מועדי קורסים

aic11

New member
מועדי קורסים

היי רציתי לדעת למה אין גמישות במועדי הקורסים,למשל למה אין בקיץ סטיסטיקה או כלים מתמטים וכו' אני לומד מדעי המחשב שנה א גמיש ואני רוצה לקחת בסמסטר קיץ יותר קורסים של מדעים שאני יוכל להקל עליי בסמסטר א שנה ב שהוא סמסטר עמוס. יש לי חבר שלומד באקדמית ת"א יפו ושם הוא סיפר לי שהוא יכול לקחת קורסים מתי שהוא רוצה(כמובן בתנאי שעבר את הקורס קדם) הוא לדוגמא לקח בסמסטר קיץ סטיסטיקה כלים מתמטים. למה אין גמישות ???

erezk9

New member
אין באף מקום - כל קורס שאתה רוצה בכל סמסטר...

ושלא יספרו לך סיפורים! הלימודים האקדמיים הם לפי סדר (בכל מקום). ומחולקים לפי קבוצות הלימוד. אז אולי אצלם יש קורסים שאצלנו אין. אבל במקביל אצלנו בקיץ יש קורסים שאצלם אין. אין סיבה שהמכון יפתח קבוצת לימוד בסטטיסטיקה בקיץ אם כולם ילמדו את זה בסמסטר ב'. ותגיד לחבר שלך, שזה ברור שבקיץ הוא לומד כלים וסטטיסטיקה כי אין לו את זה בסמסטר ב'!! מערכת שעות מדעי המחשב סמסטר ב' של המכללה האקדמית ת"א יפו

RobinzonK

New member
:) ארז

נראה לי שאתה צריך לשנות את החתימה שלך ל"ככל שאנחנו לומדים יותר, אנחנו נותנים יותר לינקים שבורים " :)) סתם :) תודה על הכל!

RobinzonK

New member
וואי, איזה מבולגן האתר הזה

הוא כמעט וגורם לי להעריך את האתר של האגודה, רק כמעט.

slking

New member
תשמעו אני חייב להחמיא לעצמי ../images/Emo13.gif

אתר תוכניות הלימוד שיצרתי למכון זה ממש מרצדס לעומת האתר שלהם שלא לדבר על כלי הסימולציה שהוא ייחודי רק לנו

למעלה