נשברתי שאלתי מה מין הילוד )-8

nava k

New member
נשברתי שאלתי מה מין הילוד )-8

אהלן בנות לפני שבוע הלכתי לעשות סקירת מערכות נשבעתי לעצמי שלא אשאל מהו מין התינוק ובכן... נכנסתי, אמרתי לו שאין צורך שיאמר לי מה מין הילוד ואמרתי לו שאני יודעת בוודאות שזו בת , אז הוא אמר לי צדקת

michalb

New member
מין הילוד

שלום לך, אני לא חושבת שזה נורא כל-כך. הרי כל דבר אחר שקורה לך בחיים את יודעת בדיוק בפני מה את ניצבת וכאן מין הילוד הוא הדבר החשוב הבא אז את יודעת בוודאות מה יש לך so what... אני בטוחה שהרבה שאמרו לך שהן לא ידעו את המין ידעו בכל זאת... אני כרגע מחכה לילד שלישי ויודעת אבל זה לא אומר שצריך לפרסם. עצתי תשמרי את המין בתור סוד לכל השאר. והמון בהצלחה בהמשך הדרך. שלך מיכל

תות שדה

New member
לא נורא

יש לידיעה הזאת צדדים חיוביים, כמו היכולת לתכנן שם, לתת כינוי חיבה לקטנה שבפנים ולהתחיל לחשוב עליה כעח מישהי ולא כעל משהו לא גשמי. גם אני עומדת בפני הדילמה של האם לדעת או לא. בשבוע הבא יש לי סקירת מערכות וכשנגיע לשם נתמודד.... אם כן אני בטח אגלה לכם.

michal haramati

New member
בת נוספת

אני יכולה להבין שאחרי שיש בת בבית, טבעי שרוצים בן. אני יודעת שביתך בת 3 אך דעי לך - שתי בנותייך יכולות להיות חברות טובות מאוד וזה דוקא כייף לגדל בצמדים. אני מאחלת לך שתלדי אחרי בת זו עוד 2 בנים! לדעתי, טוב שאת יודעת עכשיו את מין העובר, כך לא תישארי מופתעת בלידה עצמה. תוכלו לתכנן שם מתאים, חדר - ובגדים לבנות בטח שיש לך...אז ראי את הכל באופן חיובי - זה רק ייטיב עם ההריון ועם ביתך בת ה - 3. אגב, מה בנוגע לחזרת? כתבי לנו. שלך, מיכל.

למעלה