מונדיאל

dory30

Well-known member
נבחרת אהודה (או נבחרות); זהות הזוכה; השחקן שתעקבו אחריו הכי הרבה; נבחרת מפתיעה; נבחרת מאכזבת.

דיברגנט חדש

Well-known member
נבחרת אהודה (או נבחרות); זהות הזוכה; השחקן שתעקבו אחריו הכי הרבה; נבחרת מפתיעה; נבחרת מאכזבת.
לרוב, הזוכה היא מהיבשת המארחת.
כעת, זה לא התקיים, כי הנבחרת הזוכה היא תמיד מדרום אמריקה או מאירופה ומי שיזכה, הוא מי שיהיה רעב יותר.
זהו המונדיאל האחרון שבו מסי ישתתף, לכן בטח ירצה לסיים כמו שצריך :) אך מצד שני, הוא כבר זקן ולא בטוח בשיא כושרו.
כנ"ל, רונאלדו עם נבחרת פורטוגל.
כנ"ל, סוארז עם נבחרת אורגוואי.
הגרמנים קצת בדעיכה לאחרונה ולכן לא נראה לי שייזכו.
כנ"ל, הספרדים.
האיטלקים חזרו לעצמם לאחרונה, אך עדיין לא הגיעו לרמה שהיו בשיאם.
לכן, אני מהמר על ברזיל למרות שההגנה שלהם לוקה בחסר (מי שם את דני אלבז כמגן נבחרת יוקרתית?), נייאמר ירצה להראות שהוא עדיין כוכב ושכרו שווה כל יורו שמקבל.
אני יודע שהשמטתי עוד כמה קבוצות וכוכבים כמו לדוגמה אמבפה, אך לא נראה שהם יוכלו לעשות משהו לבד. בכלל, צרפת השנה עשו שיקולים מוזרים של סגל הנבחרת ולא לקחו שחקנים כמו מגן ריאל מדריד ועוד, לכן לא נראה לי שהם יגיעו רחוק.
אנגליה יכולה לחלום להגיע, דנמרק יש לה סיכוי להגיע.
הולנד ירדו מגדולתם, נגמרו הימים שאייאקס גידלה כוכבים, היום הם מתאימים אך ורק להולנד ולא לשאר אירופה.

dory30

Well-known member
לרוב, הזוכה היא מהיבשת המארחת.
כעת, זה לא התקיים, כי הנבחרת הזוכה היא תמיד מדרום אמריקה או מאירופה ומי שיזכה, הוא מי שיהיה רעב יותר.
זהו המונדיאל האחרון שבו מסי ישתתף, לכן בטח ירצה לסיים כמו שצריך :) אך מצד שני, הוא כבר זקן ולא בטוח בשיא כושרו.
כנ"ל, סוארז עם נבחרת אורגוואי.
הגרמנים קצת בדעיכה לאחרונה ולכן לא נראה לי שייזכו.
כנ"ל, הספרדים.
האיטלקים חזרו לעצמם לאחרונה, אך עדיין לא הגיעו לרמה שהיו בשיאם.
לכן, אני מהמר על ברזיל למרות שההגנה שלהם לוקה בחסר (מי שם את דני אלבז כמגן נבחרת יוקרתית?), נייאמר ירצה להראות שהוא עדיין כוכב ושכרו שווה כל יורו שמקבל.
אני יודע שהשמטתי עוד כמה קבוצות וכוכבים כמו לדוגמה אמבפה, אך לא נראה שהם יוכלו לעשות משהו לבד. בכלל, צרפת השנה עשו שיקולים מוזרים של סגל הנבחרת ולא לקחו שחקנים כמו מגן ריאל מדריד ועוד, לכן לא נראה לי שהם יגיעו רחוק.
אנגליה יכולה לחלום להגיע, דנמרק יש לה סיכוי להגיע.
הולנד ירדו מגדולתם, נגמרו הימים שאייאקס גידלה כוכבים, היום הם מתאימים אך ורק להולנד ולא לשאר אירופה.
בסופו של דבר, נבחרת טובה לא תלויה בשחקן המפתח שלה בלבד. גם לשחקני המשנה יש תפקיד. מעניין שלא ציינת את צרפת. הם עדיין מועמדים, למרות ריבוי הפציעות.

