עכב ריבוי משתמשים חדשים...

עטלף77

New member
שכחתי לעשות היכרות.... ../images/Emo9.gif

שלום לכולם. אני גל - עטלף77 ואני מנהל את הפורום הזה יחד עם דודי - החוליה החלשה. אני סיימתי י´ב ואני מחכה עכשיו לגיוס שלי, אני גר בחדרה ואני שרוצה לדעת עוד פרטים עלי מוזמן לשאול
אני מנהל גם את פורום מש"צים ואת פורום מתגייסים.

king kazabubu

New member
ידעתי שאתה בטח קשור לניהול פה...

אז אתה עוד לא בכחול ומחכה שהמנהלות הראשיות יצבעו אותך?

N a V e

New member
למרות שלחצתי לפתוח פורום כזה בעבר,

ולא הסכימו לי...אני מאחל לכם המוןןןןן בהצלחה!

N a V e

New member
אז ככה,

אני שמח וגאה להתחיל שירשור היכרות רציני. אני נוה,מהקריות,בן 16... להקות ישראליות אהובות: משינה,כנסיית השכל,איפה הילד,תיסלם,כוורת סיגנונות אהובים מלבד ישראלי: alternative,britpop,progressive הצעה שלדעתי חייבים לאמץ מהפורום האלטרנטיבי: כל אחד ירשום את השיר שהוא שומע במקביל להודעה אותה הוא כותב,בסוף ההודעה. לדוג´: np-כוורת-גולית יאללה,עכשיו תורכם!

king kazabubu

New member
אז ככה

אמנם הצגתי את עצמי אבל לא יהרוג אותי לעשות את זה שוב נכון? אז ככה אני שלומי מחולון ואני אוהב את ברי סחרוף, מוניקה סקס,משינה, תסלם, בנזין, כוורת, עברי לידר, פורטיס ועוד הרבה הרבה אחרים... בהצלחה בפורום מי שרוצה איי סי קיו שלי שיכנס לפרטים שלי אני חושב שיש שם

-אלה-

New member
היי

אני אלה בת 16 מבאר שבע! הלהקות האהובות עליי כנסיית השכל ומשינה!!! כמובן גם אני אוהבת לשמוע אביב גפן, מוניקה סקס ועוד... חוץ מרוק ישראלי אני אוהבת גם רוק באנגלית... בתנאי שזה לא רוק כבד מדי... אז זהו.. שיהיה חג שמח לכולם...

yuli c

New member
טוב אז ככה...

תקראו לי יולי... אני כמעט בת 18... בכתה י"ב אני לא מתה על רוק ישראלי אבל יש כמה טובים כמו היהודים- אני חולה עליהם!!! וגם ברי סחרוף אמן ענק, אביב גפן- כל מילה נוספת מיותרת... והייתה תקופה ששמעתי את קרח9. אני שומעת את כל סוגי המוזיקה אבל הכי אוהבת הארד רוק מחו"ל. אז זהו בינתיים ביי ביי

yuli c

New member
דרך אגב...

אמנם זה לא רוק... אבל זה ישראלי...:))) שכחתי לציין שאני שומעת את שי עמר ומאוד אוהבת לשמוע את עמיר בניון...

BlackRose

New member
השיר שלכת אומר לי הרבה...../images/Emo141.gif

מזכיר לי הרבה...

טוב

אני שי מירושלים, בן 16. רוק ישראלי בשבילי זה אביתר בנאי, אהוד בנאי, אינפקציה, איפה הילד, אסף אמדורסקי, המכשפות, אביב גפן, חמי רודנר, היהודים, זקני צפת, מאור כהן, ירמי קפלן, כנסיית השכל, מופע הארנבות, משינה, נקמת הטרקטור, פורטיס, ערן צור, סדרני הדשא ויתר מכולם - ברי סחרוף. להתראות בינתיים..

בשעה טובה ומוצלחת

היי, אני מבינה שזה קטע שחלק מציגים את עצמם אז ככה- לפני גיוס, אוהבת מממממאווווווווודדדדד ואפילו ההההההכי בעולם רוק ישראלי בראש ובראשונה- כנסיית השכל, כמובן משינה שייגעצ חמי לבד ועם איפה הילד, ובמיוחד בהופעות עם ירמי קפלן דנה ברגר כנסיית השכל איגי וקסמן היהודים כנסיית השכל ברי פורטיס עיברי לידר לא הכי רוק- אבל שלמה ארצי וכמובן- כנסיית השכל די זקנה יחסית לשאר.... חפיף, התרשמתי מהטעם המשובח במוסיקה.....

איזה מ-ע-ו-ל-ה! ../images/Emo13.gif

אני חדשה כאן, ממש שמחתי לגלות פורום רוק ישראלי, בגלל שאני פשוט מ ת ה עליו..
אקיצר, זה ממש צירוף מקרים שנקלעתי לשרשור ההיכרות, אז אני אשתף פעולה
אני נועה, בת 15 מהצפון.. (קיבוצניקית ושמו"צניקית גאה!
) אמנים ישראליים אהובים: היהודים, אינפקציה, כנסיית השכל, שוטי הנבואה, מוניקה סקס, מופע הארנבות של ד"ר קספר, משינה, החברים של נטאשה, איפה הילד, תיסלם, בנזין, כוורת, שייגצע (ככה..
), אביב גפן, עברי לידר, דנה ברגר, ברי סחרוף, מאיר אריאל, איגי וקסמן, ערן צור, קורין אלאל, יובל בנאי, וזה לא קשור לרוק אבל אני אוהבת קצת מוזיקה שחורה אז סאב, הדג-נחש ומוקי די.. מממ.. טוווב, ומה שאני שומעת במקביל לכתיבה: זה התחיל מMetallica - Unforgiven, עבר דרך כל Nirvana - Smells like teen spirit, ועכשיו אני בSOAD - Chop Suey (חח.. כל השירים הכי אהובים עליי בדיסק אחד..
).. מה לעשות.. במקרה הרוק הלועזי עכשיו במחשב..
זייהו, נראה לי.. הא, שאלה: (בתקווה שמישהו יקרא..) כמה עולה כרטיס להופעה של היהודים בפורום? כי יש מצב מ-מ-ש גדול שאני שם.. (מקווה)

actress

New member
ברכות לך ואני ממשיכה.... ../images/Emo24.gif

אני מיכל ואני אוהבת את סי היימן ואני מנהלת עליה גם פורום כאן + עוד כמה פורמים שרשומים בחתימה שלי ואני משוחררת שנה מהצבא וזהו אין לי יותר מה להגיד יכ הכל כמעט רשום לי בכרטיס.

casperit

New member
אני:)

אני יעל אני בת 14 וחצי (מחרתיים) מחיפה, כמו שכבר אמרתי יותר מדי הלהקה האהובה עלי היא ד"ר קספר ובגללם הניק שלי שאני משתמשת בו בכל מקום, אני אוהבת גם את מוניקה (אני מתה ללכת להופעה שלהם!) ושומעת קצת דברים אחרים, אני לא ממש מבינה ברוק ישראלי אבל זה סגנון מצוין לדעתי. יעל

למעלה