קטע קטן מוקדש לשתיכם ( אולי הן יקראו מי יודע?).

nati6589884

New member
קטע קטן מוקדש לשתיכם ( אולי הן יקראו מי יודע?).

תגידי את בסרט? לאן את ממהרת.
את ממש בי מתעמרת למה לכעוס.
אז לא עניתי לך מה קרה אסור לתפוס
ראש? כל היום מקטרת על הוא והיא

למה בי את משטה, ולא עונה ולמה את
מתלוננת כל שנייה " נו זוז לי מהפנים מה
את נתקע" ואני מה בקשתי נשיקה? ואמרת
מה? " מי אתה ידגנרט שתקבע לי לאן ללכת
יפלגמנט ונשיקה אני לך? חה" היא ממהרת
,והיא מזמרת, והיא מגמרת ומעגלת פינות ואני
עוד חולם לתת לה....
ו
.
ולא אני לא מתחרמן אני גם לא מתעניין.
סתם קטע רוחני שכזה להתאהב בכל אישה
לא משנה. הבנתם את הקטע? כן? אז זה אני.
חוגי המעגל שמתגלגל ואפילו הרבי לא יחזיר בי רוח
חיים אני מת בין המתים רוח ללא חיים ואת, לכי לך

על מעמקים. ושכבי עם כל מיני גברים נאים. ואני?
ילך להתאונן אל גברת עם אדרת שלא מתקשרת.
ולא מדברת, ורק בורחת רחוק, וזה סופי הנער השמוק.

nati6589884

New member
כן אני נע בין כל מיני משלבים.

זה טוב וזה לא ממש שיר סתם קטע קומי קליל. שאני כותב שיר רציני אני כותב שמשלב מאוד גבוהה בדרך כלל מעורב בקבלה או בשפה מקראית או סתם גבוהה אני אוהב הכי הרבה את הסגנון הזה., לא פרסמתי פה אבל כבר אמרו לי שאני מזכיר מאוד את ביאלק ואת שירת ימי הביניים והמקרא. אבל אלו שירי שעשוע זה נחמד זה לכיף...

nati6589884

New member
אגב יותר משמח שאומרים לך שאתה יוצר דבר חדש.

למשל חברה שלי שהיא בלשנית שהיא גם אוהבת ספרות ומבינה אמרה שאני לא ממש דומה לאף אחד אלא יוצר זרם חדש משלי. זה מאוד החמיא לי מאוד. אבל רוב האנשים פשוט אומרים שאני דומה לזה או לזה. אבל היו כאלו גם שחשבו אחרת.

nati6589884

New member
רק סגנון משלי.

אני מעדיף להיות אני ואני משתדל להיות כזה, אבל אני יכול לקחת מפה או משם, אבל להיות חיקוי בעניי זה רע. קמו הרבה חקיינים ואנשים שדומים למשוררים גדולים אבל להיות אתה וגדול יותר. זו המטרה בעניי של כל יוצר...

nati6589884

New member
כלומר מי שבאמת בעניי הוא משורר טוב

או סופר טוב הוא שהוא מפתח סגנון משלו, כי משורר למשל פורץ דרך זה משורר שלא היו כמהו למשל אלתרמן הוא דוגמה טובה או כמו נתן זך שבא אחריו. ולזה אני מתכוון. להיות דומה למשורר גדול זה גם טוב. אבל עדיין זה לא הופך אותך למקורי ובעניי זה הכי חשוב.

אתה יכול להיות מקורי,

ולא בהכרח סופר הכי טוב.

חוץ מזה, איפה יש היום אנשים שכותבים כמו אלתרמן?
אנשים לא מדברים ככה ולא כותבים ככה.

ואם אלתרמן היה פה היום, האם הוא היה כותב כמו שכתב אז?
אני בספק.

מ.

nati6589884

New member
אני לא יודע.

זה נכון שגם שאתה מקורי עדיף שהמקוריות שלך תהיה משובחת ולא סתם " יוצא מהכלל" כדאי להיות שונה ואין בכלל איכות זה נכון. אבל חיקוי או להיות דומה למשורר בעניי זה מדרגה נמוכה יותר מלהיות משורר גדול ומקורי. בקשר לאלתרמן את צודקת העולם מתקדם. היום כותבים כמו שכותבים היום. ואז כתבו איך שכתבו אז. אפילו שעדיין יש כאלו שכותבים ככה. אבל לפי ידעתי הם מעט. וזה מחזיר אותנו לשיחה שלנו על השפעה של המקום שממנו באת על הכתיבה. קיצור זו סך הכל דעתי. ואין לי באמת מה להוסיף.

nati6589884

New member
ואגב אני חושב שיש לי סגנון משלי.

למשל אני באופן אישי לא מוצא את עצמי דומה לאף אחד. ואומרים שאני דומה ואני לא שם לב. השאלה עד כמה הסגנון טוב לא רק שאתה מקורי אלא כמה הסגנון המקורי שלך מושבח. ועל זה עובדים. כתיבה זה תהליך ארוך וממושך. יש משוררים/סופרים שהגיעו לשיאם בסוף חייהם או ממש בשלב מאחור בחייהם......

נגיד, ״סקס אסור״ שפרסמת,

זה הסגנון שלך?
כי יותר שירים עם טביעת האצבע הזו פרסמת מאשר אחרים.

מ.

nati6589884

New member
זה אחד מהסיגננות.

הכל קשור לתוכן של השיר ולמה אני רוצה לומר יש לי שירים בשפה מקראית יש לי שירים בשפה יום יומית וגם ערבוב של קבלה. יש כמה, לא ממש מוגדרים...

nati6589884

New member
היו עוד משוררים כאלו למשל פסואה.

אבל אני לא מתקרב לציפורניים שלו היו לו טריונים 70 דמויות ו4 דמויות ראשיות עם סגננות שונים ועולם שלם. הוא ממש היה גאון בזה בליצור דמויות/וסגננות. אני סזך הכל משתדל הוא היה המאסטר...

nati6589884

New member
הוא פיתח כל מיני דמויות.

כלומר כל מיני משוררים בזכות עצמם והוא בעצם היה זה שהמציא אותם, כלומר הוא למשל כתץב בתור משורר מיסטיקן שכותב על דברים כאלו אבל היו לו עוד דמויות כמו משורר דיכאוני את מבינה? הוא יצר כל מיני משוררים. תקראי ערך בווקפדיה " פרנרנדו פסואה" ותביני...

nati6589884

New member
גן הא הוא היה בעניי מאוד מרשים.

נחשב לאחד המשוררים הגדולים אי פעם..

למעלה