"עלומים" - מי רואה?

tamarhp

New member
"עלומים" - מי רואה?

מה דעתכם בינתיים על הסדרה? אנחנו רואים ונהנים.. :) וכמובן במתח מי חטף אותם ולמה.. והאם יש פה מימד על טבעי..

A m o s 2 9

New member
סדרה נחמדה, אבל ציפיתי ליותר

הפרק האחרון היה נחמד מאוד, והגילוי בסוף הייתה בהחלט הפתעה.

Lamia2

New member
סדרה באמת נחמדה, אני נהנה

יש לי עוד 2 פרקים להשלים. אין בה את אפקט ה"וואו" בינתיים, אולי בהמשך.

n o g a m o o n

New member
תודה על ההפניה

הורדתי וראיתי בינתיים 2 פרקים. אייך הגעת לזה? לא שמעתי עליה עד שקראתי אותך פה.

n o g a m o o n

New member
בינתיים ראיתי גם את שני הפרקים הבאים

עוד לא הגעתי לאפקט הוואו מבחינתי , מה שקרה בסוף הפרק הרביעי היה לי די צפוי. אבל אמשיך לצפות כדי לראות מה הלאה. תרגום השם ל'עלומים' כל כך לא מתאים, 'עלומים' הם נעורים, תקופת ההתבגרות. אם כבר רצו לבחור שם של מילה אחת 'אלמונים' היה יותר מתאים או פשוט תרגום מילולי 'אנשים לא ידועים'.

tamarhp

New member
לא אני תרגמתי... :)

זה בהחלט לא משתווה לאבודים מבחינת הוואו אבל זו מספיק נחמד (וגם קצר, 13 פרקים) בשביל לראות אותה בלי להרגיש בזבוז זמן... (בניגוד לFF שכבר בפרק השלישי זה צנח... ואח"כ חזר, ושוב צנח, ושוב חזר...)

n o g a m o o n

New member
אכן סידרה נחמדה

זה רק 13 פרקים וזהו? טוב מאד את פלאש פורוורד אני לא רואה ביחוד אחרי שהבנתי שהפסיקו אותה באמצע ואני שונאת שמשאירים דברים באויר או מסיימים בלחץ. וברור לי אגב שלא את תרגמת, זו היתה סתם הערת אגב :)

A m o s 2 9

New member
פירוש השם "עלום" לפי בבילון

עלום (ת') נעלם, מתחבא, מוחבא, מוסתר, מוצנע, כמוס, חבוי; אלמוני, ללא שם, אנונימי, בלי שאיש יודע על קיומו. גם אני חושב שאולי השם הזה לא הכי מתאים, אבל כוונת המתרגמים הייתה כנראה שם שיזכיר את "אבודים" ובכך הם פחות או יותר הצליחו.

n o g a m o o n

New member
חחחחחחח

לא נראה לי שהמתרגמים חשבו לבדוק בבבילון את המילה עלום. אלא אם ההגיון שלי הפוך. אני בדקתי הפוך, ז"א לקחתי את שם הסידרה באנגלית "persons unknown" ואותו בדקתי בבבילון. אבל, אנחנו רגילים כבר לתרגומים איומים לעיתים לשמות של סרטים מאז ומתמיד כך שזה לא מפתיע אותי
בקשר ללהזכיר את אבודים, לא יודעת, לא ממש נראה לי. אבל אתה בקשר עם המתרגמים יותר ממני.

tamarhp

New member
שמעתי על זה כאן בפורום

ומישהו גם הפנה לטריילר של סדרה בשם "האירוע" שאמורה להתחיל בסתיו/חורף ונראית טובבבב.... נחכה ונראה :)

n o g a m o o n

New member
לא מצאתי משהו כזה בפורום

אם יש לך קישור זה יהיה נחמד. ד"א אני רואה עכשיו את המנטליסט ומאד נהנית. סידרה לא יומרנית מדי אבל מפתיעה כל פרק מחדש.

למעלה