מינוס בבנק

מצב
הנושא נעול.

מסניפה

New member
מינוס בבנק

מינוס בבנק
שלום לכולן. אני בקופת חולים "מכבי". למזלי הרב יש לי שני ילדים וגם מכבי מגן זהב. האם יש פה עוד מישהי עם רשימת מלאי כזאת? אם כן ,הייתי מאוד רוצה לדעת כמה עולות לכן התרופות: מנוגון,גונל אף,כוריגון? אשמח לכל מידע. תודה רבה ובהצלחה לכולן.

כמוני כמוך

מינוס בבנק
שלום לכולן. אני בקופת חולים "מכבי". למזלי הרב יש לי שני ילדים וגם מכבי מגן זהב. האם יש פה עוד מישהי עם רשימת מלאי כזאת? אם כן ,הייתי מאוד רוצה לדעת כמה עולות לכן התרופות: מנוגון,גונל אף,כוריגון? אשמח לכל מידע. תודה רבה ובהצלחה לכולן.
כמוני כמוך
שני ילדים+מכבי זהב מנוגון עולה לי 10 ומשהו ש"ח , לא זוכרת מחיר מדוייק אני אנסה למצוא בבית את החיובים ולראות מחירים של כוריגון וגונל F . לגבי גונל F המחיר שאמצא יהיה נכון ללפני שנה בערך. סינרל עלה לי 148 ש"ח, לא שאלת אבל דווקא את זה אני כן זוכרת בע"פ בגגל שהוא יקר (וזה 15% מהמחיר המקורי) לגבי ילד שלישי (גם לא שאלת), מכבי זהב מכסים עלות ילד שלישי בבית חולים ציבורי, או 50% מההפרש בין ציבורי לפרטי אשלח לך המשך תשובה מחר, אם אמצא את החיובים בהצלחה

גמני אותודבר

מינוס בבנק
גמני אותודבר
אני במכבי עם "מגן זהב", וכבר יש לי שני ילדים. מנוגון עולה בסביבות ה-14-15 ש"ח לאמפולה. גונל-אף בערך כפול - 28-29 ש"ח. מטרודין בערך 10 ש"ח. כוריגון לא יקר. לא זוכרת כמה. כמו שתמי כתבה לך, בבית חולים ציבורי הקופה מממנת את הטיפול כולו. בבי"ח פרטי היא מכסה 50% מעלות ההשתתפות העצמית (באסותא זה יכול להגיע מקסימום ל-500 ש"ח).

מצב
הנושא נעול.
למעלה