עלייה וירידה

עלייה וירידה

קודם כל תתחדשו על הפורום החדש! הפורום הקודם היה בשבילי מקום אמיתי שאפשר לפרוק בו דברים. מקווה שגם כאן יהיה אותו דבר

כבר לא יודעת איך להרגיש.
יום אחד אני במצב רוח טוב ושמחה וביום שאחריו אני במצב רוח נוראי ואין לי כוח או רצון לראות או לדבר עם אף אחד..
ביומיים האחרונים הייתי במשבר מגעיל ובתחושה שכל הזמן אני רוצה לבכות..
היה לי מועד ב' במבחן וישבתי בחדר לבד ושם פשוט התפרקתי ישבתי מול הדף של הבחינה במשך כמעט חצי שעה ולא הפסקתי לבכות.
איך גורמים לתחושה המגעילה הזאת ולמצב רוח המעצבן הזה לחלוף? איך אני עושה שיראו אותי? שאני ארגיש בטוחה לדבר ולשתף במה שאני מרגישה?
כי כרגיל אני פשוט לא מצליחה להביא את עצמי לפנות לשום גורם חברי או חינוכי כדי לקבל עזרה. איך מבקשים בכלל עזרה?
תמיד אני זאת שעוזרת ומקשיבה. אף פעם לא הרגשתי שזה מספיק חשוב כדי שיעזרו לי. תמיד מה שקרה לאחרים נראה לי חשוב יותר.
אבל עכשיו אני כמעט ומתפרקת. אני מרגישה שאני עומדת להתמוטט...

ברוכה הבאה לביתנו המתחדש :)

היי אחת,
את מתארת תופעה של שינויים במצב הרוח שלא מעט בני נוער חווים בגיל ההתבגרות. האם התחושות שאת מתארת ומצבי הרוח נובעים ממשהו שקרה או שעובר עליך?
העלאת גם את השאלה "איך מבקשים עזרה?" והייתי רוצה לשאול אותך אם את מרגישה שיש בסביבתך מישהו קרוב שהיית רוצה לשתף (כמו למשל אמא, אחות, חברה קרובה, מורה או יועצת בבית הספר). את מוזמנת לשתף ויחד נוכל לחשוב על דרכים לפנות ולקבל עזרה.
תמיד את זאת שעוזרת ומקשיבה ומגיע לך שהפעם יהיו שם בשבילך, יקשיבו ויתמכו.

שלך
,
נויה Y elem

שבירה

לא מצליחה לשתף אף אחד. לא מהמשפחה לא מהחברים לא מהבית ספר.
אני לא יודעת אם התחושות ומצבי הרוח נובעים ממשהו ספציפי שקרה אבל אני כן נמצאת עכשיו בתקופה מטורפת עמוסה ומגעילה.
אתמול האמצע מבחן חוויתי, לפי האחות של בי"ס, התקף חרדה.
אני מרגישה שאני מתמוטטת, שאני נשברת, אבל למרות כל זה אני עדיין לא מצליחה לספר לאף אחד מה שעובר עליי.

אין תשובה אין התעניינות.

לא כאן ולא במקום אחר. אני נשברת ונראה שזה לא מזיז לאף אחד.
נמאס לי מאנשים. מהצגות. ממסכות. מהתנהגות צבועה. מיחס מגעיל. פשוט נמאס.

חוויה לא פשוטה

היי אחת, נשמע שעברת חוויה מבהילה וממש לא פשוטה בזמן המבחן. את זוכרת איך זה קרה? מה הרגשת? איך הצלחת להתאושש?
האם אחות בית הספר היתה איתך? דיברתן על מה שקרה?
האם המחנכת או היועצת דיברו איתך בעקבות ההתקף?

מחכה לשמוע ממך
נויה

למעלה