ציוד קייט

פיני 81

New member
ציוד קייט

היי חבר'ה. אני מכיר מישהו שמעוניין למכור את הציוד שלו שנת 2006 ב-3000 ש"ח האם זהו מחיר טוב, ואיך אני יודע שהציוד הוא אכן שנת 2006?. אני גם רוצה לעשות קורס קייטסרפינג מה עלות הקורס ליחיד ומה העלות לזוג (הבנתי שאפשר לקבל הנחה)?. גלישה נעימה לכולם (מקווה להצטרף בקרוב מאוד...) פיני.

תלוי

זה תלוי בכמה דברים: - האם הציוד הוא קומפלט - כולל גלשן? - מה מצב הקייט? - של איזו חברה? - איזה גודל הציוד? גם מחיר הקורס משתנה ממקום למקום - איפה אתה נמצא בארץ? בכל מקרה שיהיה המון הצלחה בגלישה

poratkite

New member
קורס וציוד

שלום פיני, אני ממליץ לך בחום שקודם תתחיל ללמוד קייט ובזמן הקורס או בסופו תקנה לך ציוד. במהלך הקורס אתה כבר תדע איזה ציוד אתה רוצה (גודל, מודל, דגם,שנת ייצור...) הציודים היום הם מאוד שונים אחד מהשני וניתן למצוא עפיפונים שונים במחירים שונים... אני מעביר קורסי קייט ברמת פולג-נתניה כבר 7 שנים עם 100% של לקוחות מרוצים. הלקוחות שלי מסיימים את הקורס ברמה הכי גבוהה שניתן! קונים את ממני הציוד הכי טוב בעבור הכסף שלהם! וממשיכים להגיע לחוף ולקבל עזרה וטיפים שהם חלק מהשרות שאני נותן בחוף ללא תוספת תשלום! www.poratkite.co.il|סלינק|

hagitoz

New member
../images/Emo13.gif היי פיני

תודה על שאלתך וכמובן נשמח לעזור. תראה לגבי הציוד - תפרט מה כולל הציוד (גלשן, מצנח, בר, טרפז, אפודת ציפה, קסדה....) אחרת לא ניתן להעריך עבורך אם זה טוב או לא טוב, תבקש גם את הפרטים הנכונים לגבי גודל הגלשן, חברה, דגם וכנ"ל לגבי המצנח, גודל המצנח, חברה ודגם. ברגע שתעדכן אותי ואת הספקים בפורום בפרטים המדוייקים נוכל גם להגיד לך איזה שנה המצנח. עכשיו ככה, דבר חשוב! אין לך צורך לקנות כרגע ציוד, חבל על הכסף, תשקיע את הכסף שלך קודם כל בקורס קייטסרף מסודר, לאחר שתסיים את הקורס או שתבין במהלכו שאתה כן התאהבת בספורט אז תשקיע בציוד, אל תמהר ואל תתלהב, יש הרבה הצעות טובות בשוק....תהייה סבלני - זוהי דעתי ומניסיון. לגבי קורס קייטסרף, הקורסים בארץ הם נערכים כ- 8-10 שעות (לא מומלץ פחות שעות) מפגשים בני שעתיים כאשר נותנים לך את הציוד במשך כל הקורס. לגבי מחירים, זה משתנה בין בתי הספר, פחות או יותר המחירים נעים באזור ה-350 - 400 שקלים לשעתיים (בממוצע) . עומרי פורת כבר הציע לך להצטרף לכוחותיו, מומלץ! כמו עוד אחרים שגם מומלצים ובטח יגיבו לך בהמשך.... שיהיה לך הרבה הצלחה! חגית עוז

למעלה