מי ראה CSI מיאמי ראשון ושני?

מי ראה CSI מיאמי ראשון ושני?

נרכז לכם את שניהם: בפרק של ראשון מצאו בהתחלה גופה של אישה מלאה בכוויות, בניתוח התגלה שאישוניה היו מורחבים מכרגיל, כלומר עיוורו אותה והתעללו בה בעזרת אלקטרודות של מכונית עם כמות גדולה של אמפרים. האישונים המורחבים קישרו לעוד גופה שנמצאה בעבר עם אותה התסמונת ועם כוויות מרובות, אך למרבה הצער הראיות מהחקירה הזו נרטבו ולא הובילו לאף מקום. בפרק מציגים בלש שעבר ממחלק רצח לעבודה במשרד באגף של הוריישיו, אותו בלש שהיה אחראי על החקירה של הגופה שנמצאה בעבר. בהמשך החקירה מתברר כי קיימת עוד קורבן לרוצח שנשארה בחיים , מסתבר שהיא התלוננה במשטרה אך הבלש האחראי לא קיבל את התלונה שלה וזלזל בה, אותו בלש שעבר לאגף של הוריישיו. הבלש המשיך לטעון שהאשם הוא רופא העיניים של הנרצחת הראשונה, שהיה החשוד העיקרי ברצח שלה והבלש טוען שרצח גם את הקורבן השני. הבלש נקט מעשה והחליט לעשות משהו בשביל שיתפסו את הרוצח שלדעתו היה רופא העיניים, הוא רצח מישהי ועיוור אותה בדיוק כמו בשיטת הרצח האחרת, ושתל בין ציפורניה שערות של רופא העיניים. אריק חשד בהתחלה שהחשוד הוא הבלש בגלל שדחה את הקורבן שנשארה בחיים ולא התייחס לתלונה שלה וגם עמד מחוץ לחלון ביתה ועקב אחריה, ואחריו קאלי שנתקלה בבלש במעלית והתנהג אליה לא כראוי. הרוצח האמיתי התגלה כאשר התגלו בראיות הקודמות של הנרצחת מצאו 2 טביעות משולבות איך אינן יכלו להבחין משום שבאותו הזמן לא היתה להם הטכנולוגיה להפריד בין הטביעות וכעת יש. הטביעה הובילה לארוסה של הקורבן שנשארה בחיים , שהשאיר אותה בחיים משום שהתאהב בה (היא היתה עיוורת באותו זמן ולא ידעה שהארוס שלה הוא זה שהתעלל בה). טוב הפרק השני קצת יותר מסובך אז מה שאפשר להגיד הוא שדלקו גילה שהאבא הביולוגי שלו הוא לא מי שגידל אותו, חיפש מסמכי לידה, וכאשר האבא הביולוגי בעל הקשרים גילה זאת החל לשלוח אנשים שיעקבו אחריו ויהרגו אותו, ועכשיו הוא בסכנה. כמובן שהיה גם מקרה רצח אבל חם לי
מי ראה???

trigotrigo

New member
עכשיו כשאת אומרת ../images/Emo2.gif

לא ראיתי את הפרקים האלה עדיין. לא לדאוג, אני משלים

Marg H

New member
מישהו ראה את הפרק של NY שהיה אמש?

הפרק עם המשחק מחשב? מישהו? עד שאני מצליחה לתפוס פרק בטלוויזיה, אני היחידה. חוק מרפי!

We Never Close

New member
אמא שלי ראתה חח ../images/Emo8.gif

היא אמרה שזה נחתך באמצע או משהו כזה.. האומנם? זה עם המשחק מחשב זה די הרבה פרקים, לא?

חחחחחחחחחחחח אני זוכרת את זה

אפילו המורה שלי דיבר על המשחק הזה, על העובדה שאנשים לא יוצאים מהבית ונהיים זהות אחרת לגמרי ברשת. זה פרק מצויין וההמשך שלו עוד יותר

CSI לנצח

New member
חחח החוק מרפי לא עבד לך הפעם ../images/Emo3.gif

אני ראיתי [ = וואי זה נגמר כ"כ מעצבןן , נחכה להמשךך , ( : אה , והיום יומולדת לCarmine Giovinazzo (דני מסר) מCSI NY
, סתם לידע הכללי , P; הוא בן 36 , (; קיצור , שימשיך לשחק טוב ולהיות כזה חתייייייייייייך , xDD

למעלה