רייטינג הישרדות פרק 3

רייטינג הישרדות פרק 3../images/Emo35.gif../images/Emo88.gif

כמו שאתם יודעים שבשבוע שעבר הישרדות הגיע ל-14.9% רייטניג ונולד לרקוד הגיע ל-22.9% מה הפעם מי יעקוף או שבכלל לאיפה תגיע הישרדות לדעתכם
-- שרשור זה נועד לדעות ולרייטניג שנדע מחר --

שזה בערך....

300 אלף צופים...? לעומת נולד לרקוד שעוד יותר הגדילה את מס' הצופים. פתאום ערב שבת הפך להיות ערב פופולארי לאזרחי מדינת ישראל.

400 אלף ליתר דיוק

מעניין שהישרדות הביאה קהלים חדשים. קחו בחשבון שלא בכל תוכנית תוכל טדי הפקות ללהטט במוח הצופים. הכוכבים הנולדים ייגמרו בשלב מסוים, השורדים תמיד ישארו...

LiRs Lullaby

New member
למה לא לחשוב חיובי?

אם הם הגדילו את הרייטינג שלהם, ול"נולד לרקוד" ירד קצת הרייטינג, סימן שהם השיגו נתח מכובד של כמה אלפי אנשים שצפו בהישרדות. גם אמא שלי, שלא מעניין אותה בכלל טלויזיה, שמעה על זה משהו בעבודה. הבאזז עשה את שלו, השאלה היא מתי ערוץ 10 יתחיל להתחשב בשאר הצופים. ומה שעוד לא ברור לי זה: א. למה לא משנים את שיטת הרייטינג- כלומר, למה זה חייב להתבסס על 500 משפחות? אי אפשר גם לבדוק את הרייטינג בכל המכשירי VOD ויס מקס האלה? ב. איך אף אחד ברשות השנייה לא קונס את קשת כל פעם מחדש כשהם משנים את לוח המשדרים? זה פשוט מעצבן!
אני לא חושבת שהיה יום אחד בשבועיים האחרונים שלא הייתה איזו תכנית ספיישל, תכנית להכרת המתמודדים, מרתון אודישנים וכו' ל"נולד לרקוד". הם צריכים לרשום על זה פטנט, סוג של עינוי סיני חדש. אני בטוחה שבשב"כ יכולים לעשות עם זה יופי של חקירה בלתי-אלימה בפעילי טרור.

הרייטינג נקבע סה"כ ע"י 560 משפחות בארץ

560 משפחות שיש להם מכשיר מיוחד בבית. כל הנתוני רייטינג שטויות! 560 משפחות לא יכולות להשתוות ל6 מיליון אנשים!

lauBSter

New member
תלמדי קצת סטטיסטיקה ותראי שזה דיי משקף

את מה שרואים כלל האוכלוסיה אם בוחרים מכל המגזרים ובצורה נכונה.

LiRs Lullaby

New member
זה קצת פחות משקף כשיום למחרת

90% מהטוקבקים מדברים על כך שאף אחד לא ראה אתמול את "נולד לרקוד", כולם דיברו על הישרדות ואנשים כבר לא סובלים תכניות של ערוץ 2 שהן גם לא חדשניות וגם מפמפמים להם הכל באינטנסיביות כזו. אני גם לא חושבת שצריך ללמוד סטטיקטיסה, 560 משפחות בהחלט לא יכולים לייצג אוכלוסיה של כמה מיליוני אנשים. אני, אישית, בכלל לא מאמינה לכל מיני סקרים ומדגמים מייצגים, כי הם לעולם לא יצביעו במדויק על המספרים האמיתיים. "זו הרי המהות שלה" את בטח תגידי לי, ואני יודעת את זה, אבל משום מה אנשים מתייחסים לזה כאל מספרים קדושים. סטייה של 4% לכאן או לכאן עלולה גם להיות סטייה של 8% במקרים קיצוניים של "לכאן או לכאן". וזה די הרבה. אגב, אם באמת לא מאמינה לי שנולד לרקוד קצת נחלשה מבחינת הצופים, את מוזמנת לבדוק את מצב הפורום שלהם כאן בתפוז; התעבורה שם יחסית איטית, לעומת המספרים כאן.

סיקרי בחירות

או סקרי דעת קהל אחרים, מכילים לרוב פחות אנשים מכך... 560 איש, אם נלקחו נכון, נחשבים מדגם מייצג

הרייטיינג ../images/Emo26.gif

הפרק השני של "הישרדות" במגמת שיפור עם 18% ו-497 אלף צופים. נינט טייב לא מאכזבת את "נולד לרקוד" שמגיעה ל-28.8%

JoNy Boi

New member
דרך אגב ראיתם?

עד שהישרדות נגמרה לא הייתה אפילו פרסומת אחת בקשת כדי שאנשים לא יעבירו להישרדות. נינט, בועז, מארינה, יוליה...הם כל כך שונאים את ערוץ 10

lior48

New member
בינואר רשת וקשת מחליפות ימים

והישרדות תקרע לרשת את הצורה ברביעי ושבת...

למעלה