יחדיו.

Harrington

Well-known member
מנהל
סוף, סוף השפיות גברה על הבערות!
המסעדות נפתחו, דו"חות לא ניתנו ומעבר לכביש נערכה תפילת ט' באב המונית ללא נסיונות להפריע אחד לשני.
מסתבר שאם קצת רצון והתחשבות - ניתן לשבת יחדיו.
מעולה. כעת רק נצפה לתגובה דומה שלך כאשר אותו דבר יקרה ביום הזכרון ואז באמת אפשר להכריז שהכל בסדר.

simsonim123

Active member
אתה רוצה לפתוח מסעדה בליל תשעה באב רק כדי להתריס רק שתדע שאתה לא עושה את זה נגד משהו כמו החרדים למשל .יש יהודים מסורתיים שגם רואים בזה פרובוקציה טהורה

אבי בן 1231

Well-known member
אתה רוצה לפתוח מסעדה בליל תשעה באב רק כדי להתריס רק שתדע שאתה לא עושה את זה נגד משהו כמו החרדים למשל .יש יהודים מסורתיים שגם רואים בזה פרובוקציה טהורה
והחילוניים רואים כפרובוקציה טהורה, בתפילה במרחב הציבורי!!!

simsonim123

Active member
ככה אתה רואה את הדברים תגיד מה ההפרעה בהתפלל בחוץ לקחו לך את החניה .עושים לך דווקא אתה אמיתי אתה משווה לאכול במסעדה בליל תשעה באב .משהו מפריע לך באמצע משחק כדורגל לקחו לך את המגרש לתפילה .ליל שגם אתה צריך להתאבל בדיוק כמונו לא רוצה לא צריך אבל למה לעשות נגד

אבי בן 1231

Well-known member
ככה אתה רואה את הדברים תגיד מה ההפרעה בהתפלל בחוץ לקחו לך את החניה .עושים לך דווקא אתה אמיתי אתה משווה לאכול במסעדה בליל תשעה באב .משהו מפריע לך באמצע משחק כדורגל לקחו לך את המגרש לתפילה .ליל שגם אתה צריך להתאבל בדיוק כמונו לא רוצה לא צריך אבל למה לעשות נגד
תגיד!!! היכן ראית שטענתי שמשהו הפריע לי??
קרא שנית את תגובתי וראה האם היתה שם תלונה!

למעלה