סקס באתר בנייה-חוקי או לא?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
דבר ראשון-תירגעו. לא שואל בשבילי. שואל בשביל חברה טובה שלי שהיא והבחור שלה, אין להם יותר מידי איפה לעשות את זה אז לפעמים הם עושים את זה בתוך הבתים הלא גמורים באתר הבנייה שנמצא לא רחוק מאיפה שהם גרים ולבחורה יש חששות באשר לחוקיות העניין של עצם זה שהם עושים את זה בתוך הבתים הלא גמורים האלו, שעוד לא נמכרו ולא שייכים לאף-אחד, ושבהם הם עושים את זה מוסתרים מעיני כל וללא שהם טורדים את מנוחתו של אף אדם. היא שאלה את הבחור שלה אבל הוא לא ידע מה להגיד לה, ואז היא שאלה אותי.

רק בשבילה, שהיא חברה טובה, חיפשתי קצת באינטרנט, אבל גם אני לא כל-כך הצלחתי להבין, וגם אני, לא יודע מה להגיד לה. אז, באופן נדיר, שרשור שלי שהוא לא על עצמי ולא בשבילי, אבל שלא תתרגלו :rolleyes:

קיצר-סקס באתר בנייה. חוקי או לא? שאני רק אדע מה להגיד לה.

דבר ראשון-תירגעו. לא שואל בשבילי. שואל בשביל חברה טובה שלי שהיא והבחור שלה, אין להם יותר מידי איפה לעשות את זה אז לפעמים הם עושים את זה בתוך הבתים הלא גמורים באתר הבנייה שנמצא לא רחוק מאיפה שהם גרים ולבחורה יש חששות באשר לחוקיות העניין של עצם זה שהם עושים את זה בתוך הבתים הלא גמורים האלו, שעוד לא נמכרו ולא שייכים לאף-אחד, ושבהם הם עושים את זה מוסתרים מעיני כל וללא שהם טורדים את מנוחתו של אף אדם. היא שאלה את הבחור שלה אבל הוא לא ידע מה להגיד לה, ואז היא שאלה אותי.

רק בשבילה, שהיא חברה טובה, חיפשתי קצת באינטרנט, אבל גם אני לא כל-כך הצלחתי להבין, וגם אני, לא יודע מה להגיד לה. אז, באופן נדיר, שרשור שלי שהוא לא על עצמי ולא בשבילי, אבל שלא תתרגלו :rolleyes:

יש 2 עקרונות

1)אסור לעשות סקס בפומבי לפי חוק

האם זה נקרא בפומבי - לא ממש זה מוסתר.

לפי חוק רק לאנשי אתר הבניה ולפי שהם מסכימים יכול להיכנס לשם

עם ציוד מגן במקומות המתאימים.

2)שליטה של הקבלן

אומנם הקרקע והבניין שייכים ליזמים וחלקית לקונים אבל השליטה היא של הקבלן.

ז"א האם הוא מסכים?

נכון לעכשיו לגבי 1 התשובה היא אין בעיה

לגבי 2 - תלוי בקבלן.

ההיגיון אומר שהוא לא יסכים ולו מקינאה נטו :LOL:

עכשיו ברצינות,הוא לא יכול להסכים לדבר כזה כי הוא לוקח אחריות

עליהם אם יקרה להם משהו - לכן זה נטו אחריות שלהם.

אז בעצם הוא "לא רוצה לדעת מה קורה שם" כל עוד זה לא מפריע לו.

למשל כל עוד אין נרקמונים או פעילות בלתי חוקית אחרת.

גם כל עוד אף אחד לא פולש ומנסה לישון שם בלילה וכד'

דרך אגב די מפתיע שאין שומר שלא יגנבו דברים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
יש 2 עקרונות

1)אסור לעשות סקס בפומבי לפי חוק

האם זה נקרא בפומבי - לא ממש זה מוסתר.

לפי חוק רק לאנשי אתר הבניה ולפי שהם מסכימים יכול להיכנס לשם

עם ציוד מגן במקומות המתאימים.

2)שליטה של הקבלן

אומנם הקרקע והבניין שייכים ליזמים וחלקית לקונים אבל השליטה היא של הקבלן.

ז"א האם הוא מסכים?

נכון לעכשיו לגבי 1 התשובה היא אין בעיה

לגבי 2 - תלוי בקבלן.

ההיגיון אומר שהוא לא יסכים ולו מקינאה נטו :LOL:

עכשיו ברצינות,הוא לא יכול להסכים לדבר כזה כי הוא לוקח אחריות

עליהם אם יקרה להם משהו - לכן זה נטו אחריות שלהם.

אז בעצם הוא "לא רוצה לדעת מה קורה שם" כל עוד זה לא מפריע לו.

למשל כל עוד אין נרקמונים או פעילות בלתי חוקית אחרת.

