רנין ושפרה מעוררת בי בחילה....

aaddii1555

New member
רנין ושפרה מעוררת בי בחילה....

הן השטן המניע בבית. אני לא יכול לראות אותן, אני פותח את הטלויזיה ויש לי בחילה. לאון, הוא בובת פסטלינה, ששי, רנין ושפרה מעצבים אותו כפי רצונם. ונסה חסרת אופי ועוברת מצד לצד. צבר מלקק לשפרה כמו בן אדם מסכן ומעורר רחמים. ורק איתי באמת בחור טוב, שלא מוצא את עצמו במשחק, וחבל שכך. אה, ויוסי ועינב - אין עלייכם, עם ישראל מאחוריכם!!!!!!!!!!

רנין תעשי כבר משהוא

במקום כול היום לשחק את הנסיכה קומי ותעשי משהוא בבית תבשלי תשטפי כלים תנקי או ``שהנסיכה`` לא יודעת כי יש לה משרתים בבית . מה יעשה תייסיר כשיתחתן איתה מסכן הוא ימות ברעב. צבועה ודוחה חושבת את עצמה משהוא והיא סתם שוויצרית

amiram001

New member
מסכים איתך בכל מילה רנין זה היצור הכי דוחה על

עלי אדמות !!! בחורה חלשת טופי חסרת עמוד שדרה , תלותית , מפונקת , בכייניית , ילדה שאין לה מושג איך להתמודד עם החיים האמיתיים , חייה בסרט קשה שהחיים הולכים כמו שהמוח המעוות שחינך אותה בבית אמר לה , זאת הסיבה שהיא התחברה לשי כי היא חיפשה מקור של כוח שיחזיק אותה כי היא היצור הכי שפל ונמוך וחלש בעולם , לפני 3 שבועות ג'ני היתההחברה הכי טובה שלה ובדיוק אחרי יומיים היא כבר שכחה אותה , כמה פעמייפ היא בכתה ואמרה שהיא רוצה ללכת ??? חלאס כמה אנחנו יכולים לסבול את התתנהגות של החתולה המפונקת הזאת ????????? יאללה זדייני לנו מהבית ומהעיינים וטוסי חזרה לסרט שאת חיה בו , ואם את חיה בסרט ששי יהיה חבר שלך בחוץ אז את כרגיל חיה בסרטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט קשהההההההההההההההההההההההה טוב אם שי רואה אותך ברחוב המקסימום שהוא יעשה לך זה יתן לך מוכטה לפנים וימשיך לנסוע יא דפוקה נראה לי שהוא ספר אותך אי פעם הוא סך הכל היה צריך את הכל שלך וניסה לבנות לא קואליציה בשביל להגיע לסוף אבל אנחנו הצופםים שהכוח בידיים שלנו לא נתנו לזה לקרות !! ישששששששששששששששששש איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףף לראות אותך עכשיו הולכת לסבול ולבכות במשך כל השבוע שאין מי שיחזיק לך את היד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נ6וששש

New member
חח אמלהה

איזה אכזריות מקרה?? אני גם רואה האח הגדול ולא קלטתי על רנין כזה רועע זה באמת ככה?

daughter L93

New member
אז ככה..

קודם כל רנין ושפרה לא עשו שום דבר מעניין היום.. לאון לא מעוצב ע"י אף אחד, הוא מתנהג כמו שבא לו.. זה שהוא לא סגור על עצמו לא אומר שהם אלה שמעצבים אותו כפי רצונם. ונסה לא חסרת אופי, היא פשוט חברותית ומתחברת לכולם, ואין כבר שום צדדים צאו מהסרט..מאז ששי הלך כולם מדברים ביחד.. צבר לא מלקק לשפרה, הם פשוט חברים ומתחברים אחד לשני אבל זה לא אומר שצבר מלקק לשפרה. איתי פשוט ביישן/חסר עמוד שדרה/חסר ביטחון ..ולא מדבר הרבה ..לכן את אומרת שהוא לא מוצא את עצמו במשחק, הוא היה מוצא את עצמו אם היה משתתף יותר בחברה שבבית. תעני אם בא לך..

היפ הופ1

New member
ואו להירגע ..

מסכנה מה עשיתם מבן אדם אחד.. חח חראם עליה היא חמודה אני מתה עליה

lliaa

New member
כל היום מראים רק את שפרה

זה מעצבן לא מסוגלת לראות אותה

היפ הופ1

New member
זכותך לא לאהוב אותה..

אבל למה את לא אוהבת אותה? בגלל שהיא ערביה או בגלל שהיא "צבועה"?

למעלה