עזרה!

קפרצדה

New member
עזרה!

שלום לכם, אנשים טובים! בזמן האחרון לא יכולתי שלא לשים לב לתופעה אשר מתהווה לה בנוף התרבות הישראלי - התאחדותן (או חזרתן ליצירה לאחר כעשור של שתיקה) של להקות או יוצרי עבר ישראלים, לכדי מספר הופעות איחוד או לכדי הוצאת אלבום עם חומרים חדשים. השמות העולים עכשיו לראשי הם פורטרט, מוניקה סקס, נקמת הטרקטור, חוה אלברשטיין, אסתר שמיר... אולם רשימה זו אינה גמורה, ועל-כן, אבקש בזאת מכם את עזרתכם: אם נזכרתם בלהקה/יוצר/ת שבשנה-שנתיים האחרונות הוציא/ו דיסק חדש לאחר שהתפרקו/שחדלו מליצור - בבקשה פרסמו לי שמו/שמם כתגובה להודעתי. בנוסף, באם עולה על מוחכם גם שמה להקה לועזית שעשתה את תרגיל ההתפרקות-התאחדות (וזאת לאו דווקא בכמה שנים האחרונות...) - אשמח ואודה אם תציינו גם את שמה של זו! תודה! תודה! תודה מראש! קפרצדה.

the king 25983

New member
מוניקה סקס הוציאו 2 דיסקים מאז

ההתאחדות: "יחסיפ פתוחים" ו"חיות מחמד" שיצא לפני 3 חודשים. החברים של נטאשה התאחדו לפני חצי שנה בערך...

ואיך שכחתם את..

תיסלם, יצחק קלפטר שם טוב לוי ושלמה יידוב שהתאחדו למופע צליל מכוון,כוורת (האם הם אי פעם התפרקו?), איפה הילד שהתאחדו למופע משולש (ב"ש ת"א, י-ם)עם מוניקה סקס, שהם התאחדו באמת, וכמובן משינה, שתומר נראה לי הזכיר לך אבל בכל זאה שכחת וזה לא בסדר...

ציקיטום

New member
אבל מתי נקמת הטרקטור הפסיקו לעבוד?

הם היו שם מאז ומעולם לא זכור לי שהם התאחדו מחדש או משהו

למעלה