מרגישה בודדה מבחינה חברתית.

ללימודים אין לי כסף וסבלנות, אני אוהבת

הצגות,סרטים אבל אין לי עם מי ללכת וגם אין אפשרות כספית כרגע.

תראי

את מחפשת אושר במקום שהוא איננו. אושר מוצאים בפנים. בתוכך. ואת הבפנים הזה יש לפתח. אפשר להתחיל מהליכה נמרצת. אפשר מתזונה בריאה. אפשר לקרוא ספר, הספריות הצבוריות חינם היום. יש גם ספרים רבים שילמדו אותך איך לחיות נכון יותר. וגם תהני מן הקריאה, ואולי תכירי קוראים אחרים, לשוחח אתם, להתיידד אתם. אפשר ללכת יום יום , ובכך להשפיע על הגוף שלך, שייצר יותר אושר מבפנים. ובדרך, אולי תראי משהו יפה. אולי תפגשי מישהו נחמד. ויש עוד הרבה אפשרויות.

אני כבר כמעט שנה בדיאטה,ובאמת מבחינה

פנימית גאה בעצמי שאני כעת מתלבשת יותר יפה ויותר מטפחת את עצמי, אבל עובדה שעדין אני לבד. אז זה רגש מעורב,מצד אחד אני מתגאה בעצמי וכיף לי להשקיע בעצמי ולהתקשט,ומצד שני עצוב לי שאני לבד. גם מה זה עוזר לי שאני יודעת את מעלותי אם בשורה תחתונה אני לבד?

בעניין מציאת בן זוג מתאים

אין הבטחות לאף אחד. אבל אושר ושמחת חיים אפשר למצוא, וכשאלה קיימים את מושכת יותר, ואולי גם פוגשת באדם מתאים יותר, או כזה שכדאי להתפשר בכדי להיות בקשר אתו. גם העובדה שיש לך ילד נחמד, והגוף היפה שלך, והבגדים ההולמים אותו, אלה הן ברכות. ויש עוד דברים רבים שאפשר לעשות, למען עצמך ולמען אחרים. ואלה יתנו לך אושר.

מי שהצליחה לצאת מזוגיות לא טובה

יכולה לברך בכל רגע על החופש שלה. אבל נכון, שאת החופש הזה יש למלא בתכנים חדשים.

@ הגיע כרגע

בואי נבדוק את זה יחד. happiness never derives from power over others. Thomas Jefferson made that observation and he was right. Seek, therefore, power with, not power over. This includes people in the world, people in your home, and whoever else may be in your bed... The best way to experience power (or anything) is to give it away. Make someone else powerful and you become twice as powerful as you were before. Make someone else loved and you become twice as loved. Make someone else feel good and you feel twice as good. It doesn't get any better than this. And it's all so...simple . Love your friend

ומאותו שולח, הגיע היום@

the purpose of relationship may not be what you think. If you are excited about forming a relationship based on what it looks like you can get, rather than what you can give, you have started off on the wrong foot entirely, and you could be heading for a big disappointment. The purpose of all relationships is to create a sacred context within which you can express the fulness of who you are. And who you are is an experience you have before you enter relationship, not because you did. Love your friend

למעלה