מכירים את מאמי????

לי28

New member
מכירים את מאמי????

אופרת רוק מאמי... אופרת רוק ישראלית (אני חושבת שבן היחידות) לאחר שיחה עם אחד מבני הנוער הצעירים פה, גילתי חור בהשכלת דור ההמשך (סליחה לך.. אותו אחד - אתה יודע מה שאני באמת חושבת עליך מקסים שלי), לא מכירים את מאמי...אופרת רוק ישראלית. הסיפור: מאמי היא מלצרית צעירה החיה בעיירה דרומית רחוקה. יום אחד נוחתת עליה ידו הכבדה של הגורל: בעלה נפצע במלחמה והופך ל``צמח``. מאמי אינה נכנעת. היא נוטלת עימה את בעלה בכיסא גלגלים ויוצאת איתו לתל-אביב הרחוקה, אולי שם יאיר להם המזל פנים. עיר הגדולה משמשת מאמי כמלצרית בפאק יוקרתי, נופלת קורבן לנסיון אונס מצידם של שבעה למצרים לשתינאים ממורמרים, מושפלת על ידי ``התולעים`` הגזעניים ומוצאת עצמה עם בעלה בבית הבושת של בתיה קלאסה. פגישה עםפרופזור קופמשין הממציא התמהוני, משנה את חייה של מאמי. הפרופסור מארגן את מוחה של מאמי מחדש, והיא תוך כמה חודשים הופכת לסופר סטאר תקשורתי - כוכבת העיתונות והטלויזיה. מאמי מקימה קרקס סאטירי, ותנועה פוליטית חדשה. כשהיא נסחפת בעקבות הצלחתה היא מטיפה למלחמה אחת אחרונה שתשחרר את העם מנגע אהבת החיים. הועדה לחקר ארועי המלחמה מוצאת את מאמי אשמה בכשלון המלחמה וגוזרת עליה ועל בעלה ה``צמח`` לשוב אל העיירה בדרום ולא לעזוב אותה עוד לעולם. אופרת הרוק מאמי הוצגה בשנת 1986 והיתה אז להיט ענק. משתתפים בו: מזי כהן, אריה מוסקונה, אהוד בנאי ועוד... אני בכל אופן ממליצה.... שלכם לי28

למעלה