ע קב״ט אלעל - חו״ל- אשמח לעזרה!

ע קב״ט אלעל - חו״ל- אשמח לעזרה!

שלום לכולם,
מישהו יודע מה תנאי העבודה במשרה הנ״ל?,
- מה לגבי בני זוג? (עם דרכון אירופאי או בלי).
- שכר?
- איזו תחנה הכי כדאי לעבוד ואיזה פחות?
- הליך הגיוס? מה יש במרכז הערכה ועוד?
- אופי העבודה? מספר השעות, דרישות וכו׳
תודה מראש!

MayFebruar

New member
היי, כנראה שאין לגולשים כאן מידע...

אולי בעוברים לאירופה או בפורום אחר בתפוז יוכלו לעזור לך.

בהצלחה

saibuster

New member
אלעל בלונדון

סיימתי לעבוד שם ב2008, יכול להיות שהמידע שלי לא מעודכן. אז ככה:
תנאי העבודה היו מינימום שבמינימום, כלומר שעל מנת לחסוך אתה צריך לעבוד המון (אל תדאג, לזה כבר ידאגו - הסבר בהמשך) או פשוט לא לחיות. העבודה היא עם קב"טים - מה זה קב"ט? ברוב המקרים סוג של מיליטנט עם סינדרום הפין הקטן ושריר הזרוע הגדול, עבד כימלוך עם ידע מינימלי בשפה האנגלית ובכלל ידע מינימלי או השכלה בסיסית. הם כן טובים מאד בטקטיקות הפחדה על מנת לשלוט טוב בע קבטים שלא קלטו את הקטע, והם כן טובים מאד בכל העניין הביטחוני. כמובן שיש יוצאי דופן, ויצא לי לפגוש במהלך 7 השנים שעבדתי אל על כמה קבטים סופור איכותיים ונעימים.
&nbsp
לגבי בני זוג, זה לא היה מצבי כאשר הגעתי ללונדון לכן אני לא סגור על זה אבל מאמין שבני זוג יקבלו סוג של וויזה.
&nbsp
שכר גרוע, בזמנו זה היה 10 פאונד לשעה. הקטע הכיפי זה שמקבלים כמה כרטיסי טיסה בשנה בהנחה של 90% מהמחיר המקורי.
&nbsp
איזו תחנה? עבדתי בלונדון שהיתה מאד קשה, משמרות כפולות מסביב בכל ימי השבוע עם יום אחד פנוי. הדיבור בזמנו היה שתחנת פריז היא הכי קשה באירופה, עובדים כמו עבדים, סביבת ומקומיים מאד עויינים וקהל נוסעים קשה ולא תרבותי.
&nbsp
הליך גיוס פשוט מאד, ראיון עם "פסיכולוג", קורס ולעבודה. לפי איכות האנשים שהגיעו לתחנה באלעל ניתן להבין שאין ממש סטנדרט.
&nbsp
אופי העבודה, אווירה צבאית וקשה עם מתח מבצעי מאד גבוה. התחושה והווייב היא שבכל רגע יכול להגיע מחבל לכל גזרה. זה נשמע לי עכשיו ממש מגוחך אבל כשהייתי שם ומסביבי סבלים ועובדי שדה שנראים כמו נסראללה אז אין ברירה והפחד\מתח שם.
&nbsp
במילים אחרות, אני לא ממליץ, רק אם יש לך כסף ואתה יכול להרשם לאוניברסיטה על חשבון עצמך ואלעל יהוו עבורך את הכלי לעבור למדינה אחרת. מצד שני אם יש לך כסף אתה תקבל וויזת סטודנט ואתה לא ממש צריך את אלעל.

למעלה