עוד דפיקה, כמעט אחרונה

שונצצ

New member
עוד דפיקה, כמעט אחרונה ../images/Emo9.gif

תראו, הנחיתה מהחגים לשגרה היא אף פעם לא קלה. (במיוחד לא המחשבה על לסגור שבת
) אז החלטתי שאנחנו נרכך את הנחיתה והסוכה שלנו תשאר עומדת!
אז האושפיזין ה-6 בסוכתנו היא בחורה מקסימה ומתוקה, פיצית כזאת... ממש חמודית! אבל הכי חשוב? ג'ינג'ייייייייתתתתתתתתת!!!!!! קבלו אותה, האחת והיחידה הגאונה הקטנה שלנו (
) רביד
*אגב, אני די בהתלבטות אם לעצור ב-7 אושפיזין, כמו שצריך או להתפרע לחלוטין ושכולם יעמדו לחקירה... החלטתי להעביר את זה אליכם, ככה שכל מי שמעוניין לעמוד לחקירה (
) שיגיד לי! ואז אני נחליט מה עושים! אל תתביישו ח'ברס!

שונצצ

New member
שאלות לות לות ../images/Emo9.gif

מה את לומדת? זתומרת מה הגברת! ומה המאכל האהוב עלייך? ומה הצבע האהוב עלייך? חוויה טובה שזכורה לך מהילדות? וחוויה קצת פחות טובה? הפעם האחרונה שבכית? והפעם האחרונה שצחקת עד דמעות? הדבר הכי מטורף שעשית לאחרונה? והכי מצחיק? הסרט הכי טוב שראית לאחרונה? והכי גרוע? והכי מצחיק? המקום הכי רחוק מהבית שביקרת בו לאחרונה? מה המתנה הכי יפה שאי פעם קיבלת? וממי היא הייתה? השנה הכי יפה בחייך (עד כה) הייתה? איפה הכי היית רוצה להיות עכשיו? בכל העולם? ומקום אחד שאת יודעת בוודאות שתגיעי אליו? משאלת ילדות? ואהבת ילדות? אתר אינטרנט אהוב? וחיה אהובה? הבן אדם האחרון שישן במיטה שלך? חוץ ממך כמובן

שירוש יקירתי!!../images/Emo42.gif

מה את לומדת? אצלנו בבצפר, צריך להרחיב מסלול, זה לא ממש רק שתי הרחבות כאלה... אני בחרתי במסלול הביוטכנולוגי, זה אומר שההרחבות שלי הן ביולוגיה, כימיה וביוטכנולוגיה
ומה המאכל האהוב עלייך? סלט חצילים של סבתא!! בכלל האוכל של סבתא הוא הכי טעים בעולם!! ומה הצבע האהוב עלייך? אדום! חוויה טובה שזכורה לך מהילדות? מי ישמע, כי עכשיו אני ממש זקנה!! חח אבל אצלי כל השנים שגרתי בתל נוף זכורות לי כשנים מדהימות, אין לי ממש חוויה אחת מיוחדת שאני זוכרת יותר טוב
וחוויה קצת פחות טובה? כיתה ז'! לא רוצה בחיים לחזור לשם... הפעם האחרונה שבכית? שבוע שעבר... והפעם האחרונה שצחקת עד דמעות? היום בבצפר! חחח חברה שלי הרסה אותי!! חחח הדבר הכי מטורף שעשית לאחרונה? באתי ברגל הביתה (שעה הליכה!) חברים שלי אמרו לי שאני משוגעת, דווקא היה נחמד חח והכי מצחיק? שיעור גיטרה שהיה לי היום היה ממש קורע!! הסרט הכי טוב שראית לאחרונה? לילה מוטרף במוזיאון 2! חחח והכי גרוע? אחד של ג'יימס בונד כזה, לא התלהבתי בכלל חחח והכי מצחיק? שאלה טובה... אני אחשוב על משהו המקום הכי רחוק מהבית שביקרת בו לאחרונה? חוף ינאי ליד נתניה! מה המתנה הכי יפה שאי פעם קיבלת? בשנים האחרונות המתנות הכי שוות שאני מקבלת זה הופעות מוזיקה! שאחת מהן יעל באה אליי ואמרה לי "יאללה בחרי הופעה אנחנו הולכות!" ואז הלכנו ביחד להופעה של עפר בשן!
חח היה ממש כיף! וממי היא הייתה? כמו שאמרתי יעל
השנה הכי יפה בחייך (עד כה) הייתה? שנה שעברה - 2010! באמת שנה נדירה!! איפה הכי היית רוצה להיות עכשיו? בכל העולם? בוסטון עם אחותי המהממת שאני כל כך מתגעגעת אליה! ומקום אחד שאת יודעת בוודאות שתגיעי אליו? צרפת! לגמרי עושה שם טיול חחח אני גם רוצה להכיר את המשפחה שיש לי שם! משאלת ילדות? עכשיו גם נחשב ילדות? כי יש לי חלום (שכנראה לא יתגשם) להיות זמרת
ואהבת ילדות? לא ברור לי למה הכוונה חחח אבל אני אגיד שפעם הייתי חולת כדורגל, הייתי משחקת עם הבנים בהפסקות, הם כל הזמן ניסו לגרש אותי אבל הם לא הצליחו ובסוף הייתי מצילה אותם כל פעם מחדש במשחק!! חחח אתר אינטרנט אהוב? youtube בתקופה האחרונה... וחיה אהובה? חתוליו! החוליו שלי חחחח סתם, אבל עכשיו ברצינות - חתול! הבן אדם האחרון שישן במיטה שלך? בת דודתי המדהימה! שעברה לגור בגן יבנה ולומדת בשכבה מתחתיי!! אני כל כך אוהבת אותההה!! היא ישנה אצלי בערב חג השני! מקווה שתשובותיי מספקות אותך חחח
אוהבת!

