עונה 7 פרק 5 - דיון מרוכז

kikona126

New member
הפרק משודר בארבע בלילה

יש אנשים שרואים אותו בבוקר לפני העבודה ... ואז שוב בערב

kikona126

New member
ואו! לזה אני קוראת פרק!

בגלל שהיה בו תוכן, כי קראו דברים והיו דיבורים חוץ ממלחמות...
&nbsp
סאם - כל הכבוד לו על כך שהוא לא הולך עם העדר, על כך שיש לו דיעה משלו, ועל כך שהוא למד לעמוד על שלו. ובמיוחד על כך שלא איכפת לו רק מעצמו! חיכיתי לרגע הזה בו הוא יבין שבעצם מי שמשפיע על החלטות זה המלומדים, אני מקווה שמה שהוא אמר להם שם בחדר ישפיע לפחות על חלקם ואם לא אז כשג'ון יהיה מלך שהוא ישנה את השיטה... (בתקווה שהוא אכן יהיה מלך והסדרה תצא סדרה אמריקאית... אבל זה ג ג מרטין לכו תדעו...)
רק חבל שהוא לא נתן לגילי לקרוא את מה שהתחילה...
&nbsp
אריה - משום מה חשבתי שהיא למדה, שהיא יודעת להיות זהיריה... שהיא לא תפול לפח של אצבעון... אז חשבתי...!
&nbsp
בראן והמלומד - חייבת לציין שלא ציפיתי שהמלומד של וינטרפל ישתף איתו פעולה אבל הוא כן וזה טוב!
&nbsp
טוב נמשיך אחר כך... צריכה לעבוד...

הקטע שגילי הקריאה אומר שג'ון הוא לא ממזר

ולכן הוא היורש החוקי לבית טארגאריין.

kikona126

New member
נכון!

וזה מצויין כי אני חשבתי שגם אם הוא הבן של ליאנה ורייגר הוא עדיין ממזר

בדיוק תהיתי על זה !

פרק מעולה,
מעניין איך סאם יגיב כשיגלה שדאניריז רצחה את אבא שלו ואחיו.
בכלל אנשים שם קופצים מחברות לחברות בלי בכלל התחשבות במי שרצח כל קרוב אפשרי שלהם. דבר על נזק פסיכולוגי

colio 1

New member
טוב..

אז אני ראיתי חצי פרק בבוקר אז אני אתן חצי דיווח

דיניאריז פשוט אדירה וכבר מהפרק הקודם שמתי לב שטיריון לא מסתדר עם כל מה שהיא עושה ושהוא מתבאס מן הסתם על אלו שנשרפו מהדרקון..
והיחיד שמצליח להרגיע אותו זה ג'ון.לגמרי יש שם מתח מיני שאפשר לחתוך בחרב של אריה.. עוד קצת וזה לגמרי שם.
יאלה עכשיו אני מחכה לערב

Arirel18

New member
מישהו יכול להסביר מה היה כתוב

בפתק שאקירה ממאה ? ומה כל כך מעניין בו?

פטיר מנסה לסכסך בין אריה וסנסה וכנראה מצליח

אני מניח שהמטרה שלו לגרום לזה שאריה תעזוב כי הוא רוצה לבודד את סנסה.

בבקשה

מתוך עונה 1:
https://www.youtube.com/watch?v=-Bkb6tedTRs
https://www.youtube.com/watch?v=p9jjjMqtGpw

סאנסה כתבה בזמנו את המכתב שבו היא האשימה את אביה אדארד בבגידה, מתוך הבטחה שהמכתב הזה יציל את חיי אדארד סטארק. אצבעון נהנה מהכאוס ודואג להעמיק את הקרע בין האחיות, קרע שגם בלי העזרה שלו קצת התחיל להתהות.

אילן די

New member
זה הפתק שסרסיי הכריחה אותה לכתוב לרוב בעונה הראשונה

בוא היא מאשימה את נד בקנוניה נגד ג'ופרי.

AlonPe

New member
היה פרק טוב!

ו-רק 4 הרוגים! זה כבר הישג!

הסצינה עם העורבים של בראן, היה פחות או יותר העתק של הסצינה עם הציפורים של סארומן במעבר קאראדרס, מ-שר הטבעות! אז מה? בסוף ג'ון סנואו יתייצב מול מלך הלילה ויכריז: "Thou shalt not pass!" ?

לא מבין את כיוון העלילה

מה הקשר פתאום להביא לסרסיי white walker?
למה פשוט לא לכבוש את מעלה המלך , לשלוח את סרסיי לעולם הבא ולקחת לה את הצבא? וחוץ מזה, לסרסיי לא אכפת מכלום גם ככה.. לא מבין את כיוון העלילה הזה.
זה היה נראה כאילו בכח הם ניסו לאחד כמה דמויות שלא קשורות אחת לשנייה, כמו ההאונד וג'ון ביחד עם ג'נדרי שאין לי מושג למה החזירו אותו לעונה בכלל..

את מעלה מלך אפר לשרוף, לא לכבוש

לא בזמן קצר בכל אופן, ולא אחרי שהכח של דאני הצטמצם וכבר לא כולל את בתי טיירל ומארטל. אפשר כמובן להעלות את כל העיר בלהבות, אבל זה לא ייתרום לתדמית של דאני, והיא בסופו של דבר צריכה את האנשים שימליכו אותם עליה. כל העונה היא מנסה להגביל את הכח שלה כדי שהיא תוכל בסוף המלחמה לשלוט על ארץ חיה ולא על תילי אפר. בכל אופן זה הכיוון שהיועצים שלה מושכים אליו (ובצדק).

וכמובן שהעלאת העיר באש תעלה באש את כל חיילי לאניסטר, ואז הכח הצבאי של ווסטרוז מול האחרים יהיה חלש יותר. אולי יהיו שרידים שייכרעו ברך אחרי הקרב, כמו השרידים שעשו את זה אחרי הקרב של הפרק הקודם, אבל הרוב יושמדו בקרב.

אוקיי,

אני מוכן לקבל איזשהוא רעיון לא להביס את סרסיי בשלב זה, כשיש וויט ווקרס בדרך להשמיד הכל.. אבל עדיין קו העלילה מטופש להחריד. מספר אנשים יעברו מעבר לחומה כדי לקחת בשבי לבן מהלך.. ועוד בשביל סרסיי שמצידה ימותו כולם עם הוויט ווקרס ביחד. נו באמת.
אני מניח אבל שזה מה שקורה כשהסדרה עוקפת את הספרים, אין סיכוי שמרטין יכתוב עלילה כזאת מטופשת בספר הבא שלו.(בהנחה שהוא יצא אי פעם)

colio 1

New member
מסכים גם

יש איזה התכנסות של דמויות מהעבר למען משהו שאני גם לא מבין.
מה באמת עושה גאנדרי שוב? סבבה נתן כמה איזכורים לספרים אבל אם זה הכל אז זה הזיה.זה לא באמת סיבה.
אני גם מקווה שיש פה איזה עניין נוסף חוץ מלהביא איש מת למעלה המלך.
בנתיים בצפון בייליש עושה עבודה טובה כדי שלא יהיה משעמם.

זה יותר מרתק עכשיו שהיא בהיריון

כי לא נראה שלטיריון יהיו ילדים בעידן הזה.
אני מקווה שבית לאניסטר לא יעלם מהעולם

למעלה