סקר ליום ראשון

סקר ליום ראשון../images/Emo39.gif

צהריים טובים לכולם
וחג שמח
והשבוע, סקר לחנוכה!
סופגניות
הדלקת חנוכיה
מה המילוי הכי שווה לסופגניה? מה שיא אכילת הסופגניות שלכם? יאללה, שמישהו יביא לי סופגניה...בא לי
שיהיה לכולנו חג שמח ואחלה שבוע

גיZמו

New member
התשובות שלי...

סופגניה? המצאת המאה.
הדלקת חנוכיה? בטח.. למה לא...
המילוי הכי שווה? ריבה. האדום הישן הזה הכי טוב! שיא אכילת הסופגניות שלי? מגש. משהו כמו 24..

גיZמו

New member
אתמול כדי להעביר את הבירה אכלתי איזה 3..

אבל מתוחכמות. עם ערק ורום וכל מיני דברים כאלה.. והן היו מצופות שוקולד וכל מיני דברים ציבעוניים.. אבל היום קמתי עם האנג אובר מטורף אז אני יותר לא נוגע בסופגניות האלה. היום בבוקר עם התה אכלתי 2.. הגעתי לעבודה ואז עוד איזה 3... בתור לרופא נשנשתי עוד כמה עד שהגיע התור שלי ואז אחרי התור קיבלתי לדרך עוד 2 בקופסא.. הגעתי הבייתה בזמן שחיכיתי לראות אם התיקון של הדוד עובד ויש מים חמים אז טעמתי עוד איזה סופגניה שתיים שלוש מהשכנה (חם חם מהסיר...) ועכשיו אני מגיע לעבודה אז בטח נדליק איזה נר ויהיו סופגניות....

shlish2004

New member
והתשובות שלי

סופגניות
וכל המרבה הרי זה משובח - עדיף במילוי חלבה או קרם בורלה מצופה בשוקולד, ושלא יהיו ענקיות, עדיף בינוניות. הדלקת נרות גם נחמד בייחוד יחד עם המשפחה, ושיהיו הרבה לטקס אח"כ ההספק עד כה - בשבועיים האחרונים כל יום איזה 2 - 3 סופגניות

kangal

New member
גם אני גם אני../images/Emo70.gif

סופגניות
לא מת על הקונספט בכלל. נרות
רק על גועת יומולדת או בארוחה רומנטית עם ה
הספק עד היום... לא נוגע בסופגניות כבר למעלה מעשר שנים, תחשבו לבד.

McMishehu

New member
סוגבניה?

בטח ש-
חנוכיה - מעפן ברוב המקרים אלא אם היא בגודל 3 מטר ומצויידת בלפידים במקום נרות. עדיף גם שתשגר זיקוקים תוך כדי וכו' (תעצרו אותי כבר!). המילוי הכי שווה? אני אוהב סופגניה א-נטוראל. בלי מילוי מכל סוג שהוא ובלי בטיח. רק עם קצת אבקת סוכר וזהו. וכל יצרני הריבה שיקפצו לי. שיא אכילה- כשהיינו צעירים יותר ניצלנו אני ועוד בן דוד את העובדה שסבתא הלכה לישון. עקב הטעות הטקטית הזו, האורחים שבאו בערב הסתפקו בלביבות תפו"א (שהיו לא רעות לכשעצמן, אבל זה לא ממש זה)

גיZמו

New member
תגיד.. יש מצב שאתה מסיים ערב אחד מוקדם..

ובא לבדוק את יכולת הסופגניות העכשווית שלך?ֿֿ

McMishehu

New member
אנחנו כבר לא צעירים כמו שהיינו...

אבל יאללה. מתאים! תגיד מתי.

creth11

New member
אני לא נוגע בסופגניות בעיקר אלה הקלאסיות

עקב ניסיוני המר בילדות שלי. פעם עוד הישתדלתי כאות רצון טוב לאמא\סבתא לאכול אחת בכל חנוכה, ולא עוד.

מאוד אוהבת סופגניות

אז כמובן
מדליקים מדי ערב חנוכיה המילוי הכי שווה של סופגניות .. קשה אבל אלך על מילוי ריבה רגיל של פעם. למרות שלאחרונה הפציצו במילויים לא רעים בכלל. שיא אכילת סופגניות.. בשנים האחרונות אני משתדלת להמעיט .. אבל יכולה להעיד שבעברי יכולתי לרדת על כמות מסיבית של סופגניות. חג שמח לכולם... תגידו יש המלצה למקום במרכז שמוכר סופגניות משובחות

shlish2004

New member
שלחתי לך ../images/Emo30.gif בנושא ה../images/Emo137.gif

פשוט אני פוחד להעלות לפורום, המנהלות מוחקות כל הודעה פרסומית
עמית

מאור kle

New member
סופגנייה-יה יה!

סופגניות? אה, ככה ככה, אוכל גג 5 בכל החג, גם לביבות לא משהו משהו.... חנוכיה? מאז שנולד הקטנטן מנסה להדליק בכל יום, סתם שייספוג אווירה של חג.... הוא מתלהב מהאש!! אשששששש..... (זה הוא צועק...) מילוי עדיף? כמו קודמיים הריבה הפשוטה, ובחייאת! שימו יותר! אני מוצא את עצמי ביומיים האחרונים מפרק את כל הסופגנייה כדי לחפש איזה טעם ריבתי קטן.... אבל אם היו נותנים לי לבחור סוג של מילוי הייתי הולך על סופגניית-אנטריקוט!

למעלה