מה זה?DORMIENDO SOSH.

avielss

New member
מה זה?DORMIENDO SOSH.

BUENO FIN A KE VAS AVINIR MASENTO Y KOMO UN POKO DE LIBLIBIS SALADOS

אלמה

New member
אס קה יו סטו אלבורו..

אוף, לא בטוחה שיוצא לי נכון - להגיד את זה זה הרבה יותר פשוט. זה ביגלל שאני בעבודה, ואתה יודע איך זה לפעמים יש לחץ בעבודה

מאבטח

New member
אי דיקה קומאס סולו

פאשה, אחארבא מה און טלפון מבוי אסנתאר קון תי אי ואמוס קומר אנג´ונטוס. אס קי יו טנגו פיפיטאס........... נו דימאנדס, נו דימאנדס.

avielss

New member
אזמוס און חפלה גרנדה

קון פיפיטס שמפיסטיק מלאבי און פוקו דה ראקי אל מאס מיזור א האי אי מי אלמה בואנו אס קה לו דישיטס

מאבטח

New member
אי ואמוס קנתאר

לא וידא דיו פור אל ראקי יו נו פואדו דשארלו פורקה קה נונקה מארתי דה תאנתו אמארלו

avielss

New member
קואנדו אסטה אן אל ברמיל

נו הבלו קון דינגונוז קואנדו מאגו קיור קנדי מקייגו אן אל לודו ויש עוד שיר (קצת גס..אבל נשבע שזה השיר) לה בוליסה ספטטה מרוגו קסלמטה לה קלוינה אל לה קבסה ירום ירום ירום

רותי ב.

New member
רחמונס.... ../images/Emo6.gif

ויין אקי, יו טנגו אומפוקו מוסאקה כי מי קדו די שבת. אי אומפוקו טרטור, אי אוטרס קוזאס. פיפיטאס אז לו קי קומאס ??????

avielss

New member
רווק סו

הו סה קומו קוזינר ונ.ב למילה קוזינה 2 משמעויות בלאדינו שהן:שירותים ומטבח יום אחד אמא שלי ספרה לי שהלכה לבקר חברה של אמא שלה החברה סיפרה לה "יו קדה אלחד סו אן לה קוזינה" אמא שלי ריחמה עליה ושאלה "דקה מאדם עצירות אס קטיינה"? אפרופו קוזינר

gingit1

New member
טראטור

נו סובאס קואלו אס טראטור? טומה 2 פיפינוס, קורתה לוס א פידסיקוס, 2 יוגורט אמה בואן יוגורט, תערבב, סליחה ברחו לי המילים, אומפוקו סאל אי שמיר, 2 שיני שום כתושות. לערבב הכל, אי אגורה קומר לו קון בורקס אי גוואבוס חמינדוס.

רותי ב.

New member
פרימי מיטר טמביין

שמן זית אי חומץ (אומפוקו).
אי אגורה יא תינמוס איל פרימרו מתכון (איך אומרים מתכון) ? הללויה

avielss

New member
אסטו נו סיימה טרטור

אסטו סיימה גאגיק יובבו גגיק קדה שבת חי אדוני

רותי ב.

New member
בכל קהילה קראו לזה אחרת.

לו קה לוס טורקוס יאמאן גאגיק לוס בולגרוס אי לוס גרגוס יאמאן טראטור.

gingit1

New member
ליצ´יזיקה

1 ליטר חלב כוס סוכר 3 כפות קמח כפית תמצית וניל להרתיח את כל החומרים תוך כדי בחישה, שלא יהיו גושים. לבשל על אש קטנה עד שמסמיך, לא להפסיק לבחוש. בתבנית חסינת אש, מפזרים 2 כפות סוכר, על אש קטנה עד שנהיה קרמל, מוזגים את תערובת החלב בזהירות ממשיכים לבשל על אש קטנה עוד כמה ד´ עד שמבעבע. מורידים בזהירות מהאש ומקררים. בתאבון עוד מתכונים בהמשך. אם יש משהו מיוחד שאתם רוצים תבקשו

אלמה

New member
אני מכירה משהוא דומה

מאליבי (לא מקורנפלור) חצי חבילה מרגרינה (או אחת חמאה) 2ו 1/2 כוסות (בגודל של קפה תורכי) קמח רגיל 1 ליטר חלב 2 כפות סוכר ממיסים את המרגרינה. לאחר שהיא נוזלית מוסיפים את הקמח ומערבבים (שלא ישארו גושים) מוסיפים את החלב לאט תוך כדי ערבוב. לאחר שזה מסמיך מורידים מהאש, מעבירים לקערה, ומכניסים למקרר. לאכול קר. (זה מתכון של הסבתא של הבעל שלי - מתורכיה).

רותי ב.

New member
הוספתי לרשימה. ../images/Emo6.gif תודה ../images/Emo13.gif

עכשיו ל- avielss לא יהיו תירוצים לאכול פיפיטאס.

למעלה