שאלה על רכישת דירה

שרוני ב

New member
על סבלנות וסובלנות../images/Emo12.gif

ערבה מתברר שיש לך קצת עבודה בבית....

daliacoh

New member
זואי- שרוני היא אישה מאוד מוזרה

כשחברת הפורום נראית לה, מסכימה עם דעותיה ועם דרכה אז היא סופר קואופרטיבית, מליאת ידע ורצון לעזור. אבל כשמדובר במישהי עם מחשבות /רצונות קצת שונים.... היא הופכת להיות צרת אופקים , חשדנית, תוקפנית והאמת היא שעד היום לא ברור לי למה. אני מעתיקה עבורך הודעה שרשמתי לפני מס' ימים עבור עלמה אחרת שהותקפה ע"י שרוני...ולו כדי שלא תרגישי לבד בסיפור הזה: מידי פעם דואגים לאזכר את השם שלי פה "כזו האנטיפטית והמתנשאת"אני גם חדשה בפורום ונכנסתי לפני מס' ימים עם שאלה בענין שהעסיק אותיובמקום לנסות לעזור לי, היתה עלי התנפלות בהקשר לבדיקות שאני חייבת לעשות ולחוסר האחריות שלי וכו'.מספר פעמים ניסיתי להבהיר ברוח נעימה ובאמת בכל הסימפטיה והאמפתיה, שתודה על המידע, אבל לא תודה...וגם הבעתי את דעתי בנושא הבדיקות כדי להבהיר שמה שבאמת מענין אותי הוא מה ששאלתי ולא הבדיקות ולנסות לנתב את השיחה למקום שלשמו פתחתי את ההודעה.למעט מספר משתתפות שהצליחו להבין וניסו וגם עזרו , השאר היו מאוד ביקורתיות ובמקום לקרוא את מה שהן כתבו מנקודת מבט אובייקטיביות (עד כמה שאנחנו יכולות להתייחס לדברים אישיים מנקודת מבט אובייקטיבית)...הן חזרו ו"ירדו" עלי מה שטיפח רק אנטגוניזם במקום פתיחות משני הצדדים.ועד היום יש לפחות אחת שמזכירה את שמי בכל מיני הקשרים....כ"טיפשה התורנית" שלא היתה צמאה למידע בנושא הבדיקות..הן לא מכירות אותי ואני לא מכירה אותן אבל חלקן מיהרו לחרוץ דיעה מבלי לנסות להסתכל על השיחה מהצד שלי.זה שהפורום מאוד דעתני הבנתי מזמן וזה דווקא מה שיפה בו..אבל גם דעתנות לא בהכרח מתנגשת עם רגישות ועם פתיחות לדעות אחרות..והיה חבל לי להרגיש לפחות במקרה שלי שזה המצב. ועכשיו שאני קוראת את השרשורים בשיחה הזו אני רואה שגם את "זכית" להיות מותקפת שלא במקום.אני חושבת שהקבועות והוותיקות בפורום צריכות לנסות להיות קצת יותר רגישות לאורחות חדשות.לא מספיק לקבל את החדשות ב"ברוכה הבאה" וחיבוקים ונישוקים...זה השלב הקלהשלב היותר קשה הוא לנסות להיות קשובים לצרכים של ה"חדשה" כי סך הכל מדובר בצעד משמעותי ומי שנכנסת לשאול שאלה או להביע עמדה עושה את זה ממקום רגיש.במקרה שלך ה"צעד" הראשוני לפחות מאחורייך...ואני מאחלת לך שימשיך להיות טבעי ונעים כמו שהיה עד עכשיו..אבל כפי שהבהרת גם לכאלה שההריון מאחורין ויש כבר ילד/ה בתמונה- יש רצון לקבל תשובות או לנהל דו שיח בכל מיני נושאים שמסקרנים אותן ולווא דווקא למצוא את עצמן בפורום ביקורתי וסגור.אז אולי נפתח פה מועדון חברות ואנחנו לא רצויות. ואולי מישהו שכח להיות קצת יותר קשוב בעיקר לחדשות וגם אם הן נשמעות לעיתים אולי ציניות , אולי זו תולדה של תסכול על האופן בו מתנהל הדיוןבלי להכיר את החברות והתיקות והחדשות אני מכבדת את רוב מי שנתקלתי בה פה,כי גם אלה שענו בביקורתיות או בהיעלבות היו אינטיליגנטיות וכמו שכבר כתבתי היתה לי ויש לי עדין תחושה שהן רצו רק לעזור..רק שהן לא ממש ידעו מתי לעצור גם "כשהתחננתי" שיעצרו והתעלמו לחלוטין מנושא ההודעה ומהסיבה בגינה נכנסתי..וואוו יצא לי נורא ארוךבקיצור מה שרציתי להגיד זה שאל תעלבי, ותשימי את הביקורת בצדעשית צעד אמיץ ובטח שכיום גם מאוד משמח , ועשית אותו בדרכך ואין לאף אחת זכות לנזוף בך על זה.יכולתי לספר פה לבנות הפורום הדוגלות בכל הבדיקות בעולם על כמה הורים שכמעט ביצעו הפלה בגלל תוצאות שגויות של בדיקות ובדיעבד יש להם ילדים בריאים מאושרים ומבריקים.אבל לא נכנס לזהכל אחת וחוויותיה, כל אחת והתנסויותיה, רק הייתי מצפה מנשים שעשו בחירות מאוד אינדוידואליות בחייהן להיות קצת יותר פתוחות לדעות אחרות...גם אם הן נראות להן מאוד מוזרות או מסוכנותהרי לא ביקשתי מהן לא לעשות בדיקות ולא ביקרתי אותם\ן על האופן בו בחרו להרות רק כתבתי שלי זה לא מתאים.שיהיה לך רק טוב ולא להיעלב משטויות.סופ"ש נפלאדליה שרוני צריכה להבין שגם אם היא מאוד פעילה פה, אין לה בעלות על הפורום ואם הייתי אחת מהבנות האחרות בפורום הייתי מעירה לה ומאירה את עיניה בכך חבל . אני פשוט לא נוהגת להשתתף יותר בדיונים כי אין לי כח לוויכוחים האלה ואני יודעת שגם בנות אחרות נפגעו ממנה

