מקום ראשון!!!!

Hell is beige

New member
עכשיו תקשיב, ותקשיב טוב...

אתה אדיוט, אתה פשוט אדיוט... למה? אתה שואל? אני לא יודע, אולי כי קיבלת מכה בראש בילדותך, אולי גנים פגומים, חברה רעה, חינוך לא טוב, נאנסת בילדותך... אולי אפילו נחטפת ע``י חייזרים שעשו ניסויים פטאליים בתאיך האפורים (או מה שנשאר מהם)... למה אני אומר את כל זה? אתה שואל... אוקיי תבין - פורום, מטרותיו? להיות בראש הטבלה למטה? לאאא להיות עם הכי הרבה הודעות? לאאא לעצבן את כולם? לא לא לא לא לא!!! לדבר? לדסקס? לדיין? כןןןן... וכשאתה מציף את הפורום בזבל שלך אז אתה דוחק למטה את שאר ההודעות... הודעות טובות שמורדות למימד אחר שבו השמש אינה זורחת לעולם, וא בקיצור, לדף הבא... איפה שכמעט אף אחד לא יקרא אותן... חוצמזה זה מעצבן (כן ני יודע שאני חוזר על עצמי, זה בשביל להדגיש נקודה) לראות איך אנשים מתלהבים מעצמם... אתה כל כך נהנה מזה? תפתח פורום התלהבויות אתה רוצה פה הרבה הודעות, תשאיר הרבה הודעות - נורמאליות... אבל לפי מה שאני רואה אין לך הרבה ידע לגבי רוק, אתה כל הזן מדבר על אותן להקות (אני לא אכנס לאיזה להקות, אבל אני זועם על זה שאמרת שכולם אוהבים אותן כי אני אישית שונא את רובן - ואני לא היחיד)... אקיצר, שקול מילים או שקול השהייה מהפורום...

S.C

New member
יופי עומרי...

כל הכבוד הצלחת לעצבן אותו... עכשיו תבקש יפה סליחה!! ודרך אגב מתישהו , אני מקווה בקרוב שיסדרו פה כמה דברים אני יוכל למחוק הודעות ודברים כאלה ימחקו , ואל תדאג אני ירביץ לו בבית ספר...

the real flea

New member
אתה מוכן...

לסתום תפה שלך יא דפוק, מה הבעיות שלך? אתה משועמם לגמרה או מה? תתכיל לכתוב הודעות נורמליות או שתסתבך עם נתנייתי זועם

למעלה