שלום, אני אלה

Mor L

New member
מיני
לאבודים מעליי

האמת בבאר שבע יש קולנוע מדהים!
פעם היה ביזיון באחד משני אולמות הקולנוע השונים - קניון אביה הידוע לשמצה...
ולמרות שכואב לי שסגרו את הקולנוע בקניון הנגב, הקולנוע מ-2009 בגלובוס מקס בביג פשוט ברמה הטובה ביותר שיש

את הסרט הרביעי של דמדומים ראיתי 3 פעמים בקולנוע יום אחרי יום!

לצערי זה היה אחד הסרטים הגרועים שראיתי בחיי................

הסרט החמישי אבל פיצה על זה

ראיתי אותו בגלובוס מקס פעם אחת
ובקולנוע של אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע בפעם השניה - וסבלתי.
לא מחליפה את הקולנוע שלי אף פעם יותר!

למזלי בגלל שזה כזה יקר כיום בילוי בקולנוע, אני הולכת למעט מאוד סרטים מחוץ לבית
כולם מדע בדיוני או פנטזיה
דיסני כבר מתו ככה שאנימציה לא באה בחשבון
חוץ מצעצוע של סיפור 3 שהיה פשוט מושלם

את הנוקמים 2 ות'ור 2 כמובן שאראה בקולנוע

Acoustic 3

New member
לא כל דבר צריך לסמן בספויילר.

ספויילר הוא כל מה שלא שודר בארץ (וזה כי אנחנו מתעלמים באלגנטיות מתעשיית ההורדות הגואה). אבודים שודרה מזמן בארץ, נמכרת כולה ברשתות הוידאו והספרים ואף עם תרגום בעברית.
לא מדובר בספויילר..

בקשר לקולנוע. כמה כיף לראות שאנשים אוהבים קולנוע!!!
זה אחד התחביבים הכי מהנים שלי, אבל נו, אני מניח שיכולת לראות את זה בעצמך.

את מתכננת כבר על סרטים ספציפים חוץ מהנוקמים ות'ור 2? (ואני מניח שגם את איירון מן 3 שלא הזכרת)

Mor L

New member
בוא תבין את הצד שלי ואז תשכנע אותי

אני לדוגמא מעולם לא ראיתי אבודים, תמיד תכננתי לעשות את זה ורציתי להיות מופתעת מכל דבר חדש שאני אראה שם
אבל אם אני נתקלת במידע על מה שקורה בה, ביודעין שזה היה יכול להימנע ממני, למה לי לראות אותה עכשיו אם אני יודעת שלא יהיו בה תשובות והסברים למה שקרה?
למה לי להיכנס מראש לסדרה שאני יודעת שאני אסבול בה?
בגלל זה אני מבקשת לסמן ספוילרים על דברים שמחוץ לנושא הפורום, כי לא כולם ראו את אותם הדברים ובאותו הזמן
יש כאלה כמוני שרק עכשיו מתחילים את הסדרות מהתחלה או מאיפה שהפסיקו לפני שנים
וכדי שיהיה כיף לראות אותם בלי מידע מוקדם שיהרוס את הפעם הראשונה שצופים בהם,
אני מבקשת לסמן ספוילרים כדי שלכולם תהיה הזדמנות חדשה ליהנות בלי תחושת החמצה

אז אני מקווה שאחרי שהסברתי את הצד שלי, תשכנע אותי אתה בראיה שלך את הדברים

Acoustic 3

New member
אין בעיה - הנה הצד שלי.

אני מבין שמעולם לא ראית אבודים ותמיד רצית להשלים את זה מתישהו.
האם זה אומר שעד שתעשי זה, אנחנו נסמן ספויילרים על הסדרה?
ואיפה הגבול בעצם? כלומר, אם אני אגיד לך משהו שמגלים רק באמצע העונה הראשונה - האם זה יהיה ספויילר?
או שמדובר רק בפרטים חשובים? או רק הסוף?
האם מדובר בכל סדרה שלא קשורה לפורום שבמקרה נזכיר כבדרך אגב?
או שמדובר רק באבודים?

את מבינה?
נוצרות פה יותר מידי שאלות סביב חוקים שאמורים להיות מאוד ברורים.
מה שלא שודר בארץ - צריך לסמן בספויילר.
למה?
כי עוד לא ניתנה לצופים דרך חוקית לצפות בסדרה בעצמם.
מרגע שהפרק שודר, הוא מפסיק להחשב ספויילר..
אם לא הספקת לראות את הסדרה שנגמרה לפני כמעט שלוש שנים - אני מצטער, אבל לא תוכלי להיות חסינה מפני ספויילרים. לא כאן ולא באף מקום אחר.

