מגלומניה, הגדרה:

שנונE

New member
אם אני לא יפרסם פה הודעה

הוא לא יעזוב אותי... אז הנה הודעהההההה פורום מעולה יש לכם פה אבל זה לא יעבוד ביננו אני לא מגלומן אני לא מגלומן! נשבע לכם! מרוצה?????????

Dr Spock

New member
אני לא יעזוב אותו בכל מקרה....

והוא כן מגלומן, הוא פשוט לא יודע את זה! תוציאו את זה ממנו רבותי, נחמה! בואי, יש לך פציינט חדש

שנונE

New member
חה!

התחלה טובה עכשיו! תשיג לי הפוך של ארומה ומיייייייייייד!

קפת

New member
אני קמלה. אני נובלת.

אם אני לא יפרסם פה הודעה? אני לא יעזוב אותו בכל מקרה... מזה? אשדודים? אמא'לה!

Dr Spock

New member
סילחי לי נא

גבירתי הצעירה, שגיתי ועל כך אני מתנצל עמוקות, שפת אימנו העיברית לא שגורה בפי, ועל כך אני מצר...

שנונE

New member
אעאעאעאע

זה לא אשמתי זה אשמת ספוק! ואגב אם אני כותפ אפרסם אנשים רעים מציקים לי על זה כל מיני אשדודים למניהם...

קפת

New member
טוב. תכתבו חיבור. כל אחד .

מינימום 250 מלה, מינימום 10 התייחסויות גוף ראשון יחיד שמתחילות בא'. בתמורה, אני אלמד אתכם איך עושים מאשדודים מופלטה.

שנונE

New member
אממממממ אני בצפר שלי

עשיתי כבר אבל תודה בכל מקרה אני אלך לי לישון נראה לי כי כואב לי הראש. לא לפני שאקח כדור נגד כאב הראש הנוראי שלי.. ליה טוב...

כפרות

אייכות זה עם י' אחת בלבד. בכל צורה ואופן, בלי יוצאי דופן, לפי כל תקן, ויתכן שהוא בכלל עשה זה בכוונה תחילה. אני, סף העצבים שלי נמוך. בעד זה אני מאפקת את עצמי טוב טוב לפני יוצאת מהבית. לאשתו של פייסי קראו סטייסי. אגב ניגוב.

Lenore

New member
מגלומניה זה כיף :)

שלום לכולם.... יומי הראשון כחברה רשומה בפורום..
ממש נחמד לראות שגם למגלומנים שבינינו יש מקום להתבטא!!! אז קדימה!! אה- אני נוי :) נעים מאוד!!

רצית לומר משהו?

כדאי שבראש ובראשונה תקראי את הודעת מנהלת הפורום. בלונים זה לא פה. רק כאלה שמיועדים לטיפולים חודרניים. ולמה אכפת לך משאר המגלומנים שבינך? מה בעצם רצית חוץ מלצווח וללכלך לנו את המסך? אני נחמה. תתכופפי בבקשה בחדר ו'14 וחכי לחוקן. אז יהיה גם לנו נעים מאוד.

עין הנץ1

New member
פנייה נרגשת לאחות (כלומר, לחבר)

אחות נחמה, לפני מספר שבועות עשית לי חוקן בריום ובדיקה רקטלית מקיפה, ועל אף תמיהתי טענת בלהט כי אין צורך כלל בכפפות אלסטיות. אכן, מה שיותר עמוק, יותר כחול. אני, בחולצת פסים דקה וכובע(ון) משונה, חיוך הורס, ובעל אופק דלי. את בשביס אפרפר, כלטיפה על הים, בשמלה של חג, עם הפתח המתבקש. החלפנו מבטים, והייתי רוצה את שלי בחזרה. צרי קשר במדור השביעי. בתודה ובהכנעה, עין.

לצערי כי רב

הוא מקוטלג כעת בלב קרטון ורוד. יש לו מספר סידורי מהמסד עד הדפנות והוא מיועד להיות מוצג אחד מיני רבים בהרצאה שתערך ביום הקדוש וולנטין ותעסוק ב"הקול השני: על נשים דוברות בס והשפעת הבריום על מטופליהן". בנוגע לרקטלית, אני מכחישה. אתה יכול לפנות לבית הגדוד ברחוב פורשי הלוחמות 45 ולבקש את צביקה.

קפת

New member
../images/Emo123.gifנשמה, תני לי לייעץ לך משהו

כדאי מאוד שתקראי את הודעת מנהלת הפורום. יש לי הרגשה שאין לך מושג לאן הכנסת את עצמך. ואת צעירה. כל החייך לפניך. תקוות, ציפיות, עתיד. הלב כואב למחשבה שאת עומדת לוותר על כל אלה. דמייני כלוב זאבים רעבים. את חושבת שאת זאב. אל רק אחרי שאת ניסגרת איתם בכלוב וחושפת שיניים עם החבר'ה, מתברר שאת מרשמלו ורוד. כל ילד יודע מה קור כשזאבים רעבים רואים מרשמלו ורוד.

למעלה