ady18

Well-known member
שאלות

מאכל אהוב- טעם גלידה אהוב- תוספת פיצה אהובה- ממתק אהוב- חווית ילדות הכי זכורה אירוע שהשפיע עליך- טיול אחרון שהיית- מקום אחרון שהיית ונהנת- הופעה לא של איה שהיית ונהנת- ודיסק שקנית לאחרונה וממליצה-

תשובותיי ../images/Emo9.gif../images/Emo42.gif

מאכל אהוב- אז כמו שעניתי לשיר, האוכל של סבתא הוא הטוב ביותר! טעם גלידה אהוב- וניל וניל וניל וניל וכל סוגיו השונים! תוספת פיצה אהובה- בצל ועגבניות וגם תירס! חחח ממתק אהוב- לא מתה על ממתקים, כן אני ילדה מוזרה! אבל אם ברד נחשב ממתק אז יש לי מחלה
חווית ילדות הכי זכורה אם אתם ממש מתעקשים, אני ממש אנבור בזכרונות. עלה לי משהו חחח, כשהייתי בערך בת 4 היה לנו כלב בשם שד, שחור כזה גדול ואני זוכרת שהרבה פעמים כשאבא שלי היה לוקח אותי לגן בבקרים הוא היה כאילו מרכיב אותי על שד וככה הייתי מגיעה לגן חחחח אירוע שהשפיע עליך- פרויקט רובוטיקה. מסתבר שלנהל פרויקט בביה"ס משפיע על החיים קצת יותר ממש שחושבים
אני באמת מרגישה שהשתנתי והתבגרתי בזכות זה. טיול אחרון שהיית- הייתי בקמפינג שחוף ינאי, שזה אותו חוף ינאי מהתשובות שלי לשיר. מקום אחרון שהיית ונהנת- בית הפנקייק!! גאוניות, פשוט גאוניות!! חח הופעה לא של איה שהיית ונהנת-לאחרונה, זה כבר די מזמן ת'אמת, אבל זאת הייתה ההופעה האחרונה שהייתי בה, זאת הופעה של מיכל גבע שממש נהניתי שם! ודיסק שקנית לאחרונה וממליצה- לא קניתי לאחרונה אבל שמעתי הרבה לאחרונה שירים של סלין דיון, היא תותחית חבר'ה!! חחח

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifשאלות

מתי התחלת לאהוב את איה? איזה שיר את הכי אוהבת? את מתכוונת לפתח קריירה בכישורייך הרבים?

עונהנהנה!../images/Emo42.gif

מתי התחלת לאהוב את איה? ת'אמת שקניתי את הדיסק הראשון של איה פחות או יותר בסביבות הזמן שהוא יצא.. אבל התחלתי לאהוב את איה ממש אחרי האלבום השני, ויחד עם יעל שתינו התחלנו להתאהב בה כזה... איזה שיר את הכי אוהבת? וואי זה נורא תלוי, הייתה לי תקופה שהייתי מכורה לקליפה, ואחר כך לעכשיו כזאת כי ממש הזדהתי עם המילים של השיר, והייתה תקופה של אל תאמיני ושל רוחות המערב, וחצי ומילים ואתה זורם אצלי בדם. קיצור שאלה נורא קשה, אבל אם אני חייבת לבחור אחד אז... נכון לעכשיו - חצי
את מתכוונת לפתח קריירה בכישורייך הרבים? השאלה היא למה את מתכוונת? חחח, אם את מדברת על השירה, אז זאת מחשבה שעברה לי המון בראש ועוד קיימת, אבל אני לא יודעת כמה אני באמת אגשים את זה... על אף הרצון הגדול והסקרנות המטורפת... חח אם התכוונת למשהו אחר, אז כדאי שתסבירי לי כדי שאני אוכל לענות לך יותר טוב
חחח

למעלה