גם כל עוד אף אחד לא פולש ומנסה לישון שם בלילה וכד'

דרך אגב די מפתיע שאין שומר שלא יגנבו דברים.
קיצר, ולמרות תקוותיהם הראשוניות שאולי בגלל שזה עוד לא בבעלות ואף-אחד לא רואה אותם אז אולי איכשהו אין בעיה, בסוף זה לא מתאים 🤷‍♂️

אעדכן אותה 🤷‍♂️

למרות שחבל כי ממה שהבנתי זה היה סידור מה זה נוח. ממש יש להם שם בתים ריקים עומדים עם דלתות פתוחות שהם רק צריכים להיכנס, לסגור מאחוריהם את הדלת, לעשות את העניינים שלהם וללכת, אבל הם כבר יסתדרו איכשהו 😔

קיצר, ולמרות תקוותיהם הראשוניות שאולי בגלל שזה עוד לא בבעלות ואף-אחד לא רואה אותם אז אולי איכשהו אין בעיה, בסוף זה לא מתאים 🤷‍♂️

אעדכן אותה 🤷‍♂️

למרות שחבל כי ממה שהבנתי זה היה סידור מה זה נוח. ממש יש להם שם בתים ריקים עומדים עם דלתות פתוחות שהם רק צריכים להיכנס, לסגור מאחוריהם את הדלת, לעשות את העניינים שלהם וללכת, אבל הם כבר יסתדרו איכשהו 😔
העיצה שלי דווקא להישאר.

נותנים לך תיקח מרביצים לך תברח.

כאילו מה,אף אחד לא יתבע אותם על זה - זה מצחיק.

כל עוד זה אפשרי עושים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
העיצה שלי דווקא להישאר.

נותנים לך תיקח מרביצים לך תברח.

כאילו מה,אף אחד לא יתבע אותם על זה - זה מצחיק.

כל עוד זה אפשרי עושים.
הבחורה הבהירה לי חד משמעית שאם מסתבר שזה לא חוקי, היא והבחור מפסיקים לעשות את זה שם. נקודה.

מה אני אמור לעשות? לא להגיד לה? זה לא קצת הונאה? אני לא בחור כזה. ברור שאני אגיד לה.

ברור שאני גם קצת מרחם עליה ועליו שהם לא יוכלו לעשות את זה יותר בצמודי הקרקע שהם בונים שם ליד הרכבת, אבל אני מאמין שהם יסתדרו. זה לא באמת המקום היחיד שהם שוכבים או משהו. ועם הקטע עם סבא לא יסתדר כי אולי ההצעה שלו לא הייתה רצינית, הם בסה"כ ירדו קצת בתדירות. אפשר לחשוב מה קרה. והבחור ממילא מסודר בקטע הזה עם עוד כמה חוץ ממנה אז זה דופק בעיקר אותה שיש לה רק אותו, והיא זאת שעושה להם את זה עם החששנות שלה ומביאה את זה על עצמה, אז איפה פה בדיוק הבעיה?

אני רק אחכה לשמוע מה סבא אומר, כי יש סיכוי טוב שהוא צחק, ואז אני יודע אם אני חוזר אליה ואומר לה "תקשיבי, זה לא מתאים שם" או אומר לה "תקשיבי, זה לא מתאים שם, אבל יכול להיות שמצאתי לכם סידור חדש".

99% שסבא צחק. יש לו את הקטעים האלו. מה שהוא לא מבין, זה שיש דברים שלא צוחקים עליהם. הוא לא מבין שזה עניין רציני? |פנים|

בכל מקרה, תודה מומחה. על הכול. נורא עזרת :)

הבחורה הבהירה לי חד משמעית שאם מסתבר שזה לא חוקי, היא והבחור מפסיקים לעשות את זה שם. נקודה.

מה אני אמור לעשות? לא להגיד לה? זה לא קצת הונאה? אני לא בחור כזה. ברור שאני אגיד לה.
יצא המרצע מהשק,היא מחפשת תירוץ להפסיק את הסקס.

אמרת שיש לו אחרות והיא מרגישה את זה.

בקיצור תעביר אותה אליך...

אם היא לא מצליחה למצוא מישהו רציני אז לפחות לגוון.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
יצא המרצע מהשק,היא מחפשת תירוץ להפסיק את הסקס.

אמרת שיש לו אחרות והיא מרגישה את זה.

בקיצור תעביר אותה אליך...

אם היא לא מצליחה למצוא מישהו רציני אז לפחות לגוון.
היא יודעת על האחרות. זה לא שהוא בוגד בה ומה שיש ביניהם הוא לא דבר מחייב. לא יצא שום מרצע משום שק.

הרגע הבנתי מסבא שהוא לא היה רציני בנוגע למה שהוא כתב על איך שהוא מציע את המקלט של הבניין שלו בתל-אביב. קיצר, יאללה הלכתי לכתוב לה...

היא יודעת על האחרות. זה לא שהוא בוגד בה ומה שיש ביניהם הוא לא דבר מחייב. לא יצא שום מרצע משום שק.
אני חולק עליך גם אם היא יודעת ולא סתם מרגישה עדיין הדברים שלי בתוקף.

