שלום אני חדש

omerash1

New member
שלום אני חדש ../images/Emo79.gif

אני חדש פה בן 14 וחצי ורציתי לשאול יכול להמליץ לי על להקות דומות כי אני אוהב את קספר אבל לא מכיר להקות בסגנון.

omerash1

New member
שכחתי קצת... ../images/Emo79.gif

קוראים לי עומר אני שומע קספר כבר שנה וחצי בערך יש לי 2 דיסקים שלהם ואני מאוד אוהב את השירים שלהם. אני שומע להקות באנגלית וזו היחידה בעברית אז אשמח שתמליצו לי על עוד. הדיסקים שיש לי: 1)סוף לא טוב 2)השני קוראים לו Live והוא משנת 2005

עומר XD

New member
ברוך הבא! ../images/Emo6.gif

אגב, גם אני עומר. בן 13, ואוהב את קספר. אני לא ממש מכיר להקות בסגנון של קספר. אבל יש כאן ילדה שקוראים לה "מטרן" או נוי.. ואני בטוח שהיא תוכל להמליץ לך. היא מכירה להקות מכל הארץ הילדה הזאת!
והיא אשכרה הייתה בהופעות של כולם!!

אורי נה

New member
ברוך הבא

רוב מי שאני מכירה שאוהב את קספר, אוהב את "איפה ילד", "מוניקה סקס" ו"כנסיית השכל". קספר, איפה הילד, וכנסיית השכל התפתחו בערך באותה תקופה, כך שהן די דומות. מקווה שעזרתי

זקני צפת!

זקני צפת תותחים והאלבום הראשון שלהם זה משהו מדהים... ולדעתי בנאדם שאוהב רוק ורוק כבד מחול מאוד מאוד יואהב את האלבום הזה וזה דרך להכנס לרוק הישראלי... יש גם פורטיס וברי סחרוף שאתה עלול מאוד לאוהב

DonnaJoe

New member
באתי גם לכתוב

על פורטיס וסחרוף. אחחח הם כאלה טובים
יש גם מאור כהן, ויוני בלוך, שלא יודעת כמה הם דומים בסגנון, אבל אני ממש אוהבת אותם. יש גם את יציאת חירום ( לא מוכרים אבל טובים ) ואת בעז בנאי ( לא יודעת כמה הוא מוכר, אבל הדיסק שלו [ "אהבת איש הפח" ] פשוט מעולה ) ו.. נראהלי שזהו בינתיים. יש גם שירים שאורן הוציא לבד, יש במייספייס שלו ויש כמה ישנים יותר שהם כבר לא במייספייס, אבל יש לי אותם על המחשב כי הורדתי מהמייספייס ( היה אפשר פעם ), אז אם אתה רוצה תגיד לי :]

DonnaJoe

New member
כוסאמאשל תפוז ../images/Emo69.gif

רציתי לכתוב - בטוח שזו הכתובת הנכונה ?

omerash1

New member
למה הוא גנב לי ואני לו.... ../images/Emo79.gif

יש לכל אחד את של השני D:

מטרן

New member
קודם כל, ברוך הבא!:)

דבר שני, אם אתה צריך עוד עזרה אני באמת אשמח לעזור
ועומר, תודה על ההמלצה^^ (כיאלו, לא אתה, העומר השניXDD)

omerash1

New member
חח תודה ../images/Emo79.gif

ולדעתי הולך להיות כאן בעיה ובלבול בינינו..

למעלה