מה דעתכם

Harrington

Well-known member
מנהל
בנושא הקפצת שירשורים ישנים?
אם יש משהו חדש/ני או רלוונטי במיוחד, בכיף. אם לא, מיותר. במיוחד כשיש כמה גולשים שעושים את זה נטו בשרשורים שלהם, דרך קבע ואפילו בזמנים די קבועים ותמיד עם תגובה מיותרת לחלוטין כך שנהיר לכל בר דעת שמדובר בתגובה לשם הקפצה בלבד (ומשוכנעים שבאמת איש לא שם לב ;-)).

דיברגנט חדש

Well-known member
אם יש משהו חדש/ני או רלוונטי במיוחד, בכיף. אם לא, מיותר. במיוחד כשיש כמה גולשים שעושים את זה נטו בשרשורים שלהם, דרך קבע ואפילו בזמנים די קבועים ותמיד עם תגובה מיותרת לחלוטין כך שנהיר לכל בר דעת שמדובר בתגובה לשם הקפצה בלבד (ומשוכנעים שבאמת איש לא שם לב ;-)).
כפי שאומרים "על ראש הגנב בוער הכובע", לכן אני מניח שכוונתך אליי.
  1. אני אף פעם לא משיב תגובה לצורך הקפצה, אלא מה לעשות, להבדיל ממך, אני לא 24/7 על הפורומים, יש לי עיסוקים אחרים ולכן אני משיב לתגובות שנמצאות בקטוגריה "הודעות שלי" לעתים מס' ימים לאחר שמישהו השיב לי.
  2. קורה גם, שאני מקפיץ שרשור בשביל להראות ציטטה ממנו, לעתים זה "לרענן" זיכרון של גולש כלשהו, אני מניח שאתה מזהה למי הכוונה :) שמתכחש לדברים שכתב.
  3. קורה גם, שיש שרשור ישן שרלוונטי כעת, גם אותו אני אקפיץ וכלל לא משנה אם הוא מהעשור הקודם או מלפני שעה.

Harrington

Well-known member
מנהל
כפי שאומרים "על ראש הגנב בוער הכובע", לכן אני מניח שכוונתך אליי.
Assumption is the mother of all fuck'upps, כבר אמר מי שאמר לפני :).
בכל מקרה כל אחד צריך לעשות מה שטוב לו (אלא אם כוונת השאלה ע"י המנהלת היה לקבוע כללים בנושא). דעתי נותרת בעינה כפי שכתובה :). לגבי תשובותיך, אשאיר לשאר הקוראים שעיניהם פקוחה מעת לעת לאתר את הקשר בינה למציאות :).

נערך לאחרונה ב:
אני חושבת שצריך להיות "פג תוקף". ואם יש הודעה ישנה כלשהי רלוונטית- ניתן להעתיק אותה. הדבר נכון במיוחד כשמדובר בשרשורים ענקיים.
כנראה שהשרשור הזה נפתח בגלל כעסי המוצדק על נעילה של שרשור שהשקעתי בו, מבלי להתריע בפניי, עבור חברי הפורום.
כשמדובר בשרשור ענק זה משהו אחר, אבל שמדובר בשרשור קטן אין כל בעיה להמשיך אותו באותו נושא ובמיוחד כאשר יש רלוונטיות לשרשור כמו בדוגמא של השרשור שאני הקפצתי.
בכלל, עדיף לרכז הכול באותו שרשור מאשר לפתוח אינסוף שרשורים, כי באופן תיאורטי, מה שיש כאלו שעושים, יכולתי לפתוח שרשור |חדש| על כל פרק כפי שאיזה מנהל מכובד שעוד לא היה מנהל בזמן שעשה את זה עם שרשורי ספירת העומר, שריפד את כל הפורום בנושא שמרבית הגולשים לא רצו שיהיה, כפי שהתברר השנה שעשה סקר בנושא.

