עוד שבועיים וחצי להופעה

Mידאס

New member
עוד שבועיים וחצי להופעה

ויש, כך זה נראה, עוד לא מעט מקומות פנויים ביציעי ה-VIP. יציע ה-VIP המרכזי הוא כמעט SOLD OUT, אבל שני האחרים פנויים למדי.
אין נתונים על המכירות לגולדן או לדשא.
מקווה שיצליחו במעט הזמן שנותר למלא את הכיסאות הריקים (יוזילו מחירים?
)

למרות הפרומושן הנכבד, די מבאס לגלות שהמופע, על פניו, אינו הצלחה מסחררת.

a 90s jesus

New member
מצידי שלא ימכרו עוד אף כרטיס.

גם אם היא היתה ממלאה (ממלאת?) את כל האולם, היא לא היתה חוזרת לפה כי זה משתלם. על כל הופעה בווגאס היא מרוויחה הרבה יותר.
&nbsp
איך שאני רואה את זה, ככל שיגיעו פחות יהיה יותר כיף. הופעה נוספת שלה גם ככה לא נראה בקרוב בארץ, אז עדיף שיהיה קצת מרווח נשימה בגולדן כדי שלא נמחץ ויהיה לא נעים ודחוק.
מצד שני גם לא יהיה ריק ושומם, אני מבטיח לך. יהיה רועש וגועש גם בלי שתהיה תפוסה מלאה, ותפוסה מלאה או חסרה לא תביא אותה לפה שוב מהר או לאט יותר (בהתאמה).
&nbsp

Mידאס

New member
אז זהו

שלגבי הגולדן או הדשא אין נתונים על כמות הכרטיסים שנמכרו. אני מניח שבמחירי הריצפה שנמכרו בהם הכרטיסים למקומות האלה בהתחלה (גם עכשיו הם זולים מאוד ביחס למחירים של כרטיסים זהים להופעות אחרות), התפוסה תהיה מלאה. לגבי שני יציעי ה-VIP הצדדיים, יש עוד לא מעט מקומות פנויים.

מבחינתך זה אחלה וסבבה שלא יהיה צפוף, אבל זה נראה רע מאוד כשיש כ"כ הרבה מקומות פנויים, גם כצופה מהצד וגם ובעיקר מכיוון הבמה...

אני מניח ששבוע לפני ההופעה יוזילו את המחירים משמעותית, רק כדי למלא את המקום.

a 90s jesus

New member
ואם אכן יישארו מקומות, לא אוכל שלא לשמוח לאיד

אם כל הספסרים שמוכרים במחירים מטורפים כי מנצלים את הביקוש הרב - יתקעו עם כרטיסים ויפסידו מלא כסף.
&nbsp
Just a thought...

למעלה