סקר: באיזה בי"ח אתן מטפלות/טופלתן

מצב
הנושא נעול.

יוליי

New member

אני טיפלתי באסף הרופא לפני שנה ועשרה חודשים באופן פרטי (רק לקביעת פרוטוקול). לשם אני גם אחזור. יולי

אני מטופלת אצל רופא פרטי,בביה"ח

אני טיפלתי באסף הרופא לפני שנה ועשרה חודשים באופן פרטי (רק לקביעת פרוטוקול). לשם אני גם אחזור. יולי
אני מטופלת אצל רופא פרטי,בביה"ח
סורוקה התורים ארוכים מאוד ולא ממש המליצו לי להתחיל שם. ע"מ לקבוע תור לאבחון ראשוני,נאלצתי להמתין שישה חודשים לתורי!!!!!!!!!! מה שכן,הרופא שמטפל בי עובד במח´ הפוריות שם ואולי בהמשך אחליט לעבור לשם והוא יוכל לקצר את זמן ההמתנה.

קייצית

New member
כשהייתי מטופלת זה היה במאיר

כשהייתי מטופלת זה היה במאיר
ויש לי מחשבות אם אי פעם אמשיך - לעבור להילל יפה אבל אני ממש לא שם כרגע, כשהזמן יבוא (אם) אחליט

לילךפ

New member
אני מטופלת באלישע חיפה

אני מטופלת באלישע חיפה
מומלץ בחום
לילך

באסותא. ההחזרה מחר ../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif|חמס

באסותא. ההחזרה מחר
|חמס

בהצלחה מחר, תמי!!!

דרך אגב, לא יזיק אם תחזיקו גם לי
גם לי יש החזרה מחר... אז הכונו להרבה הודעות הריון בעוד שבועיים !! מקובל עליכן?
בהצלחה מחר, תמי!!!
מחזיקה לך חזק חזק (ממילא אני נחה בבית, אז הידיים פנויות) נעבור את השבועיים האלה ביחד ונפגש באולטרהסאונד לצפייה בדופק. קבענו?

הצטרפתי לסתלבט,לאחר החזרה

בהצלחה מחר, תמי!!!
מחזיקה לך חזק חזק (ממילא אני נחה בבית, אז הידיים פנויות) נעבור את השבועיים האלה ביחד ונפגש באולטרהסאונד לצפייה בדופק. קבענו?
הצטרפתי לסתלבט,לאחר החזרה
תודה לכולן על האצבעות המוחזקות.לא לשחרר, אני זקוקה להן עוד הרבה.מבחינתי (לצערי מתוך נסיוני האישי) עד תום 15 שבועות אני לא יכולה לנשום לרווחה. לגבי ההחזרה, הרופא שלי מרוצה מאוד . מתוך 5 עוברים (כולם בדרגה 1-מעולים), החזרנו 3. האופטימיות שלי עלתה. זו פעם ראשונה שכל העוברים הם באיכות הטובה ביותר והרופא שלי מאמין שהמיון של ברטוב בכל זאת משפר את המצב. הלוואי !!! אז קבענו לדופק , והרבה יותר מזה.

אז טוב שהחזקתם חזק

באסותא. ההחזרה מחר
|חמס
אז טוב שהחזקתם חזק
זה כנראה עזר. היו 5 הפריות, עוברים יפים מאוד, שניים ממש יפים ושלושה סתם יפים.... אז כמה החזירו??? אתן מוכנות לזה???? את כל החמישה!!!! הפרופ´ שכנע אותי שבגילי (אוף נמאס לי לשמוע את הביטוי הזה...) יש צורך וכדאי להעלות את הסיכויים. הוא אפילו אמר "אילו היית אשתי הייתי ממליץ לך להחזיר את כולם. להערכתו הסיכון למרובה עוברים נמוך מאוד, מקסימום תאומים...... אמאל´ה!!!!!!!!!!!!!! אז עכשיו יש לי עוד סיבה להלחץ - שתהיה קליטה, אבל שלא יקלטו יותר מדי - איך זה בתור צרות של עשירים?
אז זהו. אני נכנסת לחצי השנה של ההמתנה (שתסתיים בעוד 12 יום, LOL). ננוח יום יומיים (איך בדיוק עושים את זה עם 2 ילדים בבית?) ונחזור לעניינים. וכמובן, המון תודה על האצבעות והמחשבות החיוביות. אני באמת ובתמים מאמינה שזה עוזר.

../images/Emo39.gifתאומים זה אחלה...

אז טוב שהחזקתם חזק
זה כנראה עזר. היו 5 הפריות, עוברים יפים מאוד, שניים ממש יפים ושלושה סתם יפים.... אז כמה החזירו??? אתן מוכנות לזה???? את כל החמישה!!!! הפרופ´ שכנע אותי שבגילי (אוף נמאס לי לשמוע את הביטוי הזה...) יש צורך וכדאי להעלות את הסיכויים. הוא אפילו אמר "אילו היית אשתי הייתי ממליץ לך להחזיר את כולם. להערכתו הסיכון למרובה עוברים נמוך מאוד, מקסימום תאומים...... אמאל´ה!!!!!!!!!!!!!! אז עכשיו יש לי עוד סיבה להלחץ - שתהיה קליטה, אבל שלא יקלטו יותר מדי - איך זה בתור צרות של עשירים?
אז זהו. אני נכנסת לחצי השנה של ההמתנה (שתסתיים בעוד 12 יום, LOL). ננוח יום יומיים (איך בדיוק עושים את זה עם 2 ילדים בבית?) ונחזור לעניינים. וכמובן, המון תודה על האצבעות והמחשבות החיוביות. אני באמת ובתמים מאמינה שזה עוזר.
תאומים זה אחלה...
תחשבי איזה כיף שעושים את זה בבת-אחת ולא צריך יותר זריקות, שאיבות, החזרות ועד כמה שכולם מקסימים באסותא... נכון שזה מתיש להיות שם כמעט של חודש? אז- רק לשכב עם הרגליים למעלה, להתפנק, ולתת לגוזלים להשתרש טוב טוב! בהצלחה++

מצב
הנושא נעול.
למעלה