מאריה בישראל!

True Colors

New member
מאריה בישראל!

מאריה נחתה היום בארץ לביקור בן שלושה ימים.
בתוכנית: ביקור בירושלים ובים המלח.
היא תשוב לארה"ב ביום שני.

וואלה

עכבר העיר

מאקו

פנאי פלוס

Mידאס

New member
עדכונים? מישהו?

אז מי היה בשדה ואיך היה לחזות בפלא? מי קיבל חתימה ומי עשה איתה סלפי?

ידוע היכן היא שוהה? באיזה בית מלון?

מה עם המסיבה הגדולה שתוכננה לכבודה ובהשתתפותה? היה או לא היה?

האם ביקרה/תבקר גם בתל אביב, או שרק בירושלים ובים המלח?

נוווווווווו, שתפו כבר!

eranmc

New member
איזה חלום! קבוצת הווצאפ מפוצצת תמונות וסרטונים

True Colors

New member
מישהו שואל אותה: "מה שלומך, מאריה?"

והיא עונה לו בעברית: "טוב"?
חחח

True Colors

New member
מאריה נפגשה אתמול לארוחת ערב עם ארנון מילצ'ן

מולטי-ביליונר ישראלי ומפיק סרטים הוליוודי ("מלחמת רוז ברוז", "אשה יפה", "12 שנים של עבדות", "נעלמת", "בירדמן").
כאן הדיווח מ"וואלה".
מילצ'ן הוא חבר קרוב של ג'יימס פאקר, ואני משער שהפגישה הזו קשורה לסרט הכריסמס שמאריה עובדת עליו (חושבים שגם ליוני בלוך יש חלק בפרויקט?).
בכל מקרה, במקום התפתחה תגרה בין המאבטחים של מאריה וצלם של גיא פינס.

מקורות ישראליים אחרים, בעקבות כתבה שפורסמה ב-TMZ, מדווחים שמאריה וג'יימס הגיעו לארץ הקודש כדי לקבל ייעוץ רוחני רגע לפני שהם ממסדים את הקשר.

True Colors

New member
מאריה בכותל המערבי

תמונות ב"ישראל היום" וב"פנאי פלוס".
התמונה, כשדלת הרכב נפתחת ונפרש לפניהם המראה של ירושלים, קורעת!

מאריה, כרגיל, עוד מצליחה לשמור על פאסון, אבל אפשר ממש לדמיין מה כל אחד מהמקורבים לה חושב, חחח

מאריה סעדה היום בחברתם של ביבי ושרה (דרושה תמונה!
)

True Colors

New member
כאן יש קטע ווידאו קצר

אם מאזינים היטב, נחשפים (בערך ב-01:45) לשיחה בין כמה ילדים ברקע.
האחת צועקת "שאקירה!", ואז פתאום במבע פסיכוטי של מעריצה על סף חיתוך וורידים: "שאקירהההה!!!1".
החברים שלה צועקים: "לא! לא! לא!" (בנקודה זו אחד מהם מיידע אותה, כנראה, שזו מאריה קארי), והיא שואלת, מופתעת: "איך???"

קרה לי כבר כמה פעמים שבמבט חטוף התבלבלתי בין שאקירה למאריה, ולפעמים גם בין ביונסה למאריה (בתקופות שמאריה נהגה להגזים עם השיזוף בהתזה
).

True Colors

New member
דיווח מגיא פינס

מסכם, פחות או יותר, את אירועי הימים האחרונים ואת השהייה של מאריה בישראל, כולל צילומי ווידאו שלה משדה התעופה, מהארוחה עם מילצ'ן בבית ינאי ומהביקור בכותל.
קצת חפרו עם התגרה בין המאבטחים והצלם, ואני עדיין לא מבין למה מתעקשים שם שהיא זייפה את התו הגבוה (dream ב-Infinity) בהופעה שלה בטקס פרסי הבילבורד (בזמן אמת גיא אמר שהתו נשמע כמו "ציפורן על לוח" - מה???), אבל חוץ מזה, זה היה סיקור אפקטיבי.
איזה כיף היה לראות את אור (נתת תשובה של דיווה! מלכה!
),
וסימי - איזו רהוטה את, והקול שלך ממש סקסי!

Mידאס

New member
סיקור טוב, גם אם לא חף מסרקזם

אולי הכי מפרגן אי פעם מצדו של האיש שאוהב לשנוא את מאריה. המתח שבנו סביב הסיקור של הביקור והעובדה ששמרו את האייטם עד לסוף המהדורה מעידה על העניין הרב סביב מאריה, גם אם לפעמים זה היה נראה מהצד שאף אחד פה לא שם עליה.

נראה שהיא עשתה פה כיף גדול וזה בהחלט מחמם את הלב לראות את האהבה שהיא רוחשת למעריצים הישראלים ולישראל בכלל. הפירגון של המעריצים ראוי להערכה, אם כי ההתנפלות הזאת עליה, הצרחות וההיסטריה נראים לי תמוהים/מוזרים, בפרט שמדובר באוכלוסיה שרובה חצתה את גיל הטיפש עשרה מזמן.

אור, הרבה פעמים אני לא לגמרי מתחבר לתוכן של הדברים שאת כותבת פה, אבל שיחקת אותה בענק וגרמת לי לצחוק בקול.

הלוואי שתגיע לפה להופעה.
אינשאללה.

a 90s jesus

New member
לא אשכח לגיא פינס ש

הוא ציטט את מאריה באומרה שהיא תעדיף לא לצאת עם מישהו שיש לו שתלוי אצלו בחדר פוסטר שלה.
ואז הוא הוסיף בטון מתנשא משהו כמו "מה שמציב את רובנו במצב טוב...".
&nbsp
&nbsp

Mידאס

New member
מאריה העלתה תמונות לאינסטוש מהביקור בכותל

ותייגה LOVE ISRAEL ו- AMAZING ISRAEL

True Colors

New member
ישובה, כאחד האדם, על כיסא פלסטיק לבן!

של "כתר"!!!

ללא ספק, ידענו ימים טובים יותר, חחח

למעלה