קלונקס לחריקת שיניים להרפיית שרירים

קלונקס לחריקת שיניים להרפיית שרירים

אני בת 25 וחצי ונטלתי ציפראלקס כחצי שנה ואז הופיעה לי תופעה של חריקת שיניים ביום ובלילה בצורה מחרידה הפסקתי לקחת את הציפראלקס ועכשיו אחרי שנה וחצי עדיין יש לי תופעת לוואי שלילית הזו , הרופא אומר לי שזה לא נראה לו מהתרופה אולי זה השפיע אבל לא יכול להיות שעד עכשיו זה תופעת לוואי וכנראה שזה משהו מעבר לזה כמו לחץ וחרדה וכאלה, הוא אמר לי לקחת קלונקס 0.5 מג בערב+רמוטיב תרופה חדשה טבעית נגד דכאון וחרדה, ואני חוששת מהתרופה הזו כל כך כי זה גם כימי וזה גם ממכר מה עליי לעשות? לקחת את זה ולקוות שזה ירפה שרירים ויעזור להעביר את החריקה או לנסות בלי כדורים ולקוות לטוב? אני ממש אובדת עצות אנא עזרו לי והציעו לי מה עליי לעשות

לחושך האחת ? הגיע הזמן שתחליפי כינוייך...

לחושך האחת ? הגיע הזמן שתחליפי כינוייך...לכינוי אופטימי יותר. כללית, חשוב להבין מדוע לקחת מלכתחילה ציפראלקס ? יתכן וסביר שאותו מקור של מצוקה ומתח פנימי ממשיך לפעול. ועל אף הקלה סימפטומטית זמנית ( מסתבר ) הוא ממשיך להטרידך בצורה סמויה ולא מודעת. וכאמור, הוא עלול להיות אחראי להמשך מתיחותך הפנימית והסימפטום הנגרם על ידו-חריקת השיניים. על אף שאיננו עוסקים בתרופות ( רק רופאים מוסמכים לכך ), אף לי לא נראה שהציפראלקס אחראי לסימפטום. בכל מקרה הייתי ממליץ על יעוץ/בירור פסיכולוגי מעמיק של בעייתך, במקביל ואולי אף כתחליף ( בעתיד ) לתרופות. בנוסף, להיפנוזה הצלחות טיפוליות יפות מאד עם הסימפטום של חריקת שיניים וכד'. בהצלחה

למעלה