ערב טוב לכולם, שלום קרן

גן העדן

New member
ערב טוב לכולם, שלום קרן

גם אני אמא לתאומות ולעוד אי אלו ילדים...
הייתי רוצה לשאול אם משהו יודע משהו על כל אותן עבודות דרך האינטרנט ללא השקעת כספים . מישהו התנסה? אפשר לשמוע על זה?

anat30g

New member
מה שבדקתי

מדובר בהרבלייף (סוג של דיאטה) וכן מדובר בהשקעה כספית - קניית ערכה אחת לפחות... אבל המטרה שתקני יותר בשביל למכור...

גן העדן

New member
היי גם לך ענת

לא התכוונתי לזה. אני מקווה שבסוף השבוע אמצא בעיתונים מודעה של זה ואשלח לך במסר. תאמרי לי אם את מכירה, יודעת, כדאי, או להתרחק... בינתיים להת'

Night Light

New member
גם אני העפתי מבט

הייתי חכמה ופתחתי חשבון אימייל רק בשביל זה, והאינטואיציה היתה נכונה: התחלתי לקבל מהאתרים האלו אימיילים בכמויות. באף אחד מהם לא ברור מה הם מציעים לי, אבל הם לא מפסיקים להציע לי. בגדול הם מדברים על ללמד אותך שיטות להרוויח כסף מהבית באמצעות המחשב, אבל נרמז שם שצריך לשלם בשביל זה. ואני לא מוכנה לקנות חתול בשק. טרחו והקימו אתר שבו את רואה תמונות של אנשים מאושרים ומתחת כתוב שהם עשו כך וכך כסף. נו באמת, קשה למצוא תמונות של אנשים מאושרים ברשת, להדביק אותן ללא ידיעת המצולם בכלל, ולכתוב מתחת שהוא מאושר כי הוא הרוויח כסף? במילים אחרות - מסכימה עם דעת קודמיי - להתרחק מזה!!

anat30g

New member
זה בדיוק זה

אני התקשרתי לאחת המודעות, בחלק יש כתובות של אתרים באינטרנט - לא משנה מה הכתובת של האתר - בסוף מגיעים לאותו מקום - אתר רקע לבן, לוגו בכתב ירוק עם בית וזוג אמריקאי מאושר.... והמון עם סיפורי הצלחה של אנשים שמרוויחים 5000 דולר לחודש. שוחחתי בטלפון עם אחת הנציגות שלהם, שהיתה מקסימה - אבל בגלל שבזמנו בעוונותי הרבים ניסיתי את הדיאטה ידעתי בדיוק על מה מדובר - סרבתי. כי זה בעצם מעין "משחק פרמידה" ככל שאתה מגייס יותר אנשים שקונים את הערכה והופכים למוכרים - ככה אתה עולה בסולם. וגם האימייל שלי ממשיך להיות מוצף בהצעות מהם.

עד כמה שאני הבנתי...ונראה לי שזה

בכוונה לא ממש מובן ושולחים אותך לכל מיני לינקים של אתרים בכל מיני שפות חוץ מעברית, שגם לא מסבירים כמו שצריך...זה בעצם שיטה שיווקית חכמה של כל מיני חברות לתוספי מזון/ קוסמטיקה וכולי שבהן בעצם הלקוחות הם העובדים עצמם! כל אחד שרוצה לעבוד שם בעצם נכנס למיני שותפות, קונה ערכה בסכום מסויים (ובכך בעצם הופך לקליינט בו בזמן) ואותה או שכמותה הוא צריך לשווק. השאלה אם הוא משווק ללקוחות קצה או מגייס עובדים תחתיו ואז כל מה שהם ימכרו יזכה גם אותו באחוזים... לי זה נשמע כמו ניצול לשמו. בגלל זה את רואה כזה לחץ וכאלו פירסומים באינטרנט ובעיתונים- כי יש המון חברות כאלו והמון המון פריירים שמנסים להתפרנס מזה או לפחות לכסות את ההשקעה שלהם. אני מאמינה שיש גם כאלו שכן מרוויחים מזה כי פריירים לא מתים...
בלי לפגוע באף אחד!

סאני2

New member
דלית

מילים כדורבנות! גן עדן: להתרחק מאותן חברות כמו מאש!!!

anat30g

New member
זה בדיוק כמו משחק הפרמידה

רק שפה זה חוקי... אבל כפי שאנחנו יודעים לא כל מה שחוקי זה טוב... למה זה חוקי - כי מי שמשלם מקבל תמורה (מוצר) עבור כספו.

rikihad

New member
היום אני צריכה לסנגר בפעם השניה

את התחום (ראי הודעתי בפורום מובטל) ראי; התחום סיפק, מספק ויספק להרבה מאד אנשים בארץ וברחבי העולם פרנסה (והרבה) . המלצתי להחשף לתחום ללמוד אותו, להבין, להחליט האם התחום בשבילך ותוכלי להפיק ממנו את מה שאת מחפשת ואחר כך להחליט לאיזה חברה להצטרף (קיימות בארץ הרבה חברות) עצות בתחום קבלי רק מהמבינים את התחום ויכולים לייעץ לך נכוןואמיתי. אני בתחום הזה הרבה מאוד שנים ואיתי עשרות חברים ובני משפחה,כך שיודעת על מה אני מדברת. בהצלחה!

נו, אז בואי תנצלי את הבמה הזאת

ותסבירי לכל כך הרבה כ"א פוטנציאלי - מה זה התחום ולמה זה כדאי? אני מתה סוף סוף להחשף ולהבין את זה, כי כל מי שכבר החלטתי להתקשר אליו "שלח" אותי קודם ללמוד את האתר המעצבן הזה ובכך איבד אותי (ועוד עשרות שכמותי) מיד. אז אם את יודעת לשווק את זה כמו שצריך- יש לך אחלה הזדמנות לגייס הרבה מאוד לוביסטים! בהצלחה!

