קאברים

bleeding guitar

New member
קאברים ../images/Emo168.gif

תהיו מקוריים לרגע (לפחות ננסה) איזה קאברים הייתם רוצים לשמוע את שלומי שר בהופעה (כמובן אחרי שעשה את כל שירי האלבום שאתם אוהבים)

liel37

New member
שאנסונים צרפתים

הייתי שמחה אם הוא היה שר את "עלי שלכת " של איב מונטאן, או "על תעזבי אותי" בתרגום לעברית עם פסתר בלבד.

bleeding guitar

New member
באמת אין לאף אחד רעיונות? ../images/Emo168.gif

חבל שאני פותחת טופיקים ולא מגיבים, רק כדי להתלונן אחכ שהפורום לא פעיל

MikMercury

New member
אני יכולה לומר ש

אני מתה לשמוע שוב את "קחי עוד ואלס" ו"סיפורו של יצחק" של לאונרד כהן, ששמעתי במופע בפסטיבל ישראל בשנה שעברה, ואת הראשון גם בצוותא, אבל אותם הוא כבר ביצע, אז זה לא ממש מקורי.. אני מאד מסכימה לגבי השנסונים, את הביצוע והעיבוד של "אהבה למוות יכולה" של אדית פיאף עם ערן צור מאד אהבתי, וזה עושה חשק לעוד משהו בסגנון. הוא סיפר לא מזמן שהוא הלחין שיר ליוסי בנאי ונפגש אתו קצת לפני שהוא נפטר, והם שרו יחד שיר של ז'ורז' ברסאנס. בעקבות זה הם העלו אפשרות של ערב ברסאנס בפסטיבל הפסנתר, אבל.. שירים של סשה ארגוב יכולים להתאים לו מאד לדעתי (יכול להיות שזוגות זוגות מתכתב איכשהו עם "אנחנו לא רקדנים" של ארגוב?..), משהו שיצריך יותר שירה מדקלום. אני בטוחה שהוא יהיה מסוגל להוציא משירים כאלו דברים שונים ומיוחדים. וקצת בלי קשר, שמעתי קטע יפהפה לפסנתר של פאול בן-חיים, ומיד חשבתי כמה מתאים לשלומי לנגן אותו. חשבתי עליו בתור קטע שיכול להשתחל לתוך עיבוד של שיר שלו, כמו שומאן ובאך בכולם אומרים. ובכלל, מסקרן אותי לשמוע אותו מנגן יצירה קלאסית מההתחלה ועד הסוף. הממ.. מקווה שלא התשתי אתכם :)

עוד משהו של לאונרד כהן שהיה מעניין לשמוע

אותו מבצע זה השיר "כולם הרי יודעים"(נדמה לי שאריק ברמן מבצע אותו מדי פעם בהופעות אבל אני לא סגור על זה) חוץ מיזה שאם כבר הזכירו את יוסי בנאי אז אני ממש יכול לשמוע את שלומי מצבע את "מרוב אהבה" שלו(שיר גדול שיכול בהחלט להתאים לשלומי)

"פתאום כשלא באת" של שלמה ארצי ../images/Emo3.gif

נשמע לי ששלומי יעשה מזה משהו סופר-מיוחד.

האמת...

האמת היא שאני חושבת שכל שיר שהוא יכול להיות מצויין עם עיבוד-פסנתרי שכזה של שלומי. יכניס כמה ציטוטים ממוזיקה קלאסית, יתן את הכל... כל עוד הוא מרגיש מחובר לשיר אני מניחה שזה ישמע מעולה.

למעלה