פוקימון להמונים

Pikachu is Mine

New member
פוקימון להמונים

מעריצי פוקימון היקרים! איפה הפרקים החדשים שהובטחו לנו ע``י המנחים הכושלים של ערוץ הילדים?! הם לא יודעים שאנו מחכים ומחכים למראה החדש והרענן של פיקצו המקסים, של אש ה``מסטר הדגול`` ושל מיסטי? כיצד אשר להמשיך ולאכזב את המעריצים?! אני דורשת- ישודרו הפרקים החדשים מיידית! ולא.... פפפפפיייקקקצצצוו! תחושמלו!! מלבד זאת, רציתי לאחל לכולכם שנת לימודים מוצלחת, ורק שתדעו שזה שאתם גדולים או קטנים אין הבדל בהערצת פוקימון! פוקימון הוא לכל גיל ולכל אדם ללא הבדל דת, גזע ומין! יחי פוקימון ומעריציו לעד!! (בייחוד פיקצו המלאכי!) ממני, מעריצה של פוקימון, ופיקצו בפרט!

טל 16

New member
אהה...לא!!!

פיקאצ`ו? מלאכי? הוא סתם מכרסם קטן ומעצבן (דההההההההה). אם כבר אז ארבוק לשלטון (איזה מותק.........) אבל את צודקת אפשר לראות פוקימון בלי קשר לגיל וכ``ו ובכלל אף אחד לא יחליט בשבילי מה אני אראה ומה לא!!! טל

dana.

New member
לטל16

מה!!!! את משוגעת!!!! פיקאצ`ו מעצבן???? ארבוק ``מתוק``??? איכס ארבוק סתם מגעיל!!! ופיקאצ`ו זה שמתוק. dana

rocket

New member
ל dana ולכל מעריצי פיקצ`ו

פיקצ`ו חמוד אבל עד גבול מסויים !! כמה אפשר לראות את פיקצ`ו ולשמוע את הפיקה פיקה המעצבן שלו!!! חוץ מזה ג`יגליפאף הרבה יותר מתוק במיוחד כשהוא מתרגז! לטל 16 - ארבוק באמת מתוק!!!

טל16

New member
אני שמחה שאת מסכימה איתי...

ארבוק ממש חמוד!!! ומי שחושב שפיקאצ`ו חמוד אז פשוט לא נשאר לי מה להגיד בקשר למוזרות שלו!

leeloo

New member
מתלהבת יקרה!

רק שתדעי לך, ילדה מסכנה שכמוך, שמי שמוזר פה הוא את!! את אוהבת נחש ועוד של צוות רוקט? ואני מוזרה?! לא ניראה לי! יש הסכמה בינלאומית שהיצור הכי אבל הכי הכי חמוד בעולם והכי מקסים בעולם הוא פיקצ`ו! ולעולם, לעולם אי אפשר להפסיק לשמוע את הפיקה פיקה המדהים שלו! מי שמעריץ נחש וחושב שהוא חמוד צריך ללכת לבדיקה אצל פסיכיאטר, כי רק הוא יוכל להסביר לך למה את מעדיפה יצורים רעים ונבזים ובוגדניים כמו הנחש...

mr. man

New member
עד כאן!

תרדו כמה שבא לכם על פיקצו ועל צוות רוקט, אבל עד כאן! בלי ירידות אישיות! ובעיקר לא על טל!

טל16

New member
תודה mr.man

אבל אני אוסרת על כולם לרדת על הגדולים מכולם-גיבורי העל, צוות רוקט!!!!!!!

pokegirl

New member
מה רע בנחש???

מי אמר שנחשים הם בוגדניים??? אף פעם לא ראיתי נחש בוגד במישהו!!!!! יש משהו שמעצבן אותי בכל ``אגדות האחים גרים`` האלו... הם משמיצים את שמם של הזאבים!!!!!!!!! הם הופכים אותם ליצורים רעים!!!!!!!!!!!!! אסור לקרוא סיפורים כאלה!!!!!!!!!!!! ומע רע ביצורים שנראים קצת אכזריים????? זה הכי מגניב!!!!! וכל הרכיכות האלו... ג`יגליפאף, וויגליטאף, קלפרי, קלפייבל, טוגפי ופיקאצ`ו... מה זה זה??????? זה מגעיל... אז מה אם אני שונאת דברים שצריכים להיות חמודים (חוץ מהפאוורפאף גירלס)?????????????? משהו לא בסדר איתי??????????????

טל16

New member
גם את רואה??מגניב

אני צריכה מישהו שיסביר לי את העיון כי עד היום לא יצא לי לראות פרק שלם של הפאוורפאף גירלס וכולם מדברים על זה!!! אז בקיצור אני רק רוצה לדעת מה זה... טל נ.ב: הם באמת חמודות!!! אבל בכל מקרה,דידי לשלטון!!! ויחי cartoon network!!!

pokegirl

New member
בטח!

סוף סוף מישהו באינטרנט שיודע (יותר נכון: יודעת) על מה אני מדברת!... כדאי לך לראות את זה! אני מכורה! כל יום ב18:00 חוץ מבשבת וראשון! ודידי באמת שולטת!

טל16

New member
אבל אני לא מבינה על מה זה...

וחוץ מזה אני שמחה לראות שאני לא היחידה שמכורה פה ל-cartoon network! :)

טל16

New member
אני מוזרה?????

אולי כדאי שגם את תלכי כדי שהוא יסביר למה את אוהבת יצורים מגעילים ודוחים כמו עכברים או במקרה שלו- עכברים שצריכים דחוף (אבל דחוף!!!) דיאטה רצינית

leeloo

New member
בתשובה לשאלתך

את לא סתם מוזרה את ממש (אבל ממש!) מוזרה!! דיאטה??????????? תגידי לי, את מטורפת או שסתם יש לך תסביכים מהילדות האשוקה שלך?! די די, אין לי זמן ואת ממש לא שווה את התגובה שלי... רק שתדעי שאת הבן אדם היחידי שאי פעם שמעתי שאוהב את ארבוק... מטורף לגמרי... אבל חפיף... אני מקווה שתתגברי בעתיד על הבעיות שלך!

drgonite

New member
לכולם

אש הוא סתם מנייאק והוא אוהב רק את פיקאצ`ו שכולם מתקרצצים עליו יותר מידי. הידד לאוהבי פוקמון בוז לאוהדי אש ופיקאצ`ו נ.ב. אני אוהב פוקימון אך אש הורס לי את הכייף.

למעלה