דיברגנט חדש

Well-known member
בסופו של דבר, נבחרת טובה לא תלויה בשחקן המפתח שלה בלבד. גם לשחקני המשנה יש תפקיד.
בהחלט, אך בשביל לזכות, צריך גם וגם.
מעניין שלא ציינת את צרפת. הם עדיין מועמדים, למרות ריבוי הפציעות.
ציינתי, שורה 4 לפני הסוף ולדעתי, אין להם סיכוי לעשות דאבל, הנבחרת שלהם הרבה פחות טובה מקודמתה שזכתה במונדיאל האחרון.
תוסיף לזה את העובדה שקארים בנזמה גם לא ישחק, לכן אין להם שום סיכוי!

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
בסופו של דבר, נבחרת טובה לא תלויה בשחקן המפתח שלה בלבד. גם לשחקני המשנה יש תפקיד. מעניין שלא ציינת את צרפת. הם עדיין מועמדים, למרות ריבוי הפציעות.
סנגל ללא הכוכב שלהם לא הצליחו לגבור על הולנד והפסידו 0:2, כאשר הגול השני היה בשנייה האחרונה של זמן הפציעות :)

פולגאר

Well-known member
סנגל ללא הכוכב שלהם לא הצליחו לגבור על הולנד והפסידו 0:2, כאשר הגול השני היה בשנייה האחרונה של זמן הפציעות :)
היום הולנד הובילו על אקוודור 0:1, כאשר ההולנדים שיחקו כדורגל לא יפה ובכלל לא סיכנו את השער האקוודורי ולעומת זאת, פסלו לאקוודור גול יפה על נבדל עפ"י החוקה החדשה של הסתרת הראות של השוער ולאחר מכן במחצית השניה, הם הצליחו להשוות וזאת תוצאת הסיום 1:1.

דיברגנט חדש

Well-known member
הוא כבר זקן, הוצא לאחר שעה וקצת ויסתיים המשחק בתיקו אפס מאכזב.
גם המאמן שלו חשב כמוך, החליט שהוא לא מעלה את לואיס סוארז בהרכב הפותח ופורטוגל ניצלה זאת והבקיעה גול, יש מחלוקת אם רונלאדו הכניס אותו או שרק הטעה את השוער. ברגע שהמאמן הכניס את לואיס סוארז קצת לאחר הדקה ה-70, אורגוואי נראו אחרת, למרות שבסוף חטפו עוד גול והסתיים 0:2 לפורטוגל על אורגוואי.

נערך לאחרונה ב:

פולגאר

Well-known member
גם המאמן שלו חשב כמוך, החליט שהוא לא מעלה את לואיס סוארז בהרכב הפותח ופורטוגל ניצלה זאת והבקיעה גול, יש מחלוקת אם רונלאדו הכניס אותו או שרק הטעה את השוער. ברגע שהמאמן הכניס את לואיס סוארז קצת לאחר הדקה ה-70, אורגוואי נראו אחרת, למרות שבסוף חטפו עוד גול והסתיים 0:2 לפורטוגל על אורגוואי.
הפעם הוא העלה אותו ובאמת זה נראה אחרת, אורגוואי הובילו 0:2 אבל זה לא עזר להם למרות יכולתו הטוב של השוער שלה שעצר פנדל שנשרק לרעתם.
אורגוואי לא קיבלה פנדל לאחר החלטתו של השופט הגרמני שהלך כנגד ה-VAR ובגלל אורגוואי הודחה כי יש לה אותו מס' נק' כמו לגאנה ואותו הפרש שערים, אבל בקריטריון של כיבוש שערים, דרום קוריאה ניצחה אותה.
ייתכן שהחלטה של המאמן להוציא את לואיס סוארז בדקה ה-66 לא השאירה לו מי שיכבוש עוד גול שהיה מעניק להם את העלייה לשלב שמינית הגמר.
גאנה נקמו את הנשיכה של לואיס סוארז שגם שם הם החמיצו את הפנדל, דבר שמנע מהם לעלות לשלב הבא ואורגוואי עלו במקומם.

