שלום רב לאחינו המוסלמים!

שלום רב לאחינו המוסלמים!

הגעתי דרך ידיעה בעמוד הראשי של תפוז! עד היום הגענו להרבה דברים ואפילו להחזרת מזרח יורשלים על ידי אהוד ברק. ומה יצא מזה? אינטפדה שניה. הערבים שמכונים פלשתנאים לא רק שלא יודעים לנהל מדינה הם גם עושים מלחמה אחד בשני לדוגמת עזה. השאלה שלי איך ערבים שהגיעו מכל מדינות ערב לפני קום המדינה ואחרי קום המדינה כמו החמולות בכפר הכחול (ג'סאר אל אזרק) על יד קיסריה שבאו מסודן כל אותם חמולות הדיבקו לעצמם את השם פלשתין. למי שלא יודע השם פלשתין הומצא בתקופה שהיוונים שלטו בארץ ובא מהמילה "פלישה". אני יודע הרבה על האיסלם והערבים-כמו התפילות של 5 פעמיים ביום ובזה שהמוסלמים מאמינים בכל הנביאים החל ממשה ועד מוחמד אך הולכים לפי דרכו של הנביא האחרון. אני תמיד ידעתי שעושים שלום עם אנשים שמכונים עם ולא דת!! אין כזה דבר עם פלשתנאי!!!!!! ולכן לא יהיה שלום,ולא יהיה שום זכות שיבה. על אדמה שכלל לא היתה שייכת להם לא מבחינה היסטורית ולא מבחינה כלכלית. בהחלט יש כזה דבר מוסלמים,נוצרים. נגד זה אין לי שום דבר!!!

שאלה למנהל הפורום

אתם נמצאים בפורום שכתוב בעברית לכן תצפו להתלהטות של יהודים בפורום. במיוחד שרשום פלשתנאים אזרחי ישראל ולא רשום ערבים אזרחי ישראל!! כבר מהכתורת אפשר לראות את השנאה שלכם מארץ ישראל! אז למה בכלל פתחם את הפורום??? אני יודע שיש בתפוז פורום ערבים!! וכמעט יהודים לא נכנסים לשם. בפורום הזה צפוי לכם הרבה אקשן

מוחמד5

New member
אקשן לפי הכללים והתקנון

ומי שלא יתנהל לפי הכללים לא ימצא את עצמו כאן, וקולו לא ישמע... לא חבל !!

לא ענית לי על השאלה

למה פתחתם פורום באתר שכולו בעברית ועוד פורום "פלשתנאים אזרחי ישראל" הרבה ברור במאה אחוז שזאת התגרות בעם היהודי אזרחי ישראל(משהו כמו יותר מ2700 שנה). אתם תביאו הרבה שנאה. ויש כבר פורום ערבים!! ושם כמעט אין בעיות. פה --יש התגרות מכוונות מצידכם

הציבור הערבי מקצין ונעשה לאומני יותר ויותר

לא יודע כמה זמן נוכל לאכול את השטויות שלהם. פלשתינים אזרחי ישראל.....המשפט הזה מלא בכל כך הרבה טעויות שאני לא יודע מאיפה להתחיל.

קצת היסטוריה

יהודים רבים שחיו בארצות האיסלם אם זה באסיה או באפריקה רובם היו ביחסי שכנות של אחים עם היהודים. כמובן יש יוצאים מהכלל כמו איזורים שעד היום שנאו יהודים ואיזורים אלה אפילו שיתפו פעולה עם הנאצים כמו בבוסניה,ועוד הבוסנים קיבלו עזרה מישראל כאשר היוגוסלבים כיסאחו אותם. ויש גם את הצ'צאנים שגם שנאו יהודים. אך רוב המוסלמים באיזור זה היו ביחסי שכנות עם יהודים כמו באזרבז'אן וטי'גסטאן ושאר האיזורים שם כולל צ'רקסיה ויש בארץ מיעוט צ'רקסי שחיב ביחסי שכנות טובים עם יהודים. גם בלוב היו מקרים שערבים הצילו יהודים מציפורני הנאצים. בתימן תמיד שנאו יהודים-ובגלל זה אפשר לראות עד היום את הריקוד שלהם "צעד תימני" שזה בא בצעדים קטנים והכל בגלל שהשלטונות שם אסרו על יהודים לקיים שמחות.והכל היה נעשה בסתר בבית. רוב הערבים שיש בישראל השורשים שלהם מתימן,ירדן,מצרים,סודן,לוב,סוריה. אפילו כאן בישראל היו מקרים שערבים הצילו יהודים,ובמקרה אחד שאני זוכר במיוחד היה ביפו בשנת 1992 השנה שבכל מקום תקפו מחבלים עם סכינים יהודים,אותו ערבי שהציל יהודיה נדקר למוות. ואפילו כאן בישראל יש שכנות טובה עם ערבים אך לא בכל מקום. והמילה פלשתנאי--לא ממש עוזרת לשכנות הטובה. וכמו שבחו"ל המוסלמים כונו אחים ולא בני דודים. כך גם פה! בני דודים הם אלה שגרים בירדן-ומעבר לגבולות.. אלה שגרים סמוך לבית שלנו...נצטרך להסתדר איתם כמו אחים!! והפורום הזה..מלהיט חזק את הרוחות בגלל שבסתר--קיים בו חוק השבות הפלשתנאי. מי שלא יודע ערבי חיפה מתנגדים לחוק השבות הפלשתני

הם מסלפים את עצמם ומשקרים לעצמם

את זה הם רוצים להנחיל לבנים ולנכדים? שקרים שקרים ועוד פעם שקרים?

בוא נאמר כך!

כשיחסי שכנות טובים היו בין יהודים למוסלמים ברחבי העולם. היו מקומות שנאו יהודים ואחד המקומות הוא פה בישראל! המופתי הגדול של עם המהגרים מכל ארצות ערב שיתף פעולה עם הנאצים בדיוק כמו שאר מדינות האיסלם ששנאו יהודים! בדיוק כמו שצצ'אניה בגדה ברוסיה ונטפלה ליהודים,בדיוק כמו שבוסניה בגדה ביוגוסלבים שרובם היו פרטזנים וגם שם הסגירו יהודים. אותו הדבר פה בישראל!!המופתי בגד בכל ארצות ערב שהיו נגד הנאצים!!!!! בשנת 1948 במלחמת השחרור ארצות ערב רצו לכבוש את ישראל לא מתוך רצון לעזור לעם המהגרים שהדביק לעצמו את השם "פלשתנאים" הם רצו שליטה בכל אחד מחבלי הארץ. רמת הגולן וצפון ישראל-לסוריה ולבנון. הגדה המערבית-ומרכז הארץ לירדן. והנגב ועזה למצרים. עד היום הערבים שמכנים את עצמם "פלשתנאים" הם עם נחות במדינות ערב עצמם! ויש כאלה שקוראים לערבים במדינת ישראל הערבים של היהודים. רק בזכות המלחמה של היהודים בטורקים ובבריטינים התגבש לו עם פלשתנאי מה שלא היה קיים אף פעם בהיסטוריה.

למעלה