מכתבים מפליקס

חוטהשני

New member
מכתבים מפליקס אחרי התלבטות די ארוכה להודיה (בת 4 וחצי) אין עדיין שום ספר מהסדרה.. האמת שלכך תרמה כתבה של שוהם סמיט במוסף ספרים של עיתון הארץ (לפני כחודש..) שדי פסלה את הספר- בערך מהסיבות שבגללן אין לי אותם.. ../images/Emo41.gif הכתיבה לדעתי לא ממש מתאימה לילדים בני 4 - אלא ליותר גדולים.. אבל אם אפשר להסתדר ../images/Emo8.gif וממה שראיתי (בעיון בספר בספריה) יש ספרים בסדרה שגם גדולים יכולים להסתבך.. ../images/Emo41.gif ובכלל (וזאת הסיבה העיקרית..) היא שממה שראיתי כשרפרפתי על הספרים, המידע מהספרים לא ממש שלם.. ואז נכנסת השאלה הגדולה.. האם בשביל מידע חלקי - שלילדים נדמה כמידע המוחלט 'עטוף' ב'מזוודה' יפה אני צריכה לשלם הרבה כסף ?? |כסף||אוצר||מטמון| כלומר במקביל לספר פליקס במנהרת הזמן- אולי עדיף לרכוש ספר היסטורי המתאים לגילאים צעירים ??

sagiberg

New member
פליקס כן או לא ? בדקתי בחג עם מספר ילדים מה דעתם על הסידרה והנה התוצאות: הקטנים ,גילאי ארבע בערך, אהבו את תיבת ההפתעות של פליקס. יותר גדולים ( 6+ אהבו את השאר). נכון שלעין המבוגר נראה שהסידרה עמוסה במידע ולא תמיד בפריטים החשובים או המעניינים, ובכל זאת, הילדים נהנים. לגבי ההתלבטות האם מוצדק להשקיע בספר כל כך יקר רק בגלל ה"גימיק"- שאלה טובה שאין לי תשובה לגביה. ספר נוסף לגילאי ארבע (הומלץ לי ע"י הורים שילדיהם בגיל ברלוונטי)- הבית של מייסי. ספר תלת מימדי עם הפעלה.

חוטהשני

New member
אז ככה.. מבוגרים התאכזבו מתיבת ההפתעות- לילדים בני שנתיים-5 הספר נחמד- אבל רק בתור ספר משחק (ובשביל זה יש לנו בבית את פינוקי עם קולות בע"ח ../images/Emo105.gif) ואם זה רק ספר משחק אז באמת לא שווה להשקיע בו הרבה.. מן הסתם נראה לי שארכוש לנו הביתה את פליקס הראשון (מכתבים) וגם את ה../images/Emo91.gif שלך - כי כבר שמעתי נפלאות על הספר של מייסי ../images/Emo13.gif

למעלה