מישהו שמע על המכשיר הלייזר בשם EOS ICE PREMIUM

• פותח הנושא יונתן ישראל
  • פורסם בתאריך
י

יונתן ישראל

Guest
שלום,
עברתי כבר 3 באיזור הבטן החזה והכתפיים באיזורים כמו המותניים ששמה היה לי שיער פלומתי לפני שהתחלתי עם הלייזר אני עדיין רואה נקודות שחורות של שיער וציפיתי שאחרי 3 טיפולים אני כן אראה שינוי לפחות באיזור שהיה שיער פלומתי וחלש עוד לפני שהתחלתי עם הלייזר אני כן רואה האטה בצמיחה בשיערות שהיו חזקות יותר לפני הטיפולים אבל ממש תופעה של קרחות אין רק האטה בצמיחה אני שילמתי על חבילה של 10 טיפולים
השאלה שלי היא מי שעושה לי את הלייזר משתמשת במכונה הזאת https://cosmetics-express.co.il/eos-ice-premium/ האם המכונה זאת באמת טובה ומספקת תוצאות אמינות?

היי,
בטיפולי לייזר או אינפרה לעולם לא תהיה הבטחה שהשיער יעלם לחלוטין משום שלייזר ואינפרה בעצם מדללים את השיער,
גם בהגדרה שלהם, אסור להם להשתמש במושג לצמימות, אלא רק בשיטת האפילציה ובעיקר אם מדובר באיזורים הורמנאליים או שיער פלומתי
רצוי לא לגלח ובטח לא לעשות טיפולים בקרן שמעודדת צמיחה בעוצמת חום גבוהה.

אך אם בכל זאת תחליט לעשות אינפרה, הזמן יגיד את שלו, מקווה לטובתך שתקבל את התוצאה הרצויה.
גילי

י

יונתן ישראל

Guest
היי,
בטיפולי לייזר או אינפרה לעולם לא תהיה הבטחה שהשיער יעלם לחלוטין משום שלייזר ואינפרה בעצם מדללים את השיער,
גם בהגדרה שלהם, אסור להם להשתמש במושג לצמימות, אלא רק בשיטת האפילציה ובעיקר אם מדובר באיזורים הורמנאליים או שיער פלומתי
רצוי לא לגלח ובטח לא לעשות טיפולים בקרן שמעודדת צמיחה בעוצמת חום גבוהה.

אך אם בכל זאת תחליט לעשות אינפרה, הזמן יגיד את שלו, מקווה לטובתך שתקבל את התוצאה הרצויה.
גילי
עשיתי 10 טיפולים באפילציה באיזור העצמות לחיים ובין הגבות ונהיה לי פיגמנטציה וחורים ממש חטטים באיזור שעשיתי אפילציב יש לי גם עור מאוד אז זה הופך הפיגמנטציה והחורים עוד יותר ניכרים מה גם שאפילציה לא מתאימה ומאוד יקרה בגוף בגלל שבשיטת אפילציה האפילטורית מוציאה שיערה אחד בכל פעם זה יקח שעות לעשות איזורים גדולים בגוף כמו חזה בטן וכו'

היי
צר לי לשמוע שהיית לך חווית טיפול אצל אפילטורית לא מקצועית,
לצערי מגיעים אלינו המון לקוחות עם סימנים כמו שאתה מתאר.
אנחנו מטפלים באפילציה מתקדמת עם מכשור חדשני שאנו מייבאים מקנדה, שהוא מופחת כאב באופן משמעותי, מהיר בעבודה ולא משאיר סימנים, מה גם ש-33 שנות ניסיון מעידים בעד עצמם.
בזכות המכשור החדשני והמהיר אנחנו מטפלים בגוך של המון גברים בזמן קצר, מוזמן להגיע אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות.
0522451863 גילי נוי והצוות

ע

עמית דרגולי

Guest
אני עשיתי טיפול אצל שני גאן בגבעתיים, אחרי טיפולים קודמים שלא היו כל כך מועילים לי, שני עשתה לי לייזר במכשיר הסרת שיער לומינריום מאוד מרוצה מהתוצאות שלה

למעלה