מצה עם לבנה לפני השינה

מצה עם לבנה לפני השינה

ערביי 48 התאהבו במצה לפסח
.

מאוד טעים

אצלנו בבית אנחנו נוהגים למרוח עם שוקולוד או להכין מצב עם חלב, שוברים מצות ומרתיחים עם חלב, טעים מאוד.

THE WIZARD 55

New member
לא סובלת מצות

אבל, יש רק מצב אחד שיכולה לאכול מצה אחרי שהרטיבו אותה, עם דבש תמרים, ואגוזים וואי זה טעים, מעדן.

LAYLA S

New member
אין על מצה

רטובה, שבתוכה מגולגל קבב ביתי עם גבעולי פטרוזיליה טריים, וסלט קצוץ דק ליד... אין!!!
חוץ מזה אפשר גם עם שוקולד (כמובן) או עם דבש תמרים - החרוסת של יהודי עירק, בתוספת אגוזי מלך קצוצים.... עם כוס תה עם נענע מעדן!

shm490

New member
יופי של מצב , יהודים מחפשים חמץ

וערבים מצה , אולי הגיע הזמן שנחפש קצת שקט ואחווה . שיהיה לכולם חג שמח וכל אחד יאכל מה שהוא אוהב , ואין על הגיפילטע פיש של חמותי ,בלי זה חג פסח הוא לא חג.

THE WIZARD 55

New member
חג שמח

גפילטע פיש, תגיד חמותך לידך שאתה רושם את זה?. חחח פעם אחת אכלתי את זה ואני רוצה להגיד לך שזאת גם היתה הפעם האחרונה שאגע בדבר הבלתי מוגדר הזה חחח

shm490

New member
בעיקרון את צודקת

אך של חמותי זה משהו מיוחד , לא פולני כלל קצת חריף לא מתוק ועם הרבה רוטב , כולם מתים על זה . ופעם בשנה זה מספיק .

AdonAsda

New member
גם אני מעריץ את חמותי.

למשל את העובדה שכרגע אין לי, זה יתרון משמעותי...

shm490

New member
את יודעת למה ?

היא תמיד לטובתי , והיא מכינה אוכל מיוחד בשבילי , ולא היה לנו ויכוח במשך כל השנים , אין עליה .

LAYLA S

New member
אז זה לא גפילטע פיש!!

זה לא פולני לא מתוק עם הרבה רוטב.... וחריף???????? אלו קציצות דגים בנוסח מרוקאי או מוגרבי כלשהו... ואני לרגע לא הבנתי איך אתה אוהב את זה....

למעלה