מהיום 25.1.24 החל מבצע בסופר-פארם ויסתיים ב- 30 לינואר.

ויוי 25

Well-known member
שימו לב: מהיום התחיל מבצע: הנחה של 50 ש"ח - לכול קנייה בסך -200 ש"ח -
התשלום מחולק בכרטיס האשראי ל-2 תשלומים ללא ריבית.
למי שמתעניין, המבצע בסופר-פארם כולל גם תוספי -תרופות, ללא צורך במרשם רופא,וויטמינים טבעיים.
הבוקר הביאו אליי במסגרת מבצע "סופר-פארם" את המוצרים הבאים:
מוצרי ניקיון: 2 אבקות -כביסה ,נוזל איכותי "פיירלי"-בבקבוק הגדול-לניקוי כלים , ו-בקבוק פיניש גדול למדיח,
גם מגבות -נייר גליל בגודל כפול, ו- נייר כסף-אלומניום עבה, + 2 מארזי נייר -אפייה .
2 אריזות של מגבוני-ידיים, 2 סוגי קרם-ידיים איכותיים , חמישייה טלק עדין , ו- 2 סוגי שמפו לחפיפה וגם מרכך.
ישנם במסגרת המבצע עוד מוצרים שחלקם 50% הנחה, וחלקם ב-25% הנחה,שתוכלו לבחור בעצמכם בעת הקניה.
למי שמעוניין במבצע ההנחה הנ"ל, יכול לגשת לסופר-פארם הקרוב לקבלת עוד פרטים על המבצע הנ"ל.

GoldenEyes

Well-known member
שימו לב: מהיום התחיל מבצע: הנחה של 50 ש"ח - לכול קנייה בסך -200 ש"ח -
התשלום מחולק בכרטיס האשראי ל-2 תשלומים ללא ריבית.
למי שמתעניין, המבצע בסופר-פארם כולל גם תוספי -תרופות, ללא צורך במרשם רופא,וויטמינים טבעיים.
הבוקר הביאו אליי במסגרת מבצע "סופר-פארם" את המוצרים הבאים:
מוצרי ניקיון: 2 אבקות -כביסה ,נוזל איכותי "פיירלי"-בבקבוק הגדול-לניקוי כלים , ו-בקבוק פיניש גדול למדיח,
גם מגבות -נייר גליל בגודל כפול, ו- נייר כסף-אלומניום עבה, + 2 מארזי נייר -אפייה .
2 אריזות של מגבוני-ידיים, 2 סוגי קרם-ידיים איכותיים , חמישייה טלק עדין , ו- 2 סוגי שמפו לחפיפה וגם מרכך.
ישנם במסגרת המבצע עוד הרבה מוצרים שתוכלו לבחור בעצמכם בעת הקניה.
למי שמעוניין במבצע ההנחה הנ"ל, יכול לגשת לסופר-פארם הקרוב לקבלת עוד פרטים על המבצע הנ"ל.
תודה על המידע ויוי
ראשית , מדובר בהנחה של 25% , שהיא זעומה בהשוואה למוצרים 1+1 , ויש מבצע כזה מאתמול עד סוף החודש.
שנית , איני יודע את הפרטים המדוייקים , אך נראה לי שזה רק למחזיקי כרטיס לייף סטייל
שלישית , החלוקה לשני תשלומים לא משנה את הסכום הכולל לתשלום :)

ויוי 25

Well-known member
תודה על המידע ויוי
ראשית , מדובר בהנחה של 25% , שהיא זעומה בהשוואה למוצרים 1+1 , ויש מבצע כזה מאתמול עד סוף החודש.
שנית , איני יודע את הפרטים המדוייקים , אך נראה לי שזה רק למחזיקי כרטיס לייף סטייל
שלישית , החלוקה לשני תשלומים לא משנה את הסכום הכולל לתשלום :)

תשובה:
במבצע "1+ 1" - הם לא אותם המוצרים הכלולים במבצע הנוכחי,
וכבר ציינתי שצריך כרטיס אשראי. (אגב, לייף סטייל כבר נשלח למי שיש בידו "ויזה -ישראכארד".)

נערך לאחרונה ב:

mיטלמן

Well-known member
נא לדייק,
לי אין "לייף סטייל",
לכתוב כרטיס אשראי - חסר פירוט ברור.
יש לי את 2 הכרטיסים שציינת, מעולם לא שלחו לי "לייף סטייל", או שאולי שלחו ושאלו אם אני מעוניינת בתשלום מיוחד.

ויוי 25

Well-known member
נא לדייק,
לי אין "לייף סטייל",
לכתוב כרטיס אשראי - חסר פירוט ברור.
יש לי את 2 הכרטיסים שציינת, מעולם לא שלחו לי "לייף סטייל", או שאולי שלחו ושאלו אם אני מעוניינת בתשלום מיוחד.
אם יש לך כרטיס אשראי ועדיין הם לא שלחו לייף-סטייל- אז זה לא בתשלום ,
לבקש בטלפון 1-700-702-704 והם ישלחו.

נערך לאחרונה ב:

mיטלמן

Well-known member
ניסיתי,
ויתרתי.
רוצה פרטים, חייגתי *8100 לבקשתם,
וכשביקשו עוד פרטים (חוץ מתעודת זהות), ויתרתי.
לא מאמינה במתנות חינם.

למעלה