אני מבין שיש לך את העניין עם אבודים, ועל כן אשתדל לסמן מתוך התחשבות אישית בך. אבל לא נוכל לעשות זאת על כל סדרה שנזכיר כבדרך אגב.. יש עוד הרבה סדרות אחרות שאנחנו יכולים להזכיר, או הרבה סרטים אחרים שתרצי להשלים ולא תספיקי. וגם אני במצב הזה..
אני לוקח את הסיכון ואני מחכה שעונות שלמות יסתיימו כדי לראות אותן ברצף.
גם אני לא אוהב ספויילרים ויצא שנתקלתי בטעות, אבל זו הבחירה שלי ואני לא אבקש מאיש לסמן ספויילרים על סדרה שהסתיימו כל העונות שלה וההפקה בכלל התקפלה..

אני מבין את נקודת המבט שלך, וזה יפה שאת עושה את זה ממקום נחמד כי את לא רוצה שאנשים יתקלו בספויילרים.. אבל זה קצת לא הגיוני.

בכל מקרה כמו שאמרתי, בכל מה שקשור באבודים אני אסמן כדי שלא להרוס לך.. אבל באמת, מישהו עוד יכול לבקש שנסמן בספויילרים את "חברים" כי הוא לא יודע אם רייצ'ל ירדה לבסוך מהמטוס או לא..

Mor L

New member
אוקיי ננסה את הצד שלך

רק זה אכזרי לכתוב שאדוארד זוכה להתנשק עם קים בסוף המספריים של אדוארד לא?

Acoustic 3

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח לא הבנתי כלום

אבל סבבה, הבנתי את הרעיון..

לא הייתה צניחה חופשית, רק ירידה קלה...

היא עדיין הייתה מאוד מסקרנת וכל השינויים שביצעו בה לא הזיקו בכלל. הפכו אותה למבלבלת רצח אבל היא עדיין הייתה אחד הדברים הטובים בטלוויזיה.
אני יודע שלא היו תשובות, אבל הסוף לדמויות סיפק אותי וזו בערך המחלוקת ברשת שהייתה על הסוף.
יס פלאנט מקום יפה אבל גם סינמה סיטי. ויותר נוח להגיע אל האחרון.

Acoustic 3

New member
העונה הראשונה של אבודים היתה מהטובות בטלוויזי

אבודים היתה מעניינת כי רצינו לראות היכן הכל מתחבר - מהן התשובות לכל שאלות ולאן הצוות הגאוני הזה יקח את הסדרה שהוא יצר.
כל אחד יכול לקחת רעיון מעניין ולסבך אותו יותר ויותר. המטרה היתה התשובות. וכשאנשים ראו שאין יותר תשובות, הם עזבו ממש כמוני.

אבל אני שמח שנהנת מהסדרה הזאת. בשבילי זו היתה עבודה לצפות בה. אין לי מושג למה עשיתי את זה לעצמי.. קיוויתי ממש שזה יתחבר יפה..

בהתחלה זו הייתה המטרה....

עם הזמן, אחרי שמתחברים לסדרה ולדמויות, פשוט נהנים ממנה. ולכן דנו הרבה בסדרה לכל אורכה והרבה אנשים נשארו לצפות בה. בסוף פחות אכפת שלא היו תשובות (או לפחות ככה זה קרה לחצי מהצופים).

DDN

New member
מסכים לגבי היס פלאנט

אני מהחסידים של קניון איילון דווקא
המושבים יותר מרווחים מאלו בסינמה סיטי (ואני שמן, אני צריך מקום לישבן שלי)

לגבי אבודים - דווקא אני הבנתי חלק גדול ממה שאתה לא.
יש שם הרבה מיסטיקה - הריפוי זה כי באי יש את ה"אור".
בן חלה כי הוא היה "רע" ולא עשה את ה"טוב בעיני האי"
למה נשים לא יכלו ללדת? בגלל הזיהום מהפיצוץ של הפצצה בסוף עונה 5
וכו'

DDN

New member
כשעברתי לגור עם ארוסתי

עשינו מרתון דרך הVOD של הוט והשלמות מהתוספות של הDVDים, היות שקניתי את כל הסדרה. התוספות בDVD של העונה ה4 וה6 שוות.

בעונה 4 - יש סרט תעודה של כשעה שמנסה להסביר את שישיית אושיאניק.

בעונה 6 - יש פרק אפילוג בן 11 דקות, שעוזר למי שנשאר מבולבל בפרק האחרון (יש שם תשובות לכמה שאלות)

Acoustic 3

New member
ומה זה בעצם האי?(
למור)

והמספרים? והענן? והדארמה? איך הכל מתקשר אחד לשני?