למי שלא יודע/ת על מה אני מדברת, כוונתי לשרשור לרקוד עם כוכבים שננעל:

Harrington

Well-known member
מנהל
... יכולתי לפתוח שרשור |חדש| על כל פרק כפי שאיזה מנהל מכובד שעוד לא היה מנהל בזמן שעשה את זה עם שרשורי ספירת העומר, שריפד את כל הפורום בנושא שמרבית הגולשים לא רצו שיהיה, כפי שהתברר השנה שעשה סקר בנושא.
תיקון קליל אם יורשה לי: כשנעשה, זה נעשה על-פי בקשת רוב הגולשים דווקא. בסקר החדש שנערך השנה, אכן הרוב התנגד וכמובן שנענינו להחלטת הרוב. דברייך לפיהם עשיתי משהו "שמרבית הגולשים לא רצו שיהיה", חסרי שחר אם כן.

משתפרת1

Well-known member
כנראה שהשרשור הזה נפתח בגלל כעסי המוצדק על נעילה של שרשור שהשקעתי בו, מבלי להתריע בפניי, עבור חברי הפורום.
כשמדובר בשרשור ענק זה משהו אחר, אבל שמדובר בשרשור קטן אין כל בעיה להמשיך אותו באותו נושא ובמיוחד כאשר יש רלוונטיות לשרשור כמו בדוגמא של השרשור שאני הקפצתי.
בכלל, עדיף לרכז הכול באותו שרשור מאשר לפתוח אינסוף שרשורים, כי באופן תיאורטי, מה שיש כאלו שעושים, יכולתי לפתוח שרשור |חדש| על כל פרק כפי שאיזה מנהל מכובד שעוד לא היה מנהל בזמן שעשה את זה עם שרשורי ספירת העומר, שריפד את כל הפורום בנושא שמרבית הגולשים לא רצו שיהיה, כפי שהתברר השנה שעשה סקר בנושא.

למי שלא יודע/ת על מה אני מדברת, כוונתי לשרשור לרקוד עם כוכבים שננעל:
נסכים לא להסכים בענין הקפצת שרשורים היסטוריים.
אני כן מסכימה איתך שהיה מקום ליידע אותך על נעילת הדיון. גם אם הנימוק (התנגדות ההנהלה להקפצת דיונים עתיקים) לא מקובל עליך, עדיין זה מכבד ומכובד לעדכן אותך.

נסכים לא להסכים בענין הקפצת שרשורים היסטוריים.
אני כן מסכימה איתך שהיה מקום ליידע אותך על נעילת הדיון. גם אם הנימוק (התנגדות ההנהלה להקפצת דיונים עתיקים) לא מקובל עליך, עדיין זה מכבד ומכובד לעדכן אותך.
תוסיפי לזה, שזאת פעם ראשונה שנתקלתי בטיעון הזה שיש "התנגדות ההנהלה להקפצת דיונים עתיקים".

בנושא הקפצת שירשורים ישנים?
בעיניי לגיטימי. אני מכיר את זה מקרוב ואני עצמי עושה את זה הרבה. מישהי פעם שאלה אותי בכעס למה, ומה המטרה שלי, כאילו באתי לעשות נזק או משהו. השתדלתי שלא לקחת ללב והסברתי לה שאין לי כוונה רעה ולא תמיד יש לי זמן לכתוב בתפוז, ופשוט חבל לי להפסיד שיחות מהנות עם אנשים בשרשורים מעניינים כי השרשור כבר ירד כמה עמודים אז אני פשוט מגיב בכל זאת וזהו, גם אם השרשור קצת "ישן". בדרך כלל אני לא שומע תלונות כי אפילו אם הגבתי תגובה שגרמה להקפצת שרשור ישן, אנשים עדיין רואים לפי התגובות שלא באתי להטריל אלא באמת לנהל שיחה רצינית :)