dafi1

New member
ירידה לגופו של אדם והטחת עלבונות

אישיים היא לא ממנהגנו בפורום הזה. אני מניחה שהודעתך תימחק, ובצדק.

daliacoh

New member
תקראי את ההתיחסות לה זכיתי

כשנכנסתי לפורום לפני מס' שבועות ותראי שדווקא הטחתן עלבונות די בקלות, שפטתן. ובכלל מה הקטע- מה זה? מועדון סגור? יש לי את הזכות להביע את דעתי. ולמה את רוצה שהודעתי תמחק...כי את כל כך סובלנית ופתוחה לשמועה דעות של אחרים?

dafi1

New member
אני הטחתי בך עלבונות? אין לי מושג

מי את בכלל.

dafi1

New member
ואגב ההתיחסות שלך אלי בלשון רבים,

היא... איך לומר... אני בטוחה שיש פה מספיק משתתפות אינטליגנטיות שמבינות מה המשמעות של זה.

dafi1

New member
הדיעה שהבעתי בדבר מחיקת הודעתך

נובעת מסגנונה, ולא מתוכנה (אותו לא קראתי כי הוא ערוך בלי רווחים וארוך מדי עבורי בשעה זו).

שרוני ב

New member
דפי- אזהרת טרול../images/Emo18.gif

זו המסקנה היחידה שאפשר להגיע על הניק המוזר הזה שמופיע כל פעם שמתפתח וויכוח או עימות ומנסה לשפוך שמן על המדורה. פעם אחרונה זה היה שענת5555 הרגישה לא נוח בקשר לדיון על בדיקות הריון. אני בספק רב אם מדובר במישהי אוטנטית, וגם אם כן היא מתנהגת כמו טרול ולכן יש להתיחס אליה ככזאת- לא לענות.

