מסתמן תבור . תדריך 10:30

חגי

New member
מסתמן תבור . תדריך 10:30

לפי ווינד גורו נראה רוח בכיוונים משתנים ממזרחית בבקר עד צפון מע' קלה בסביבות 1400 גשוי שוב בחול וכרגע אני מחליף אותו. אנשי חהא שברשותם מפות של הצפון - נא להביא.

לא בטוח שיהיו תנאים אבל מה שבטוח יישרפו הרבה

שעות על הקרקע עד שיהיה ניתן לעוף,אולי אני טועה אבל יש לי הרגשה שזה מה שיהיה,אם בסוף נעלה גבוה ונעוף רחוק אז זה אולי יהיה שווה!!

חגי

New member
משום מה אני אופטימי. ואם אני צודק זה יהיה

פוטנציאלי לטסק מעניין וארוך. אולי סוף סוף נטוס בזיכרון...

לי ניראה שלעשות ליגה ביום שכזה זה הימור גדול

להביא את כל החברים לצפון ביום שאיש אינו יודע מה יהיה בו,לא שווה לידחות בשבוע-שבועיים וליסגור על יום יותר נוח? ,ובעיקר שזה נופל על יציאת החגים וזה עלול להיגמר בפקקים ממש לא נעימים.גם לא לטוס וגם להיות שעות בפקקים נישמע רע מאוד!!! לא מיתערב בשיקולי המארגנים רק רוצה לחוות דיעה שאולי תעזור ותימנע סתם שריפת שבת וליגה ביום שכזה,אולי שווה ליראות מה קורה עד 7 בבוקר ולקבל החלטה סופית,ואולי גם אז זה לא ממש יהיה בטוח

נועם: הספורט הזה לא נועד לפסימיים, ולמדנו כבר

שאין תחזיות בטוחות. הקרוסים המדהימים ביותר יצאו דווקא בימים שנויים במחלוקת. מי שמחליט להשתתף בתחרויות מוותר מראש על בחירת מקום, זמן ויעד טיסה. חוץ מזה המילים שכתבת:לידחות, ליסגור,נישמע, מיתערב, תימנע, וליראות: ובכן... כל היודים מיותרים לחלוטין (גם בכתיב מלא)

אכן הימים האלו הם ההפתעות הגדולות

אני שמח שגולשים עשו יופי של טיסות. אין ספק שהענף הזה הוא לא לפסימיים,אני הייתי היום בכמון והיה פחות מוצלח,אומנם טסנו 45 דקות אבל לא היה ניתן לעלות מעל 800 מ.ולגבי טעויות כתיב אשמח ליכתוב כאן ולקבל שיעורים בכתיב. שבוע טוב לכולם

אם תיפטר מכל ה"יודים" המיותרים, תהיה קל יותר,

תגיע גבוה יותר. שאלתי רק כדי להבין את מידת המעורבות שלך בפורום הגולשים, לא מספיק איתי ושות' תוקעים לנו כאן גיס חמישי? אז אתה עובד עבור איתי, או שאתה סתם בחור סקרן?

אני לא עובד בשביל אף אחד ,או מרגל עבור מישהו

אם אתה רוצה אני מוכן להיבדק בפוליגרף
,בתור חברים לתחום הדאייה יש ליפעמים נושאים שאקטואליים גם לי כמרחף . ניתוחי הטרקים לדוגמא מאוד מענינים,ותמיד יש מה לילמוד מדואים עם ניסיון. יש חומרים שנותנים לי כמרחף תמונה איך זה ניראה מהצד שלכם,התכנים האלה תורמים לי להרחבת הידע בתחום הדאייה וגם בהבנת התחום שלכם.

tsahireil

New member
הידעת מיקי

שיש יותר גולשים שנכנסים לפורום של המצנחים ממרחפים שנכנסים לפורום הזה? ולאף אחד מהם לא הגיבו בצורה מגעילה כמו שאתה מגיב לנועם אפילו בלי להכיר אותו. וביננו שני הענפים האלו כלכך קרובים ולרובנו יש חברים גם כאלו שטסים על משהו אחר מאיתנו שזה הגיוני לגמרי שגולשים יכנסו לפורום של המצנחים והפוך, וגם הגיוני שיתנו עצות אם נראה להם שזה אולי יעזור ושישתתפו בדיונים שמעניינים אותם. מה שלא הגיוני זה לענות בצורה מגעילה למישהו שבסה"כ ניסה לעזור בתם לב.

מצטער שנגעלת, פעמיים הזכרת את המילה הזאת ואין

לי שום בעיה שכולכם תבקרו, תעירו ותשתתפו. ואתה פשוט לא יורד (או עולה...) לסגנון שלי שהוא קצת... הומור ציני.( אני מודה שאני שוכח שלא כולם מבינים את זה) כל עניין הגיס החמישי וכו' נכתב בהומור. איתי ואני חברים ואני האחרון המטיף לסנוביזם סקטוריאלי. אני מקווה שנועם לא נפגע ואם נפגע, אני הראשון להתנצל, ובזאת אני מקווה שנגאלת מהגועל. לסיכום: נועם הציע לנו לבטל או לדחות את הליגה ופירט את סיבותיו. עניתי מה שעניתי ובסופו של יום התברר שהוא טעה לחלוטין ואני צדקתי. ובכל זאת, אני מודה לו על האיכפתיות והמעורבות, רק לא הבנתי מהיכן היא נובעת ורציתי לדעת... ומכאן ועד המילה "גועלי" המרחק רב ואולי אתה צריך לברור קצת יותר באוצר השפה שלך, אולי יש שם מילים קצת יותר נכונות להבעת הרגש, אני ממש מקווה שסוג הרגש אותו עוררתי אצלךהוא לא ממש גועל. תחשוב על זה. תודה..

tsahireil

New member
צודק

המילה "גועלי" לא הייתה במקום, במקום זה הייתי צריך להשתמש ב"ממש חסר נימוס". אגב בהקשר למה שכתב דוד על הבעות הפנים שלא עוברות בפורום, בדיוק בשביל זה יש את הסמיילים הקטנים שאפשר להוסיף להודעה. ואז אם נגיד אתה כותב למישהו "איזה מפגר" אבל אתה מתכוון בצחוק אז הצורה "איזה מפגר
" הרבה יותר מובנת כהלצה. ועל איתי אני דווקא חושב שזה מבורך שאתה יורד
(נכון ברור למה התכוונתי?)

כתבתי לפני שהתנצלת, לכן אל תתבכיין לי ../images/Emo3.gif

שנית, לא! אני לא מבין "צחוקים" וכבר דנו על זה אתה ואני על גבי פורום זה.. מה לעשות שאני אידיוט שלא מבין את ה"הומור" שלך כשאתה כותב בפורום
. פנים אל פנים, לעומת זאת, אני כן מצליח להשתעשע איתך/ממך. רגע, אז בוא נסכם.. כותב בפורום- אני לא מבין (את ההומור שלך), פנים אל פנים- אני כן מבין.... מתי תבין שכתיבה בפורום זה פשוט לא אותו הדבר כמו לדבר.. בפורום לא רואים הבעות פנים, לא שומעים טון דיבור, לא מזהים את מצב הרוח בו אתה נמצא באותו רגע והכי חשוב לא תמיד מכירים את מיקי (הצחוקים) וייס באופן אישי... בכל אופן, מעריך את ההתנצלות שלך. מעשה מכובד
.

למעלה