שגרירה ערבייה יהודייה בוושינגטון

מוחמד5

New member
שגרירה ערבייה יהודייה בוושינגטון

הגברת הודא עזרא נונו ,תושבת ואזרחית בחרין , יהודייה .מונתה לשגרירת בחרין בעיר הבירה וושינגטון. מסתבר שיש 40 יהודים שחיים בבחרין מתוך בחירה, המלך ציווה למנות את גברת נונו לשגרירה . משפחתה של נונו היגרה מעיראק להודו בשנת 1880, אז אדון אבהרם סבא של הודא החליט להשתקיע בבחרין ולהקים שם עסק ,עסק של חלפנוות. העסק הזה עדיין מתקיים ,הגברת נונו ובעלה מנהלים את העסק.. בהחלט יצוג נאה של מיעוט !! בשבלי הסיפור הזה ניפץ הרבה ממה שהיהודים מנסים למכור על יחסם של המוסלמים ליהודים ועל הרדיפה וההתנכלות מצד המוסלמים. וכמובן את השקר הכי גדול - שאין יהודי ערבי. אולי יש רק יהודייה ערבייה?!! http://www.alarab.co.il/view.php?sel=00057576

גידעון1

New member
מזל שזה רק בשבילך

בפועל קיימת רדיפה נגד יהודי ערב ולכן את הפולחן הדתי הם עושים בצינעה

מוחמד5

New member
ממה שקראתי .. ממש ממש לא

אבל ממששששששששש ממשששששששש לא קיימת הרדיפה הזאת. אני מודע לעובדה שיש לא מעט פרנואידים בקרב בני הדודים שלי.
*

respecta1

New member
../images/Emo6.gif

מעולה, אם ככה זה עובד.. הרי שגם מצבם של ערביי ישראל מעולה לא? יש להם יצוג מרשים בכנסת ואף שר לענייני תרבות מדע וספורט.

מוחמד5

New member
../images/Emo10.gif מצבנו חרא

כי אנחנו חרא של עם ולא בגלל היהודים.
מציע להכניס את הבדיחה שלך נדב :.. הרי שגם מצבם של ערביי ישראל מעולה . לספר הבדיחות המתוכנן לצאת ביום העצמאות ה 60.

מה זה מוחה, איך היא מעיזה לחיות שם ../images/Emo2.gif

ובכלל איך אתה לא מתבייש להשתמש במונח הזה יהודיה-ערביה, תוך התעלמות ממשטרת המחשבות הציונית יא אנטישמי

מוחמד5

New member
../images/Emo6.gif הקטע הכי נחמד !!

שחלק גדול מהגולשים היהודים בלעו את הלשון, אני מודע לעובדה שקשה לקרוא דברים חיוביים על האסלאם,קשה לקרוא שיהודי ערבי מבסוט ומאושר במגוריו במדינה מוסלמית,קשה לקבל את העובדה שמשפחה יהודית ,מחשיבה את עצמה לערבית ולא הצטרפה למפעל הציוני .\ אכן ידיעה קשה ולא קלה לעיכול, במיוחד ביום האחרון בפסח ,אחרי כל כך הרבה מצות

מוחמד5

New member
../images/Emo10.gif חשבתי אולי קצת

מופליטה . . המימונה מבלי לשים לב מהווה עוד הוכחה נחרצת לכך שהיהודים הערבים שהיגרו למדינת היהודים מנציחים באירוע חגגי ושמח את היחס וההתיחסות הטובה שקיבלו משכינהם הערבים המוסלמים. השכן הערבי המוסלמי דואג לשכנו הערבי היהודי זאת בעצם המימונה.

respecta1

New member
לא, מימונה זה מנהג - שעושים, שכיום כל עם

ישראל חוגג אותו.. חג שמה שעושים בו זה לאכול מתוקים - איך הישראלים לא יאמצו

respecta1

New member
../images/Emo6.gif

גם השכן השחור, עוזר לידידו השחור - לבן מי יודע אולי אפילו גם השכן המיצרי עוזר לידידו השכן המיצרי - ירדני - תימני - אמריקאי - פקיסטני -כורדי.

respecta1

New member
3 שעות אחרי - בלעו את הלשון ../images/Emo6.gif

בחריין אם אני לא טועה היא חלק מהחבורת איים הזו של קטאר וכו', שהם כמו שהם פיזית איים של אור ותקווה בעולם הערבי החשוך.. למרות שגם בהם החושך חוגג - אחרי הכל..הכל יחסי

מוחמד5

New member
../images/Emo12.gif תזהר שלא אתפוס אותך בלשון

האמת !! הערבים האלה של הניסכיות הם אחלה ערבים ,הם הערבים, עם קצב הצמיחה הכי מהיר בעולם, תשאל את גדעון הוא אמור להבין בבורסות ,צמיחה והשקעות. אם היית מדבר על ערביי ישראל הפלשתינים והלא פלשתינים היית צודק. כי רובם חיים בחושך.

respecta1

New member
בנסיכויות האלה גרים מיליונים אחדים..

כמה ערבים יש בעולם?

מוחמד5

New member
הם גם מבינים את מה שהם אומרים אקרא?

כי אני רואה את הבורות חוגגת, לפחות אני יכול להעיד על חלק מבני עמי שהם דוברי ערבית אך לא מבינים את משמעות והשלכות ההבל שיוצא להם מהפה.

למעלה