היא כאילו רוצה לשדרג את עצמה מזיון באתר בניה לזיון במקום יותר יוקרתי.

היא מרגישה שהוא לא נותן מספיק יחסית למה שהוא מקבל ושהיא יכולה להשיג יותר.

"שואל בשביל חברה" הטריק הכי משומש בספר....;-)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
זאת הפנטזיה שלו ותו לא, הרי ברור לך שהוא בתול.
כל-כך הרבה אתה מקנא בי, וכל-כך על טייס אוטומטי, שאתה אפילו לא שמת לב שכבר בשורה הראשונה אני כותב שאני לא שואל בשבילי אלא בשביל מישהי אחרת בכלל, ושעל כן אפילו אין צורך לקנא, לכעוס ולהתרגש ככה, ולטעון שזאת פנטזיה שלי ושאני בתול 😂

או שאולי זה לא שלא שמת לב שאני שואל בשביל מישהי אחרת ולא בשבילי, אלא זאת פשוט טענתו החצופה של פתרונות שעל עצמי אני מספר, שריגשה אותך כך, הרתיחה כך את דמך והקפיצה אותך כך לעמדת ההתקפה מתוך קנאה.

הרגע את רוחך, דיברגנט :)

למרות גרסתו של פתרונות למאורעות, אני ממשיך לדבוק בגרסתי ולעמוד על כך שאני לא שואל בשבילי אלא בשביל מישהי אחרת.

זהו? נרגענו? אנחנו נושמים? :)

יופי. אני שמח. המשך יום טוב כפרה :cool:

giphy.gif

ayb1

Well-known member

פספסת בשאלה .
השאלה היא האם מותר לכם לשהות באתר בניה פרוץ לכל אחד. (לא משנה כלל מה אתם עושים שם ובלבד שזה לא גורם נזק לאתר.).
להערכתי כל זמן שהמחזיק בזכויות האתר לא דורש מכם לעזוב מיד את המקום - אין בעיה.
ג.נ. אני לא משפטן

DANIAVNI

Well-known member

אני מניח שאסור להיכנס לאתר בנייה ללא רשות וזאת ממספר טעמים
1. זה שטח פרטי
2. הנכנס עשוי לסכן את עצמו

עבדך הנאמן אמנם עסק בנערותו בגניבת קרשים מאתרי בנייה לצרכי מדןר ל"ג בעומר
וזה גם לא היה חוקי, כנראה .

jackie111

Well-known member
כרגיל אתה מפספס את הפואנטה של הסיפור.

חוקי או לא חוקי זו כמעט אף פעם לא הבעיה. עד שעיניינים מגיעים לבית
המשפט השופט ימות או השומר יחליף מקום עבודה או ירצחו אותו. אז את
החוק זה לא מעניין.

אבל כאשר אנשים זרים נכנסים לאתר בניה הם נכנסים לאתר פרטי ובאתר כזה
יש שומר שעלול לגלות את מי שנכנס. בהרבה מקרים יש מצלמות.....

ובכן הסיכון הוא שהשומר יאתר את הזוג עירום באתר יצלם אותם ויאיים
להפיץ באתרי אינטרנט שונים.

אולי ידרוש באייומי האקדח (החוקי שבידו) לעשות לבחורה את אותו דבר שעושה
לה הבחור שאיתה כדי שלא יפיץ את הסירטונים. כמובן שההסבר של השומר יהיה
שיש לו טכניקה טובה יותר.

אולי השומר יקח את הבגדים המפוזרים באתר ויסתלק איתם הביתה.

אולי השומר יזמין חברים, ימכור להם כרטיסים, שיבואו להציץ.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כרגיל אתה מפספס את הפואנטה של הסיפור.

חוקי או לא חוקי זו כמעט אף פעם לא הבעיה. עד שעיניינים מגיעים לבית
המשפט השופט ימות או השומר יחליף מקום עבודה או ירצחו אותו. אז את
החוק זה לא מעניין.

אבל כאשר אנשים זרים נכנסים לאתר בניה הם נכנסים לאתר פרטי ובאתר כזה
יש שומר שעלול לגלות את מי שנכנס. בהרבה מקרים יש מצלמות.....

ובכן הסיכון הוא שהשומר יאתר את הזוג עירום באתר יצלם אותם ויאיים
להפיץ באתרי אינטרנט שונים.

אולי ידרוש באייומי האקדח (החוקי שבידו) לעשות לבחורה את אותו דבר שעושה
לה הבחור שאיתה כדי שלא יפיץ את הסירטונים. כמובן שההסבר של השומר יהיה
שיש לו טכניקה טובה יותר.

אולי השומר יקח את הבגדים המפוזרים באתר ויסתלק איתם הביתה.

אולי השומר יזמין חברים, ימכור להם כרטיסים, שיבואו להציץ.
תודה על נקודת המבט המעניינת (y)

למעלה