סרטונים מהליגה של היום

חגי

New member
סרטונים מהליגה של היום

מפגש עם גיא מעל גזית בדרך צפונה לשרונה 10 דקות לפני כן עוד הייתי בדרכי לנחיתה מול נעורה וליד הכביש . טרמיקה מפתיעה וטובה החזירה אותי מגובה של 150 מטר מעל הקרקע חזרה לעבודה

חגי, תגיד, המצלמה שלך הפסיקה לעבוד כשהייתי

מעליך?? ..
סה"כ היה ממש כיף לטוס ביחד. הרצתי את הטרקים של שנינו ונראה שיש בעיה עם הזמנים. ככל הנראה, השעון שלך מכוון ליותר מוקדם. ואי אפשר לראות את הטיסה שלנו בזמנים הנכונים...

חגי

New member
תיקנתי את זה . אז ככה

קשה לי לצלם אותך כשאתה מעלי...מגבלות טכניות מה שנקרא מסתבר שלקחת את הסטארט שלי כ 4 דקות אחרי גשוי לקח סטאט של חצי שעה מאוחר יותר ולכן בגדול עשה את הטסק ב 15 דקות מהר יותר. הקטע המדהים של גשוי זה גלייד אחד לגול של כמעט 16 קמ מגובה 1335 כשהוא נמצא מזרחית לכפר תבור 4 קמ. מה שלקח לו 15 דקות לך לקח מאותה נקודה 24 דקות ולי 26 דקות

משום מה, אני זוכר שעזבתי את הטרמיקה האחרונה

כאשר יש לי 12 ק"מ לגול עם 1350 מטר. מכיוון שאני עדיין לא יודע איך להגדיר את המרחק לגול בואריו (כבר קיבלתי בראש משוויצר על זה), לקחתי חוק אצבע פשוט. ראיתי שיש רוח צד עד לגול, אז חישבתי שאם אני אעשה גלייד של 1 ל 10 , אני מגיע בטוח. לשמחתי, רצתי מתחת לעננים שסימנו טרמיקות, וזה עזר לי גם לטוס יותר מהר. זה היה מדהים, אני טס 60 קמ"ש ומוודא שעל כל ק"מ מהגול, יש לי 100 מטר, וזה פישט לי את ההגעה. בשכבה הנמוכה של 500 מטר ומטה, היו טרמיקות חזקות שגרמו לי להגיע ב +200 למרות שטסתי במהירות המרבית שהיא 80 קמ"ש. אני אעלה את הסרטון מהטיסה כמה שיותר מהר.

חגי

New member
כל גפיאס ואריו אמור לתת גלייד טו גול. זה כלי

מצויין שחוסך לך את החישוב. משום מה הפעם זה לא עבד לי. אצלי בואריו ברואניגר קומפטישן עם הגרמין 12 זה עובד כשאני במצב של בארו(ברומטר). צריך שהנקודה בגיפיאס תהיה מוגדרת עם גובה ולדעתי בית השיטה מוגדר ככה אצלי כי בעבר קיבלתי הרבה פעמים את הנתון הזה. בכל אופן חישב 1/10 זה חישוב גס טוב ואמור להצליח כל זמן שאין הפרעה של סחיפת רוח חזקה.

בגלל זה קיבלתי על הראש משוויצר

אני אנסה להבין את העניין הזה (ברומטר), ואיך לתפעל אותו. חשבתי שמספיק להסתדר רק עם צפצופים ומהירות קרקעית ואווירית. גם זו הייתה הפעם הראשונה שבאמת התחשבתי בכניסה למשימה בתחילת החלון. אני מחכה לראות אם הצליח לי...

חגי

New member
תגיד גיא...בתור אחד שיודע לטוס ולהתחרות-

מפתיע שאתה חוזר כמעט כל פעם על השגיאה של איסוף גובה בזמן שאתה כבר מזמן מגיע לגול בטסק מאתמול הגעת לגול ב 485 מטר. אני לעומת זאת שלא זכיתי לשייט בגבהים שלך בלג האחרון יצאתי לגול ב 650 מטר וטווח 5.5 קמ לגול. עדייו הגעתי עם 150 מטר מיותרים. בגובה 800 מטר אתה 7.2 קמ מהגול(שנמצא מתחת לאפס...נדמה לי מינוס 80) ואתה מבזבז עוד 2.5 דקות על טרמול מיותר. חבל.

הייתי משתמש במילה מותש.

בגוסטבאסטר קשה לשמור על מהירות גבוהה לאורך זמן בגלל מיקום המשולש שהוסט קדימה בניגוד לגלשנים אחרים. במקום לישר את היידים כאשר האגן נמצא מעל הבייס באר בגלשן רגיל, אצלי הידיים ב 90 מעלות. צרות של עשירים... (-:

חגי

New member
חלפנו אותך (גיא ואני) פעמיים. איפה הקטעים

האלו? החליפה הראשונה היתה ליד טמרה כשהיית בהלוך לTP1 החליפה השנייה כשהיית בדרך לשרונה ואנחנו בחזרה.

עודד , עם כל הכבוד - ויש כבוד

ליכולת הטיסה שלך וההבנה המקצועית שלך, 1. הטירמול בכיוון הפוך מהמצנחים בתבור היה ארוך מידי וקרוב מידי (ואני מכיר את העדשה של המצלמה ומעריך טוב מרחקים), הפיכת הכיוון( 1:39 בסרט) מאוחרת מידי. הקירבה מסוכנת גם לך וגם למרחפים. 2. באותו עניין, קו החשמל בהגעה לנחיתה (3:53) בסרט, גם הוא קרוב מידי (גם בגובה וגם במרחק). באיזור הנחיתה הנ,ל יש ים של טרמיקות, סינקים ודסטים. איתי

צודק לחלוטין

טרמלתי במוקד אחר וכשראיתי אותם עולים מהר יותר ממני כשהם היו 50 מטר מתחתיי, לקחתי כיוון אליהם, וכשהגעתי, הם כבר היו בגובה שלי, לכן עשיתי אחורה פנה. לגבי חוטי החשמל, שמעתי על המון מקרים בהם התחשבות בנוחות מיקום הנחיתה, עולה בתאונה. אני אשתדל לקחת יותר ספיירים להבא... תודה !!! חגי, ה"חליפות" בניינו היו בגבהים שונים ולכן המצלמה לא תפסה אתכם. אם אני זוכר נכון, בפעם הראשונה הייתם גבוהים ממני ב200 מטר בערך, ובפעם השנייה הייתם נמוכים ממני ב 400 לפחות... באמת שחיפשתי אתכם בעריכה...

tzukguttman

New member
מהצד שלי

זה היה דיי לא נעים, אני הייתי המצנח הכחול, וכל סיבוב שלי התקרבת יותר ויותר ותהיתי מתי תחליף כיוון... בלי קשר כל הכבוד על הטיסה והטיסות, הלוואי והיה לי גלייד כזה...

צודק לגמריי.

כשאיבדתי את הטרמיקה שלי, לקחתי כיוון אליכם וכשהגעתי, הייתם כבר בגובה שלי, וכשוויתרתי, זה היה מאוחר מדי וזה גרם לך למתן את הפניה לאחר צפייה נוספת בסרט. אני מתנצל !!! אני יכול לפרגן ביכולת הטרמול שלך ושל המרחף השני. יופי של עבודת צוות.

למעלה