סיכום השבוע:

• פותח הנושא ady18
  • פורסם בתאריך

ady18

Well-known member
סיכום השבוע:

שיר של אפרת שיר לא של אפרת משהו שעשה את השבוע משהו שהרס את השבוע בילוי מיוחד שהיה השבוע מאכל השבוע- תוכניות לסופ"ש-

אריה31

Member
מנהל
מסכם

שיר של אפרת: אה אה אה (שמעתי השבוע בגלגל"צ) שיר לא של אפרת: עוד מעט - גלי עטרי http://www.youtube.com/watch?v=9Q4r4z5EefM משהו שעשה את השבוע: שיחקתי נפלא ביום רביעי משהו שהרס את השבוע: התכווצות שרירים נוראית אחרי המשחק בילוי מיוחד שהיה השבוע: לא היה לי זמן לבלות, אבל השבוע ביקרתי בארבעה אולמות כדורסל - ראשון לציון, אשדוד, יבנה, רמת חן מאכל השבוע - תוכניות לסופ"ש - מנוחה והליכה

Francine1

New member
חח כמה? אני אף פעם לא אבין איך אפשר

לישון בצהריים.. אני תמיד קמה הפוכה ומבואסת חחחח

אריה31

Member
מנהל
כן, אני גם לא אוהב

אבל בימי שישי אני קם מוקדם יחסית בשבילי כדי ליסוע לתלמיד ואחרי זה אני חוזר ומשלים שעות שינה וכן, זה קצת משבש לי את שעות השינה ישנתי שעתיים וחצי בערך

ady18

Well-known member
סופי שבוע דווקא אוהבת לנוח

אחרי השבוע.זה נותן אנרגיות לי זה לא מפריע באופן מיוחד אם לא ישנה מאוחר מאוד צהרים. שאני בשבת ישנה קצת יותר מאוחר קצת מפריע לי...לעומת אמצע השבוע שמתה לישון אבל מאוחר מדי לנוח אז בגלל זה לא מחזיקה מאוד מאוחר...לרוב.:)

ady18

Well-known member
מסכמת

תמיד שאתה בא באב אל וואב יפה ירקוני בילוי חברים וסרט בdvd "אילי ובן" משהו שעשה : קבלתי מחמאות על שינוי התסרוקת שלי.ומזג האוויר היה מאוד טוב שמעשכיו הולך להיות יותר חורפי. הרס:לשמוע על מותה של יפה ירקוני. סופ"ש די הרבה תוכניות: ערב ללכת שוב לחברים ומחר יום הולדת לבת של בת דודה. מאכל:אגרול\ פרגיות.

Francine1

New member
מסכמת

שיר של אפרת: ממחר דף חדש שיר לא של אפרת: Somebody Told Me\The Killers משהו שעשה את השבוע: פגשתי שני חברים שלא ראיתי המון זמן, ישבנו לקפה, היה כיף :) משהו שהרס את השבוע: מצבי רוח בילוי מיוחד שהיה השבוע: אין משהו מסוים, האמת. מאכל השבוע - סושי! תוכניות לסופ"ש - לערוך תמונות עד שאירדם על המקלדת היום, מחר - לעשות עבודות ובערב להיפגש עם חברים. סוף שבוע נעים לכולם!

Francine1

New member
ממ, לא יודעת, זה קורה לא מעט בלי סיבה מיוחדת.

אבל עובר :)

אריה31

Member
מנהל
העיקר שעובר:)

לי היה מצב רוח נוראי לפני שעתיים....אפילו בכיתי

אריה31

Member
מנהל
האמת רק אנחנו פה

אז כל מה שאכתוב לך, יישאר בינינו חחחחח תודה עופרית
כנ"ל

בר דותן

New member
סכמ"ש

שיר של אפרת| שיר לא של אפרת:אני שונא אביב גפן משהו שעשה את השבוע:שומדבר משהו שהרס את השבוע:האיפון נידפק.. ! היום !!!! בילוי מיוחד שהיה השבוע:חברים .. מאכל השבוע-אין תוכניות לסופ"ש-חברים

למעלה