Boojie

New member
יש המון סוגים שונים של MLM

(Multi Level Marketing), וזה לא משנה אם זה לדיאטות, למוצרי בריאות, למכשירים ביתיים, למוצרי תרבות (עיתונים, ספרים, דיסקים, סרטים) או למכוניות, העיקרון הוא תמיד אותו עיקרון - אתה מנסה למכור את המוצרים שקנית ובאותו זמן מנסה לגייס עובדים שיהיו מתחתיך. אתה מרוויח אחוזים ממה שמוכרים העובדים שמתחתיך, ומי שמעליך מרוויח אחוזים מהמכירות שלך. צריך לקחת בחשבון שקודם כל, זו עבודה במכירות, מה שאומר שזה מתאים רק לאנשים שמתאים להם מכירות. שנית, בניגוד לפרסומות, זו עבודה שדורשת השקעה ומאמץ אם באמת רוצים להרוויח. זה לא פתרון קסם. ושלישית, שיטות ה-MLM השונות אחראיות לכמויות גדולות מאד של ספאם (דואר פרסומי בניגוד לרצון המקבל), מה שעושה אותן מאוסות בעיני הרבה מאד אנשים. אם מתחילים ליצור קשר עם חברות כאלה - תפתחו תיבת אימייל שתיועד אך ורק לדברים שעלולים להביא לכם הרבה ספאם. יש לי כיום תיבה אחת כזאת (אני לא עוסקת ב-MLM, החשיפה לספאם אצלי באה ממקורות אחרים), וזה מדהים איך היא מתמלאת בזבל, בזמן שהאחרות נשארות יחסית נקיות. אגב, לפתוח תיבה לצרכי ספאם זה רעיון טוב באופן כללי - ואז, בכל מקום שאתם נרשמים לכל דבר שהוא באינטרנט או משאירים כתובת אימייל (עיתון וירטואלי? רשימת דיוור? פורום?), אתם שמים את הכתובת הייעודית. ככה התיבה הראשית שלכם תישאר יחסית נקיה.

בכל פעם אני מופתע מחדש

ראשית אציין שאני אוהב את הפורום שלכן (שלכם, למיעוט הגברי) שנית, במשך חיי עשיתי הרבה תפקידים בהרבה תחומים ובכל פעם יש מישהו (לא מהתחום) שמסביר לי מה בעצם אני עושה (לך ותוכיח שאין לך אחות). כיום אני עוסק רק ב-MLM וסביבת העבודה שלי היא אנשים שמחים, מפרגנים, תומכים וכו' על מנת ליישר קצת את הקו, נסביר שבכל עבודה רגילה שאנו עושים, מי שמעלינו מרוויח ממה שאנחנו מייצרים, מוכרים וכו' כל מנהל מרוויח יותר מהכפופים לו וזה בסדר וככה זה צריך להיות. גם כשאנחנו עצמאיים ומוכרים מוצר או שירות למי שמתווך בינינו ללקוח (לא ללקוח הסופי) הוא ירויח עלינו כסף. (למשל כל חנות שאתם קונים בה) גם ב-MLM אתה אמור להיות מתוגמל על האנשים שאתה מצרף, משום שאתה אמור להיות זה שירצה בהצלחתם יותר מכל אדם אחר. דבר נוסף הוא שיש בעולם הרבה חברות MLM ובישראל יש יותר מ-10 ברור הוא שכל אחת מהן מחלקת את התמלוגים שלה בצורה שונה ובכל אחת מהחברות הפעילות היא שונה. לדוגמה: ישנן חברות שעיקר הכסף בהתחלה מגיע ממכירת מוצרים ובאחרות חלק קטן מגיע ממכירות. אני אישית בחברה שאין לי צורך למכור מוצרים בכלל. (החברה גם לא מעודדת אותי לעשות זאת) האנשים באים מכל תחומי החיים והעיסוקים אנשי עסקים, רופאים, מורות/ גננות, עובדים סוציאלים, מפוטרי היי טק, אחיות, אנשי שיווק/ מכירות, פנסיונרים שמחפשים עיסוק, עקרות בית, מזכירות ועוד הרבה אנשים שמחפשים שינוי לטובה ולא רוצים לעבוד מתוך לחץ או לא רוצים בוס מעל הראש וכן הלאה. כאן כל אחד יכול! אם הוא באמת רוצה (כן, אני יודע, זה נשמע יותר מידי טוב מכדי להיות אמיתי! , גם לי היה קשה להאמין בהתחלה, לכן בדקתי היטב לפני שהצטרפתי) ולכן מי שמתאים לו לקנות מוצרים, להחזיק מלאי,לבצע מכירות, לגבות כסף וכו' שילך לחברה שמוכרת מוצרים וכו' ודבר לפני אחרון, כל עבודה דורשת השקעה ומאמץ, גם עבודה רגילה (אחרת לא תשאר בעבודה זמן רב) ואם מישהו סיפר לכם ש-MLM זה פתרון קסם, תבדקו טוב טוב ובנימה חיובית MLM זו שיטה שמאפשרת לכם להגשים את חלומותיכם

יש גם אתרים בעברית

נכון שלמרבית החברות יש אתרים באנגלית ומהם לא ניתן ממש להבין מה רוצים מאיתנו אבל יש גם אתרים בעברית כמו האתר שלי ועוד חברים שבו מוסבר הכל בשפה פשוטה מי שירצה יוכל לשלוח לי מסר איציק

למעלה