פולגאר

Well-known member
רונאלדו כבש פנדל שלא הגיע לו והפך לשחקן היחיד שכבש גול בכל חמשת המונדיאלים ששיחק וכבש עוד שיא.
לאחר מכן, גאנה השוו והפורטוגלים כבשו עוד 2 שערים, גאנה צימקו ותוצאת הסיום 2:3 לפורטוגלים.

דיברגנט חדש

Well-known member
רונאלדו כבש פנדל שלא הגיע לו והפך לשחקן היחיד שכבש גול בכל חמשת המונדיאלים ששיחק וכבש עוד שיא.
לאחר מכן, גאנה השוו והפורטוגלים כבשו עוד 2 שערים, גאנה צימקו ותוצאת הסיום 2:3 לפורטוגלים.
היום בשמינית הגמר, מאמן פורטוגל החליט לעלות את גונזאלו ראמוס במקומו של רונאלדו והוא כבש שלושער ענק מול שווייץ.
רונאלדו נכנס רק בדקה 71 והספיק לכבוש, אך היה בנבדל ברור שגם הוא ידע שהוא בנבדל.
להבדיל ממאמן אורוגוואי ששגה קשות שלא עלה עם לואיס סוארז כפי שפירטתי בתגובה #36, מאמן פורטוגל הצליח, ייתכן גם שזה בגלל גורם ההפתעה, כי שוויץ התכוננה ללרונאלדו.
הסתיים 1:6 לפורטוגל והם יפגשו את מרוקו ברבע הגמר שניצחה את ספרד בפנדלים 0:3 כפי שפירטתי בתגובתי הקודמת היום בתגובה #52.

דיברגנט חדש

Well-known member
גרמניה עפה וקיבלנו את הפתעת המונדיאל - יפן
מה שהזוי שהיא עשתה מהפך הן נגד גרמניה והן נגד ספרד ממצב של פיגור 1:0 הפכו את התוצאה ל-1:2 ומה שהזוי שהם הפסידו לקבוצה הכי חלשה בבית.
יפן היא ההפתעה של המונדיאל יותר מאוסטרליה שהצליחה לעלות לשמינית הגמר מהמקום השני לאחר שניצחה הן את תוניסיה והן את דנמרק שהיינה אכזבת המונדיאל ביחד עם בלגיה.

פולגאר

Well-known member
גרמניה עפה וקיבלנו את הפתעת המונדיאל - יפן
מה שהזוי שהיא עשתה מהפך הן נגד גרמניה והן נגד ספרד ממצב של פיגור 1:0 הפכו את התוצאה ל-1:2 ומה שהזוי שהם הפסידו לקבוצה הכי חלשה בבית.
יפן היא ההפתעה של המונדיאל יותר מאוסטרליה שהצליחה לעלות לשמינית הגמר מהמקום השני לאחר שניצחה הן את תוניסיה והן את דנמרק שהיינה אכזבת המונדיאל ביחד עם בלגיה.
היום בשמינית הגמר, היפנים כבשו ראשונים, הקרואטים השוו ואז הייתה הארכה שלא היו בה שערים, קרואטיה חיכתה לפנדלים וניצחו בפנדלים בגלל יכולת עלובה של בעיטות היפנים ויכולת מעולה של השוער הקרואטי שהצליח להדוף את בעיטות הדרדל'ה של היפנים.

dory30

Well-known member
אקדים ואשיב:
* אני קודם כל בעד ברזיל בכלל ובעד ספרד באירופה. התחלתי לאהוד אותם לפני יורו 2008 ושלא באשמתי הם התחילו לקחת תארים...
*כנראה שארגנטינה, הסגל של ברזיל לא בנוי טוב. יותר מדי חלוצים, הגנה חלשה.
*ויניסיוס בברזיל. האם הוא יהפוך לשחקן מוביל? שווה לעקוב גם אחרי דמסגור הדגי וחוליאן אלברז בארגנטינה.
*יש לי הרגשה שדנמרק תמשיך את הקו שהתחילה ביורו. עם קצת מזל, פורטוגל תגיע לחצי הגמר ומעלה.
*אנגליה ואולי גם בלגיה. לאנגלים יש מאמן מרובע ולבלגים דור מזדקן. הם לא ישחזרו את הישגי מקומות 3-4 בטורניר הקודם.