שרוני ב

New member
אז ככה

זה התחיל בשרשור שבו היא ביקשה עצות על פסיכולוג לפני הורות יחידנית ( או מחבר מתנדב ). היא קיבלה עצות לעשות בדיקות גנטיות, וגם ספירת זרע לבחור ( מעניין למה חשבתי על זה
) ואז התנפלה על כל מי שענתה לה בצורה מאוד לא נעימה כי לא זה מה ששאלה. ( לא יודעת מה היא רוצה דווקא ממני , למיטב זכרוני אחרות התעמתו איתה הרבה יותר ) מאז היא אימצה לה תפקיד של טרול, ומנסה להכניס סכסוך וטינה ככל האפשר. מכיוון שהיא לא מחמיצה אף עימות , ניראה שהיא קוראת הכל. אני די בשוק ממשהי שעוקבת אחרינו בכזו אדיקות רק כדי להכניס ארס מתי שהוא רק יכולה. בין אם היא אוטנטית או לא היום היא מתפקדת כטרול ולכן עדיף להתעלם. מה את עושה ערה בשעות כאלה?

daliacoh

New member
אני דווקא לא מנסה לשפוך שמן על

המדורה אלא לספר למותקפות שהן לא צריכות להרגיש נורא. הן לא הראשונות ולפי הרושם שמתקבל גם לא האחרונות - לצערי ויותר מזה מנסה לעורר אתכן לחשוב רגע לפני שאתן מתקיפות

noa37

New member
מזמן לא ראיתי הודעה כל כך מגעילה

אני מאוד מצטערת שבכלל עניתי לך אז. כל מי שענתה לך בשרשור ההוא (כולל אני) ענתה לך עם מלוא הרצון לעזור. אז קיבלת כמה תגובות שלא רצית בהן. אז מה? אפשר לדלג, אפשר להתעלם, אפשר לעשות המון דברים חוץ מלהיות כפוית טובה עד כדי כך.

daliacoh

New member
מענין למה רק בחודש האחרון

כמעט כל חדשה שנכנסה לפה יצאה נזופה או מותקפת. אולי כדאי במקום להכנס לססמאות על הודעות מגעילות שתעשו בדק בית תקראו אחורה את אופן ההתיחסות שלכן שהיא לעיתים תוקפנית ומאוד לא מסבירה פנים

dafi1

New member
יש פה הרבה חדשות שהפכו לחלק

אינטגרלי מאתנו. מעניין לאיזה "כמעט כל חדשה נזופה" את מתכוונת.

noa37

New member
אולי כדאי שאת בדק הבית תעשי את

כי אני דווקא זוכרת כמה וכמה חדשות בחודש האחרון שנכנסו והתערו בפורום. אני מבינה שאת אוספת עלינו סטטיסטיקה, ואני תוהה - אם היה לך כל כך רע כאן, למה את עדיין קוראת בפורום?

א ו ו ה

New member
אני מהחדשות ואפילו עדיין לא אמא

ואני לא מסכימה לשום מילה שכתבת.. נכון שלשרוני אין בעלות על הפורום אבל עם כל הכבוד לך, לא את בירכת אותי לשלום, לא את ענית לשאלות שלי, לא את דיברת איתי בטלפון והרגעת אותי, לא את טורחת בשבילי ולא את הזמנת אותי למפגש... אם יש לך בעייה עם "אובר מידע", אני מציעה לך לסגור את חלון האקספלורר או לחילופין לעבור פורום עד שהשרשור יעלם. אני בניגוד לך, מעדיפה להחכיים כל רגע, מכל אחד או אחת. הירידה האישית שלך על שרוני, ממש מקוממת אותי ובכלל לא במקום. בחיי שניסיתי להתאפק ולא להגיב, פשוט כבר לא יכולתי. כל כך לא יפה לבוא למישהו "הביתה", לא לכבד אותו ואחר כך לצעוק ולשאול "למה לא מכבדים אותי?".

אורקה39

New member
../images/Emo45.gif במיוחד הסיפא

עוקבת אחרי השרשור הזה מהבוקר ומקווה שיתמוסס ויבוא לו סוף טבעי ומהיר ולכן אף נמנעתי מלהגיב כדי לא להרחיב את מעגל ההודעות. גם אני ירקרקה בפורום ואף לרגע קט לא הרגשתי לא רצויה, מותקפת או מה שזה לא יהיה - נהפוך הוא !! זהו, כבר לא יכולתי להתאפק! לדעתי כדאי לנטוש את כל השרשור המכוער הזה ולעבור הלאה.

daliacoh

New member
אם לא היה בדברי אמת

לא הייתן מתקוממות כל כך תחשבו על זה

למעלה