מתי אתם מרגישים את שיא הבדידות?

פריאל12

New member
שלום לכם ובוקר אור :)

כבר הייתי בדרכי לכבות את המחשב עד שנתקלתי בפוסט הזה :)
בדידות, או לחילופין - שעמום, הן לדעתי, תחושות הנוטות להשתנות בהתאם לאיך שאני מתייחסת לסיטואציה נתונה.
היו זמנים, בהם ישבתי וקוננתי על ה'לבד', והיו זמנים שהייתי מעסיקה את עצמי (טלפונים, קפה עם חברים, ספר, טלויזיה, מוזיקה, הליכה....והרשימה ללא סוף).
אנשים אומרים שזה עניין של בחירה, אבל אף אחד/ת לא היה בוחר במודע להתבוסס בהרגשה זו, נכון?
מילת המפתח כאן היא 'במודע'. ברור שאיש מאיתנו לא מעוניין להיות לבד, אך בתת-מודע אנו מכוונים לכך והתוצאות - בהתאם.
לכן, אני מסכימה שמדובר כאן בבחירה.

מתי אתם מרגישים את שיא הבדידות?

אצלי כל המחשבות והתסריטים המעצבנים עולים לראש דווקא במיטה, לפני השינה. זה גורם לי לרוב לחוסר שינה... אני מרגיש כלכך אומלל, שאין לי עם מי לדבר, בטח לא בשעה הזו של הלילה...

מה אצלכם?

kfxz

New member
בימים שכולם יוצאים לבלות

כמו יום העצמאות ויום השנה החדשה, סופי שבוע. השיא בדרך כלל מגיע בשעות הקטנות.. 1-2 בלילה

psychylogged

New member
השעות הקטנות

הלילות הארוכים , סופי השבוע , השכמות הבוקר ..... יאללה , אצפה לי ב "מלך השכונה" הוא תמיד יודע לחייך אותי , ערב נעים לכולנו וסופ"ש טעים.

שיהיה סוף עולם מדהים לכולנו.

orahd

New member
בסופי שבוע בעיקר

באמצע השבוע אני עסוקה, ויש ילדים לגדל.
בערב שבת כשלא יושבים לשולחן ארוחת ערב משפחתית,
בשבת בבקר....מתגעגעת

Falcor

New member
היום.. שום דבר מיוחד

אבל יש לי ימים באמת טובים והיה נחמד לשתף מישהי בזה

coffe to go1

New member
אצלי

זה ברגעים קשים שאני מרגישה את הנפש שלי זועקת וצורחת ואף אחד לא שומע, וכמובן בלילה שהילדים נרדמו ואני לבד עם עצמי ומחשבותיי..

chompit 81

New member
זמן בדידות

אצלי זה משתנה, תלוי בסיטואציה...
לפעמים אני חשה בדידות לפני השינה
לפעמים כשאני שומעת (למשל בעבודה היום מישהי סיפרה) שמישהי יוצאת עם כמה חברות, ולי לא תמיד יש עם מי לצאת.
לפעמים כשאני רוצה לשתף חברה במשהו (טוב או רע), ואין לי את מי לשתף (חוץ מבעלי או משפחה)

בא לי לבכות אחרי שכתבתי את הדברים האלה

אצלי

זה מופיע בראש כל הזמן ולרוב שאני בעבודה לבד או שאני עושה הליכות.
אני מדבר עם אנשים אבל עדיין מרגיש לבד.קשה להסביר לאנשים איך באמת אני מרגיש.

inspirion

New member
בדידות וארוחת ערביום שישי

אני הצלחתי לנתק את עצמי מההתניה הקלאסית הזו וגם כשנשארת בבית ולא נוסעת להורים בשישי - חשה מצוין עם עצמי בשישי בערב. מה איתכם?

נ.ב. הלכתי לעשות קניות ואולי אפילו אטרח לבשל משהו :)

inspirion

New member
או שכן, ומנהל הפורום העביר אותי לכאן?...

בכל מקרה שבת שלום שלכולם

משה רון

New member
כן אני שרשרתי

חשבתי שההודעה שלך קשורה לשרשור ורציתי שתבלוט
ותזכה לתגובה.

למעלה