בעיניי לגיטימי. אני מכיר את זה מקרוב ואני עצמי עושה את זה הרבה. מישהי פעם שאלה אותי בכעס למה, ומה המטרה שלי, כאילו באתי לעשות נזק או משהו. השתדלתי שלא לקחת ללב והסברתי לה שאין לי כוונה רעה ולא תמיד יש לי זמן לכתוב בתפוז, ופשוט חבל לי להפסיד שיחות מהנות עם אנשים בשרשורים מעניינים כי השרשור כבר ירד כמה עמודים אז אני פשוט מגיב בכל זאת וזהו, גם אם השרשור קצת "ישן". בדרך כלל אני לא שומע תלונות כי אפילו אם הגבתי תגובה שגרמה להקפצת שרשור ישן, אנשים עדיין רואים לפי התגובות שלא באתי להטריל אלא באמת לנהל שיחה רצינית :)
לי משום מה נראה שעושים דווקא (n) כל שרשור שבו אני כותבת, נועלים אותו ולא משנה בן כמה הוא והנה מספר דוגמאות:
  1. שרשור דיי חדש:
  2. שרשור על תכנית ריקודים שבו שילבו חפץ וקבוצה אחת בחרה באזיקים ולאחר מכן בתכנית בארץ חיכו אותם:
  3. שרשור המשך לעונה קודמת:
ועוד ...

משתפרת1

Well-known member
לגיטימי עבור נושא בן כמה ימים, כפי שתיארת. מה דעתך על העלאת שרשורים מלפני שנה וחצי? אל תגיד לי שבזמנך המוגבל אתה חוקר מאות דפים אחורנית כשאתה נכנס.

שלילית-זה מבלבל וגם מציק
למה זה מבלבל אותך?
כשיש סדרה בהמשכים מעדכנים הכול בשרשור אחד שכל הזמן מתעדכן, מה רע בזה?
היום (אתמול) התחילו השידורים החיים, ראה עדכון בתגובה #26 שלי, האין זה נפלא?

משתפרת1

Well-known member
למה זה מבלבל אותך?
כשיש סדרה בהמשכים מעדכנים הכול בשרשור אחד שכל הזמן מתעדכן, מה רע בזה?
היום (אתמול) התחילו השידורים החיים, ראה עדכון בתגובה #26 שלי, האין זה נפלא?
זה יכול היה להיות נפלא אם היית פותחת שרשור חדש עבור השנה הזו. כשזה מצורף לזה של שנה שעברה, עם משתתפים אחרים לגמרי- זה יוצר נושא ארוך מאד ומסורבל.

זה יכול היה להיות נפלא אם היית פותחת שרשור חדש עבור השנה הזו. כשזה מצורף לזה של שנה שעברה, עם משתתפים אחרים לגמרי- זה יוצר נושא ארוך מאד ומסורבל.
לא כאשר רוב הרקדנים היו גם שנה שעברה, אני מראה מי שוב קיבל שיבוץ גרוע כמו הרקדנית ליטל שקיבלה השנה את קובי מימון הגבוה והמגושם ואשתקד קיבלה את צברי השמן ומי מקבל תמיד שיבוץ טוב כמו נינה, חיים וארטיום כך שעושה רושם שזה נכתב מלמעלה ולא הגרלה כפי שמציגים את בחירת הזוגות.
נ.ב. הם גם ההימור שלי לשלישיית הגמר עפ"י סדר הפוך (ארטריום, חיים ונינה)

לא כאשר רוב הרקדנים היו גם שנה שעברה, אני מראה מי שוב קיבל שיבוץ גרוע כמו הרקדנית ליטל שקיבלה השנה את קובי מימון הגבוה והמגושם ואשתקד קיבלה את צברי השמן ומי מקבל תמיד שיבוץ טוב כמו נינה, חיים וארטיום כך שעושה רושם שזה נכתב מלמעלה ולא הגרלה כפי שמציגים את בחירת הזוגות.
נ.ב. הם גם ההימור שלי לשלישיית הגמר עפ"י סדר הפוך (ארטריום, חיים ונינה)
נ.ב. נוסף, מצחיק איך השופטים שומרים על אלו שהם רוצים שיהיו בגמר, איך נתנו ללירן בירן ניקוד גבוה למרות שרקד היום גרוע כי פחדו ע"ס הפרק הקודם שהוא כמעט הודח. מה שמצחיק שדווקא בפרק הקודם הוא רקד מעולה עם כיסוי עיניים.
להרחבה בשרשור המפורסם בתגובות #28 ו-#29.
כפי שאת רואה, אני אוהבת לנתח ולעשות השוואות בין העונות ובין הפרקים, לכן אוהבת שהכול באותו שרשור.

נערך לאחרונה ב:
למעלה