לצערי אני לא זוכר עוד מלא חורים שנשארו שם. אבל אולי זה לא לצערי, אלא למזלי.

אתה תמיד יכול לתת כל מיני פרטים כאלה ולהגיד שמדובר במיסטיקה. אבל בשורה התחתונה, שום דבר לא בא על פתרונו..

המצחיק הוא שהפתיח של הסדרה הוא המילה "LOST" עם עמימות מסויימת, וככל שהמילה מתקרבת, הטשטוש יורד והיא נהיית ברורה יותר ויותר.. אבל היא מתקרבת ומתקרבת והטשטוש חוזר עד שהמילה נעלמת וככה זה הפתיח נגמר.
אחרי שראיתי את הפרק הראשון והבנתי כמה מסתורין יש בסדרה, הייתי בטוח שכמו הפתיח - ככה תהיה הסדרה. הרבה הרבה מסתורין, עד האמצע שבו ינתנו קצת תשובות - ואח"כ הסדרה תחלוף ותסתיים עם שאלות רבות, כמו העמימות הסופית שבפתיח.

אבל היוצרים כל הזמן התעקשו שהסיפור ידוע מראש ושיתנו תשובות.
ואני כמו דביל, באמת האמנתי. (יו פתאום אני קולט כמה נואש זה נשמע
)

DDN

New member
תשובות

אולי אני טוב יותר בחיבור רמזים, או אולי אני פשוט "רציתי להאמין" אז היה לי קל יותר.

לדעתי, לרוב השאלות - נתנו תשובות.

הענן - יש לך על זה תשובה בפרק 14 או 15 בעונה השישית
האי - יש לך על זה תשובה בכמה פרקים, שמתחברת לה ביחד.
המספרים - יש לזה כמה תשובות.

לדוגמא, המספרים -
המספרים היו המספר הסידורי של הבונקר. לנארד השתגע מלהקליד אותם כל 108 דקות.

בגלל שג'ייקוב פועל בצורה מיסטית להביא אנשים לאי, המספרים עלו בגורל כשהרלי מילא אותם.
במקרה, המספרים הם גם המספרים הסידוריים של המועמדים שנותרו.
הדבר האחרון הוא מקרה, כי כשצרבו את המספרים על הבונקר, חלק מהמועמדים במספרים האלה עוד לא נולדו.

תראה את פרק האפילוג "a new man in charge", יקח 11 דקות מזמנך. יענה לך על חלק מהשאלות.

nick at noon

New member
אני לא קיבלתי תשובה לשאלה החשובה ביותר

למה לא הפסקתי לצפות בסדרה בעונה 4?
למה?????

*פורץ בבכי על הרצפה כשאני נזכר ביום החמוץ/מתוק שבו שודר הפרק האחרון - מתוק כי ידעת שאני לא אצטרך לראות עוד, חמוץ כי אפילו שלא היו לי ציפיות לשום דבר טוב מהפרק עדיין התאכזבתי נורא.*

לאבודים - אבל בשביל לראות אילו שאלות באמת לא נענו בסדרה צריך לראות את הסרטון באתר הזה - למרות שאני יודע שיש עוד.

למען ההגינות יש גם תשובות לכל השאלות האלו. אני רציני, ספציפית לשאלות האלו.
מבחינתי זה אפילו לא משנה אם הייתי מקבל את התשובות האלו. אפילו אם הייתי מקבל תשובות להכל בסוף זה לא משנה שבשתי עונות האחרונות לצפות באבודים היה סבל עבורי (ואני יודע שעבור רבים אחרים). הבדיחה היא כמובן שאני וכל האחרים היינו יכולים להפסיק. וזאת אולי הגאונות של הסדרה - היא גרמה להרבה אנשים להמשיך לצפות בסדרה שהם כבר לא יכלו לזכור מתי הם נהנו ממנה.

Acoustic 3

New member
אני לא שואל מי היה זה שהופך לענן

אני שואל מה העניין סביב זה..

היוצרים התעקשו והפריכו תאוריות הקשורות לסדרה. התעקשו שהגיבורים לא מתו ושזהו לא סוג של תחנת מעבר, הם התעקשו שיהיו תשובות להכל ושכל הסדרה מתוכננת..
שומדבר לא נשאר ברור אח"כ.
חבל, כי היא התחילה טוב.

בפלאשבקים ראו תמיד שהמספרים חוזרים על עצמם. גם על האי, וגם לפניו. הייתי מצפה לאיזשהו הסבר הגיוני. אולי ציפיתי ליותר מידי, אבל אני מאמין שכולם ציפו להרבה מסדרת טלוויזיה שהתחילה באופן הזה וגם יוצריה התעקשו שעל הצופים להתמיד ולראות איך כל הקצוות מתחברים.

למעלה