פולגאר

Well-known member
נתנה מחצית שניה יפה ושיחזרה את הניצחון 0:2 על סרביה במונדיאל הקודם.
משחק מהמם בין סרביה לקמרון, כאשר קמרון עלתה ליתרון, סרביה עשתה מהפך בזמן פציעות בסוף המחצית וכבשה 2 גולים. בתחילת המחצית השנייה כבשה עוד גול והובילה 1:3 וקמרון השוו.

דיברגנט חדש

Well-known member
ניצחה היום את שוויץ 0:1
והפסידה 1:0 לקמרון, זאת הפעם הראשונה שהיא לא מנצחת נבחרת מאפריקה ואני כבר לא מדבר על להפסיד ולעומת זאת שוויץ הובילה 0:1 על סרביה, הסרבים הפכו את התוצאה ל-1:2 והשוויצרים, שוב, הפכו את התוצאה ל-2:3 ובכך עלו כסגנית הבית לשלב שמינית הגמר.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
והפסידה 1:0 לקמרון, זאת הפעם הראשונה שהיא לא מנצחת נבחרת מאפריקה ואני כבר לא מדבר על להפסיד ולעומת זאת שוויץ הובילה 0:1 על סרביה, הסרבים הפכו את התוצאה ל-1:2 והשוויצרים, שוב, הפכו את התוצאה ל-2:3 ובכך עלו כסגנית הבית לשלב שמינית הגמר.
היום ברזיל שמעו את פלה, הגדול מכולם, שאמר לפני המשחק היום מול דרום קוריאה "אני רוצה לעורר בכם השראה" ונתנו היום בשמינית גמר מחצית |פצצה|, אומנם לאחר הגול הראשון, השופט עזר להם שנתן להם פנדל שאומנם נכון חוקתית, אך החלוץ לא היה במטרה לעצור שער, הבלם הדרום קוריאני רצה להרחיק והחלוץ בא מאחוריו והשחקן לא ראה אותו ובעט בו ברגל במקום בכדור ונייאמר ניצל את הפנדל והעלה את התוצאה ל-0:2 וכך ירד מהם כל הלחץ והם יכלו לשחק בחופשיות ולרקוד כפי שרק הם יודעים והמחצית הסתיימה ב-0:4.
במחצית השנייה, הם הורידו מהלך, גם היו הצלות יפות של השוער הקוריאני וגם של הברזילאי ובסוף הדרום קוריאנים הצליחו לצמק בגול יפהפה ונגמר 1:4.

דיברגנט חדש

Well-known member
היום ברזיל שמעו את פלה, הגדול מכולם, שאמר לפני המשחק היום מול דרום קוריאה "אני רוצה לעורר בכם השראה" ונתנו היום בשמינית גמר מחצית |פצצה|, אומנם לאחר הגול הראשון, השופט עזר להם שנתן להם פנדל שאומנם נכון חוקתית, אך החלוץ לא היה במטרה לעצור שער, הבלם הדרום קוריאני רצה להרחיק והחלוץ בא מאחוריו והשחקן לא ראה אותו ובעט בו ברגל במקום בכדור ונייאמר ניצל את הפנדל והעלה את התוצאה ל-0:2 וכך ירד מהם כל הלחץ והם יכלו לשחק בחופשיות ולרקוד כפי שרק הם יודעים והמחצית הסתיימה ב-0:4.
במחצית השנייה, הם הורידו מהלך, גם היו הצלות יפות של השוער הקוריאני וגם של הברזילאי ובסוף הדרום קוריאנים הצליחו לצמק בגול יפהפה ונגמר 1:4.
היום ברבע גמר, נייאמר כבש גול בהארכה והשווה את כמות השערים לפלה, אך קרואטיה השוותה והלכו להארכה גאשר ברזיל החמיצה 2 פנדלים וקרואטיה, שוב, ניצחה בפנדלים.
קרואטיה ממשיכה במסורת שלה ומצליחה לעלות שלבים רק בזכות הפנדלים, כפי שעשתה ליפן בשמינית הגמר שהעצחה אותה בפנדלים 1:3 וכפי שעשו מונדיאלים קודמים ורק בגמר במונדיאל הקודם הפסידה לצרפת ולא הגיעו לפנדלים.
חצי הכוס המלאה, גם הולנד וגם ארגנטינה שמחות מהדחתה של ברזיל :)

למעלה