משי!!!!1 תתחדשי איזה מתנה יפה ליומו

• פותח הנושא tofy
  • פורסם בתאריך

tofy

New member
משי!!!!1 תתחדשי איזה מתנה יפה ליומו

ליומולדת! אני גם רוצה לנהל איתך את הפורום! סדרי את זה טוב בובה? אני אוהבת אותך!

tofy

New member
תחרות כפילים של נירוונה!-כנסו!

תראו....אם מישהו פה מכיר במקרה אנשים שדומים לקורט קוביין,דייב גרוהל או כריס נובוסליץ´ שישים פה תמונה של האיש ליד תמונה של המקור.... לי יש כבר 2 אנשים רק צריכה להשיג תמונות שלהם... אז קדימה! צאו לדרך! (משי את לא שמה תמונה של תמיר אני מתכננת כבר עליו!)

Hole In The Sky

New member
יו?! איך ידעת שחשבתי עליו?!?!

אני תמיד קוראת לו קורט קוביין

tofy

New member
אני מכירה מישהו שממש דומה למתופף!!!

אני חייב להשיג תמונה שלו.....

Hole In The Sky

New member
רותם.. וכולם- אני רק מעבירה לכם

מה שתפוז אמרו לי- אממ.. הפורום נמצא בסימן שאלה.. ז"א הפורום בניסיון.. אם הפורום יהיה פעיל ז"א יותר מ-3 חברים בפורום
אז הוא ימשיך לפעול.. ואם לא הוא ייסגר...אז... יש לנו שבועיים נסיון. מקווה שנוכל להפוך את הפורום לפעיל יותר
לכולם ו... היום יומולדת היום יומולדת היום יומולדת לייייי!!!!!!

Dracos Love

New member
אמממ ../images/Emo108.gif

כמה הודעות צריך כדי להיות חבר בפורום? אני לא אוהבת נירוונה אני פשוט רוצה שהפורום יפעל..

Hole In The Sky

New member
חחח נחמד מצידך טל ../images/Emo9.gif

אבל אם את לא אוהבת נירוונה אז... זה פשוט לא זה. אבל אני אודה לך אם תוכלי לפרסם את הפורום (ולשים את הכתובת.. כי זה עדיין לא ברשימת הפורומים) בפורומים שאת נמצאת בהם. לילה טוב
שיהיו לכם חיים יפים

De-Panther

New member
את בטוחה שאת רוצה שיגיעו לכאן אנשים

מפורום הארי פוטר ומפורום דוליז??

Stillwater

New member
פנתר זה מעצבן.....

אני הולכת להביך עצמי עכשיו... אבל בקשר לכפילים... בכיתה ט´ (עכשיו אני עולה לי"א) היו קוראים לי קוביין, לא רק בגלל שאהבתי את נירוונה. אין לי מושג איך אבל אנשים מצאו דימיון ביני לבין קורט אולי זה בגלל השיער והעיניים והשפתיים שאני מודה שיש לנו אותם שפתיים בהחלט! טוב, בכל אופן בגלל שאני אישה והוא גבר כפילה אני לא אבל אם אנשים טוענים שיש ביננו דימיון, טוב נו שיהיה. פאדיחה מס´ 1! (כל פעם אני ארשום את מס´ הפאדיחה שעשיתי לעצמי)

למעלה