שלום אנשים!!! אני חדש כאן!!

שלום אנשים!!! אני חדש כאן!!../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

שלום שמי עומר ואני בן 16 וחצי מאתונה, יוון... אני גר כאן כבר בערך שנתיים... בכל מקרה נעים להכיר ואשמח לדבר איתכם!!

יפה לכם להתעורר!

(את רואה סיון, אמרתי לך שיש המון אנשים
) ברוך הבא! וכמסורת בפורומי תפוז, תתרווח, ה
בדרך אליך (קפה? שוקו? קפוצ´ינו? אייס בלנד?
JUST PICK ONE)

sivani

New member
ברוך הבא עומר!! ../images/Emo13.gif

סוף סוף הפורום מתעורר
נו, איך באתונה? איך זה ללמוד ביוונית? יש לי חברה בארץ שכנראה עוברת לפיראוס..

אהלן סיון!!

למה חברה שלך תעבור לפיראוס? בל מקרה באתונה אחלה..אחלה אנשים...כבר שחכתי איך זה ללמוד יוונית כי לא למדתי יוונית כבר שנה וחצי... בכל מקרה מקווה שהפורום הזה באמת יתעורר קצת...

sivani

New member
אמ...אני לא יודעת, תשאל אותה ../images/Emo8.gif

אתה גר ביוון ולא לומד ביוונית? או שאולי אתה בבצפר דיפלומטי?
וחוץ מזה, הפורום עלה לפני 3 ימים לרשימה, והוא לא ממש באשכול הנכון בינתיים (במקום בנוער הוא באנשים וחברה, אבל זה בטיפול) אז חכו בסבלנות להתעוררות מלאה סיון

מה שהתכוונתי זה...

שלמדתי יוונית בחצי שנה הראשונה כשהגעתי לכאן...ואז לא הייתי צריך יותר כי הסתדרתי עם השפה... בכל מקרה זאת שפה קשה רצח!! שונה לגמרי מעברית וזה דיי שוק... אני לומד בבית ספר יווני רגיל, הכל רגיל, שום דבר לא דיפלומטי...

sivani

New member
חחחח שפה מעצבנת ערבית ../images/Emo13.gif

למדתי בארץ 3 שנים,איזה דיכאון...

sivani

New member
חובה ללמוד ערבית 7 שנים!?

למה, איפה גרת בארץ שחובה?

כן היא נשמעת ווח ווח ווח...

יש לי תאוריה על איך השפות נשמעות... ערבית- ווח ווח ווח תורכית-גורום בורום גרמנית- אחצן פחצן הולנדית- טח טח טח צרפתית- ווי ווי ווי סינית- צ´ין צ´ן צ´ון יוונית- קסקסקסקסקס יש לך עוד רעיונות..??איך נשמעת עברית? קשה לי לשייך לה איזה הברה...

sivani

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרגת אותי עם הגרמנית
נשאל את ההורים איך נשמע יידיש ופולנית..

כנראה שככה...

יידיש- ווס ווס ווס פולנית - סקי סקי סקי ובדיחה לסיום:איך אומרים בפולנית מדריך סקי????

BoR|S

New member
עברית כמו ערבית...

שתי שפות אחיות לחלוטין, רק שאחת התפתחה כל הזמן, והשנייה הייתה בדאון התפתחותי במשך כ-2000 שנים ואז התחילה לקבל פיתוח מאסיבי ב-100 השנים האחרונות...

שפה מהממת

ידיד שלי שהוא יווני שלח לי פעם שיר, ממש מקסים, חבל שאין לי מושג מה הוא אומר

למעלה