מגלומניה.

יס באך

New member
מי דיבר על חמישים, דג חביב

זה שלא ממש יוצא לך כמו שצריך זה לא אנחנו נשמה זה א תה

יס באך

New member
נו, אז..

וכי מישהו מאתנו ממש טרח להזמין אותך? שהרי כל מי שעיניו בראשו רואה שיש כאן קבוצה עם "עבר" ולא איזו התארגנות חדשה. אז אנחנו מעצבנים, כן, אז?

יס באך

New member
KT13 ביקשת וקיבלת ../images/Emo68.gif

גסת רוח ותוקפנית במיוחד שלי, שורשרה לפתיל שצריך לרצות להיכנס אליו, כדי לקרוא אותה, ולא מגלומן שכמוני יתן לדברי הרהב שלו להשאר באיזה מקום נדח. KT13, ביקשת מלחמה אתי, תקבלי אחולשלוקי מלחמה אתי.

יס באך

New member
פחדנית גדולה את ..

נשמע לי שהוגדרת כיאות על ידי הקפת כ-קוטלת ז'וקים בלבד. טוב נמתין לסיבוב הבא

KT13

New member
בטח שאני פחדנית../images/Emo108.gif

חשבתי שזה ברור שאני משקשקת ממך. קפת, בחושיה החדים, הבינה מיד למה הצטיידתי בתרסיס. האם אתם אוהבים את בראהמס ??

יס באך

New member
זה הרי היה צפוי

חשבתי את טיפ'לה יותר חכמה, שנונה ואכזרית, אבל אכזבת אותי. את מבינה, נשים אכזריות עושות לי את זה, שנונות, מקוריות לא צפויות- קשה לומר על מישהי שבולעת את הפתיון שנזרק לה כבעלת התכונות המדליקות אותי. חבל.. חשבתי מצאתי לי מישהי ראויה

KT13

New member
ראויה? ראויהההההההה???

חה !!! מה אני נראית לך?? שחרזאדה?? יקירי, אני לא אמורה לעניין או להדליק אותך. ציפיתי ממך בכל זאת למידה מזערית של הבנת הנקרא. אתה
הוא זה שעומד כאן למבחן ולא אני. אני ממשיכה לפהק

יס באך

New member
המשך שינה מתוקה חביבה

את משכפלת בילדותיות את ההודעות שלי. לבריאות ובהצלחה

KT13

New member
הודעה לקהל המאזינים והצופים

במחשבה שניה - לא זוכרת איפה שמתי את הראשונה - נראה לי שחוש ההומור הקוצני שלי עלול/עשוי לא להיות מובן לקהל, כשם שלא תמיד הוא מובן גם לי. אני מצהירה כאן קבל עם ופורום שהכוונה המקורית שלי היתה בדיחות הדעת ולא לחרחר ריב ומדון. אם הובנתי אחרת, אני מתנצלת בפני כולם ובמיוחד בפני יוהן סבסטיאן באך.

יס באך

New member
יס מוריד ראשו בהכנעה

באך מתנצל אף הוא על חוש ההומור הדפוק שלו. ובא לציון גואל סוכת דויד הנופלת בסוף תקום- אתם תראו ותשקוט הארץ עכשיו

עד שנהיה פה מעניין

הלכו והגדילו את המינון למטופלים ושוב כולם מחייכים ובוהים. וסבתא שלי היתה אומרת: "בלי דם, זה לא שווה!"

קפת

New member
זה הקטע

שאני מוציאה ממחטה רקומה ומבושמת בבושם זול ומגעיל במיוחד מהחזייה שלי (שיט, שכחתי שאין לי), מחבקת את שניכם, דוחקת את ראשו של באך (להבדיל מבחבח, נהיית פה אינפלציה של ב' ח' וכ') למחשופי השופע (שיט, שכחתי שאני שטוחה), וצובקת לקייטי בתחת (שיט, שכחתי שמיניגלס בסביבה, היא תהרוגותי, הקנאית), ומבטיחה להכניס את שניכם לצוואה שלי (שיט, שכחתי שאין לי מה להוריש לכם חוץ מ15 חתולים שמנים, מפוטמים ואנטיפטיים)? רק-קפת בוקובזה, חושפת את מה שהיא באמת: רכיכה שמבנה האישיות שלה נוצק מתוך קריאה של עשרות רומנים למשרתות

KT13

New member
נינט ../images/Emo122.gif

אני כאן בפורום יומיים, ארבע שעות, עשרים דקות ושבע שניות וכבר הספקתי להסתכסך עם יואהן סבסטיאן באך, לבקש סליחה, לחבר חידון טריוויה ולקבל את הכינוי קוטלת ג'וקים
אפילו את חייבת להודות שזה הספק לא רע בשביל פחדנית כמוני
אז לריב גם עם קפת?? נינט יקירתי, אני אמורה להיות מגלומנית ולא מתאבדת פוטנציאלית. מי יציל אותי מזעמה??? את???
אני פחדנית גאה !!

קפת

New member
אין לך מה לחשוש ממני

כבר הודיתי אתמול שאני: רכיכה
נינטקוש: יש לי מה לענות לך על מדינת הרווחה והסעד, אבל לא בא לי הבוקר. טוב?

למעלה