שאלת העשור:מפלגה גאה-בעד או נגד

Prince of Ice

New member
בעד ונגד הקמת מפלגה גאה... ?

בעד כי סוף סוף יש יצוג גדולה , מעין ארגון גג שיאחד את כל הסניפים, הארגונים וכו' לטובתנו...הארגון יהיה מאוייש ע"י אנשים רבים ולא יהיה קשה להבין כי הוא מייצג מיעוט גדול בארץ הזו. נגד כי...אם כל הקהילה לא תבחר בו....ולמה? כי ברגע שיש מפלגה גאה, סטרייטים קדמונים יכולים לבוא בטענות לכל בן אדם גאה שמנסה לרוץ מטעם רשימה אחרת...כי אחרי הכל למה צריך עוד גאים אם יש להם כבר ייצוג...? נסכם: מפלגה גאה תעזור או שמא תפגע ביכולתו של הפרט הגאה להתמודד ללא קשר לגאווה?

לירונדה

New member
מיותר לדעתי...

אני חושבת שמפלגה גאה לא תצליח ויותר עדיף לפעול מתוך מפלגה אחרת, שתומכת במאבק, תומכת בשוויון ופלורליזם לכל המיעוטים, שיהיה שם ייצוג שפועל, ייצוג בכנסת

לא רעיון טוב לדעתי

אני מתאר לעצמי שלא לכל ההומואים יש את אותה דעה פוליטית ולכן מפלגה גאה תכיל המון סוגים שונים של דעות פוליטיות שלא יכלו יחד אני לא מאמין שה יעבוד

שאלת העשור:מפלגה גאה-בעד או נגד../images/Emo35.gif

מצד אחד: ככמה נבטיח (?) הכנסת נציגות גאה לכנסת שתדאג לאינטרסים שלנו. מצד שני: כיצד תצביע מפלגה גאה בנושאים מדיניים, חברתיים והאם רק נציגים מתוך הקהילה יכולים לדאוג לה? ועד משהו קטן: אילן שיינפלד חשב על מפלגה כזאת כבר מזמן

לדעתי מפלגה כזאת היא מיותרת..

הרי יש את מרצ/יח"ד שעשתה ועושה הרבה למען הקהילה. וזהו.. לא חושב שיש דרך יותר טובה להסביר את מה שיש לי להגיד.

בעיה נוספת במפלגה מסוג זה היא:

שהאומנם יהיה קול גאה שיכניס מספר קטן של נציגים מהמפלגה(אולי) לכנסת אך לא מספיק כדי לדאוג לאינטרסים שלנו ולעורר שינוי משמעותי במצב הקיים. אני מאמין שאם יהיה מספר נציגים גאים (קטן או גדול) במפלגה עם נציגות שכבר קיימת בכנסת הקול הגאה ישמע הרבה יותר טוב וגם יעשה יותר שינויים חוקתיים וחקיקות חדשות במקרה הזה. וזהו בעיקר, אני חושב :)

FFF4u

New member
לא ניראה לי שזה יחזיק!

כי בסטטיסטיקה אנחנו 10% שזה דיי כלום.... וזה עוד 10% שחלק לא סגור על עצמו ומיתפדח אבל לך תדע מה...

ימיממה

New member
רעיון רע...

אני חושבת שזהות מינית ופוליטיקה זה לא כל כך קשור... זו תיהיה מין ש"ס... ומפלגה כזאת רק תפלג את השמאל... ואנחנו לא יכולים להרשות את זה לעצמנו...

למעלה